Moze li mi neko objjasniti kako se skripta?

Započeo Ivkeee, Mart 11, 2010, 07:50:34 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Dobar Dan , ja sam ivan i zeleo bih da naucim da skripta ,to bi jako jako zeleo tako da moze neko da mi objasni da postavi slike ili da napravi mali turtorijal ali detaljno molim vas ...  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Za sta sluzi ovaj forum? Potrazi malo ima dosta TUT-ova.
Now on CroHerza Roleplay/DM.

Nikad zaboravit: rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter..

Ludi Grad <3...

Nekad Ludi Grad Head Admin..

RazoR aka Razor_Sky aka RazoRSkY aka DestinY aka MoneY aha The Game aka Laquilla....

nastoe

Jooj pa nemres ti zazeljeti znati i odma preko noci nauciti nego imas OVAJ FORUM, imas http://wiki.sa-mp.com/ imas orginal forum http://forum.sa-mp.com/index.php sve sta ti treba je malo dobre volje i vremena....

Nije teÅ¡ko samo treba imati volje........  ???
puno tutova imaš tu na forumu......
Ex CroHerze DM HEAD Administrator

Citat: Ivan_Geric poslato Mart 11, 2010, 07:50:34 PRE PODNE
Dobar Dan , ja sam ivan i zeleo bih da naucim da skripta ,to bi jako jako zeleo tako da moze neko da mi objasni da postavi slike ili da napravi mali turtorijal ali detaljno molim vas ...  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Eh,,...Prvo zamoli nekoga tj imas tutove OSNOVNE prvo ti moras naucit sta oces skriptat tako da onda ides na drugo :P imas puno tutova btw dobro dosao

Evo ja cu ti dat jedan koristan savjet.

Ja sam naucio skriptati pevoÄ'enjem, prvo sam prevodio gamemode (ima ih samo trebas pronaci [penls, gf, larp - vecinom godfather editi]) i onda sam prokuzio malo sve to. Znao sam na koji "foru" to sve ide kad sam pogledao, onda sam se obazirao na par tutotva (kao ubaciti vozilo, kuce, rent aute, organizacije itd.) i tako sam naucio.

Ako zelis i ti prvo pocni prevodit' gamemode koji imas i ako imas.
Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]

Citat: ZicMortal poslato Mart 11, 2010, 14:06:48 POSLE PODNE
Evo ja cu ti dat jedan koristan savjet.

Ja sam naucio skriptati pevoÄ'enjem, prvo sam prevodio gamemode (ima ih samo trebas pronaci [penls, gf, larp - vecinom godfather editi]) i onda sam prokuzio malo sve to. Znao sam na koji "foru" to sve ide kad sam pogledao, onda sam se obazirao na par tutotva (kao ubaciti vozilo, kuce, rent aute, organizacije itd.) i tako sam naucio.

Ako zelis i ti prvo pocni prevodit' gamemode koji imas i ako imas.

To je jako korisno :) Samo bezze ucit skriptat ako nema svoj server ili ako ne radi za nikoga :-X ..

nije uopce bezveze jer ce se upoznati sa nekim konceptima slicnim C-u(a i sintaksa i jezik su bazirani na C-u). Ne moze mu odmoc - samo pomoc  ;)

EEE Ljudi ja sam tek napravio server... kucni normalno.... sad cu polako poceti skriptati ja se nadam da cu nesta i naucitii... javim vam ako budem trebao neku pomoc...xD

Ali moze li mi neko dati server sa svim objasnenjima i tutovima ali na srpskom?

Pa imas tutoriale na kojima ti pise kako napraviti svoj server i ubaci game mod i sam mozes igrat a kasnije prevodi i tak oto

Evo napravio sam sve i server ime mi je kao sto sam namestio ,a kada udjem : Server Didnt Respodnding . Retrying !? Sto tako??? pa cak i ping mi pise 183