[POMOC] Admin Report

Započeo ANDRIJAâ„¢, April 18, 2012, 16:59:33 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim:BU R2
Detaljan opis problema: --> komanda kada neko - ubije nekog da adminima dodje u obliku texta sledece:

[Ubistvo] "Neko" je ubio "Nekog" ; sa oruzijem : "ID oruzija"
--> ovo sto je crveno to treba da bude kada "Neko" -tj neki igrac ubije nekog da dodje ovo adminima ? dali mozete pomoci??? help !?  ::)  :'(
Dio skripte: //
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno): //

pa u publicu OnPlayerDeath, stavi kada igrac1 ubije igraca2 da salje adminima poruku da je ubije taj i taj od tog i tog.


Pogledaj kako ti je u tom publicu kada hitman ubije nekog..

Da znam naci sam bih uradio pokusao sam nema hitman ..nikako da dodje..  ??? --> zato sto ja nemogu napraviti custom preko hitman-a jer nemam treba da mi neko iskripta molim vas brzo?!  :'( :'( :'(

--> pravod nemam hitman-a uopste nije takav GM ..ima samo 4org ilegalne i zato mi treba skripta neko da pomogne i ID oruzije s kojim je ubijen! neko - nekog  :'( :'(

HelP?  :-* :-*  :'(
Poslednja Izmena: April 18, 2012, 17:26:51 POSLE PODNE od Adnan Lord

Nadji ovo u modu  public SearchingHit(playerid) to je za himane e izvuces iz toga ubistvo i umesto sendclientmessage stavis sendadminmessage nadam se da razumes :D

Pomogao si ali ako u opste imaju djelovi org Hitman posto u mom GM-u nije editovana  :'(

SRY za DP .. ali ja nemam to u skripti nigdije mozel neko pomoci ..daj ljudi molim vas!!!!!!!  :'( :'(  :-*

Vegas.

format(string, sizeof(string), "[ADMIN]: %s je ubio %s (%d) ",sendername, giveplayer, giveplayerid);
SendAdminMessage(COLOR_LIGHTRED,string, 5);

Kod ove linije :

SendAdminMessage(COLOR_LIGHTRED,string, 5);

Desi se mali problem:

warning 202: number of arguments does not match definition


1---> sam mislio da je do #define color_lightred ali vec je odradjeno nego je nesto drugo problem!  ??? ::)

SendAdminMessage(COLOR_LIGHTRED,string);

**Komanda zbugana---> Kada admin kuca bilo koju komandu tima /aaaa pise [ADMIN] je ubio (0) nista drugo nemogu da vjerujem sve u svemu ajde hvala

ovo na kraj gamemode-a

stock SAM(color, text[], level)
{
for(new i = 0; i < MAX_PLAYERS; i++)
{
    if(IsPlayerConnected(i))
    {
        if(IsPlayerAdmin[i][pAdmin] >= 1)
        {
            SendClientMessage(i, color, text);
}
}
}
return 1;
}


pod OnPlayerDeath:

new d_String[128], kn[MAX_PLAYER_NAME], dn[MAX_PLAYER_NAME];
GetPlayerName(killerid, kn, sizeof(kn));
GetPlayerName(Playerid, dn, sizeof(dn));
format(d_String,128," {FFFF00}[ADMIN]: {FFFFFF}%s je ubio igraca %s. ID Oruzja: %d", kn, dn, reason);
SAM(0xffffffff, d_String, 1);


stock SAM - SendAdminMessage..
(color, text[], level) - color = boja, text[] = text, level = admin level...