[UCP]Summer Life RP

Započeo #rampage, April 21, 2012, 21:39:51 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.



Ovako,mi,kao jedna od novih zajednica mozemo se pohvaliti da uskoro ubacujemo UCP te time postajemo jedina online gaming zajednica sa UCPom na balkanu.Ocekujte stvari kakve jos niste vidjeli na balkanu,UCP je medju njima hehe i mozete se pridruziti kad god zelite.

Xomnia - Worldwide is a non-profitable SA:MP gaming community. It's one of the biggest SA:MP projects, featuring one of the most server uklonjen! roleplay scripts.

Xomnia-WorldWide Forum -Klik!

Sergio_Don

Citat: SL|Rampage poslato April 21, 2012, 21:39:51 POSLE PODNE


Ovako,mi,kao jedna od novih zajednica mozemo se pohvaliti da uskoro ubacujemo UCP te time postajemo jedina online gaming zajednica sa UCPom na balkanu.Ocekujte stvari kakve jos niste vidjeli na balkanu,UCP je medju njima hehe i mozete se pridruziti kad god zelite.

Nebi se baš složio

Ima jos dooosta zajednica sa UCPom inace.

Svaki ozbiljan Server ima UCP---A neki najozbiljniji kao GF imaju Perfektni UCP...

Cemu ova tema?
Nista ne vidim u 1. postu..
Bezveze ispada da vas ja pljujem i serem, nego prestanite vise sa tim nevidjenim stvarima na balkanu i te gluposti koje sve izgovarate...
XFIRE: marlon30
MSN: [email protected]
E-Mail: [email protected]
Nudim usluge photoshop radova! Javite se!

UCP slozim za 5 sati sa full dizajnom i sve ako zelim, stoga bezveze se hvalite.
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Neznam bas, po meni je na nase prostore UCP dovela Afrika... A ne neki SL...  ;)
Stay hungry, Stay foolish  :)

Covjek nije nista lose mislio, ne kuzi se nesto u to sve, pa evo, da se bar nesto pohvali.

Hmm niste jedina ima ih puno zajednica, srecno u izradi UCP-a
Poslednja Izmena: April 22, 2012, 09:53:25 PRE PODNE od Glisa


Joj papcine jedne aj tisina pls jeste jadni ko to ima ajde a da je poznat GF?! koliko se ja sjecam GF se vuce po nekoj tamo balkan skoli forumu i nemaju foruma a ni moda stoga tisina pls.

Xomnia - Worldwide is a non-profitable SA:MP gaming community. It's one of the biggest SA:MP projects, featuring one of the most server uklonjen! roleplay scripts.

Xomnia-WorldWide Forum -Klik!



Niti jedan server na balkanu nema ucp, vec samo php skriptu za prikazivanje statsa, jos nisam vidio da iciji ucp ima admin panel ili da igraci mogu u ucp-u nesta mijenjati... a takve skripte o kakvima vi pricate se mogu napraviti za manje od sat vremena....

Citat: SL|Rampage poslato April 22, 2012, 10:44:24 PRE PODNE
Joj papcine jedne aj tisina pls jeste jadni ko to ima ajde a da je poznat GF?! koliko se ja sjecam GF se vuce po nekoj tamo balkan skoli forumu i nemaju foruma a ni moda stoga tisina pls.

Ajde molim te šuti i pokrij si glavu škarniclom.... GF je bio jedan od najvećih Balkanskih servera odmah iza CH-a, što tvoj server sigurno neće bti pošto vidim kakve postove pišeš...

Citat: Dude poslato April 22, 2012, 11:18:46 PRE PODNE
Niti jedan server na balkanu nema ucp, vec samo php skriptu za prikazivanje statsa, jos nisam vidio da iciji ucp ima admin panel ili da igraci mogu u ucp-u nesta mijenjati... a takve skripte o kakvima vi pricate se mogu napraviti za manje od sat vremena....


Slažem se.
Nego jesi završio ti (Ako ti se mogu s ti obratit) pravi UCP za CH?
Da skopiramo vaš :D

(Zafrkancija)

Poslednja Izmena: April 22, 2012, 13:09:49 POSLE PODNE od [UG] Viktor
Stay hungry, Stay foolish  :)