Pomoc

Započeo |BSRP|Ivica_Boss, April 18, 2012, 14:16:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Ovako mozete li mi reci u cemu je problem http://www.dodaj.rs/f/S/OD/9yqnv68/sasa.jpg kad god udjem u SAMP i kad hocu da se konektujem na server nece izbaci mi to ja neznam sta da radim 2 puta sam skidao novi GTA San andreas i Novi SAMP sa SAMP foruma i opet isto.Ako znate u cemu je problem pls reci te.
Hvala unapred.
KO ZNA SKRIPTATI NEKA MI SE JAVI U PP PLACAO BI GA SVE PO DOGOVORU.MINIMUM 96 GODISTE.

Link?Molim te nemogu bez samp-a :/
KO ZNA SKRIPTATI NEKA MI SE JAVI U PP PLACAO BI GA SVE PO DOGOVORU.MINIMUM 96 GODISTE.

HAHAHAHA kakve veze ima C++ sa GTA:SA omg
C++ je programski jezik i sluzi za programiranje OMG FAIL -.-
PS. Poslusaj me:
Samo reinstaliraj GTA i raditi ce ti :D


radi ce mi k***** vec sam reinstal par puta i nista
KO ZNA SKRIPTATI NEKA MI SE JAVI U PP PLACAO BI GA SVE PO DOGOVORU.MINIMUM 96 GODISTE.

Reinstal sistem i raditi ce :D


Kako da reinstal sistem?Pls objasni de da idem i kako to da uradim
KO ZNA SKRIPTATI NEKA MI SE JAVI U PP PLACAO BI GA SVE PO DOGOVORU.MINIMUM 96 GODISTE.

Jel ti ikada pao sistem ?
E ako jeste uradi isto sto si uradio kad je pao
Ako nije onda kupis licencirani Windows XP ubacis cd kada se pokrece komp i ostalo je lahko :D


Ima li neki drugi nacin da popravim ovo a da nerusim sistem i da nekupim licencirani Windows XP?
KO ZNA SKRIPTATI NEKA MI SE JAVI U PP PLACAO BI GA SVE PO DOGOVORU.MINIMUM 96 GODISTE.


Citat: |BSRP|Ivica_Boss poslato April 18, 2012, 16:50:11 POSLE PODNE
Ima li neki drugi nacin da popravim ovo a da nerusim sistem i da nekupim licencirani Windows XP?

Ma pusti tog,lik je izgorio bezveze tu prica kakav crni licensirani windows? pa svako od nas 99% nas ima obicni crackovani ako se tako moze nazvati windows i radi svi normalno...
[/center]

Mozes mi dati link za GTA:SA crack ali da radi?
KO ZNA SKRIPTATI NEKA MI SE JAVI U PP PLACAO BI GA SVE PO DOGOVORU.MINIMUM 96 GODISTE.


Zivim jbt ali navikao sam na SAMP neigram vise od 1 sat dnevno
KO ZNA SKRIPTATI NEKA MI SE JAVI U PP PLACAO BI GA SVE PO DOGOVORU.MINIMUM 96 GODISTE.

Skini Windows 7, ne bi ti se to desavalo na sedmici.