Delux Role-Play

Započeo [BP] HeLoX ba! ^^, Mart 09, 2010, 19:21:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Nemoj bolan, to ti je obicni onaj retardirani STRATO, to samo mrer koristi, koristili smo i mi pa se opametili i preporucujem ti da to nekoristis...Radije uzmi sebi normalnu domenu...


Citat: JoeBullet v2.1
Ljudi, u skripti najvaznije vam koliko vam mod ima redaka/linija nije o cemu se radi, nego samo linije, ako vam mod ima vise linija bit ce vam i bolji!

Citat: [DN] Baja poslato Mart 10, 2010, 14:28:02 POSLE PODNE
Nemoj bolan, to ti je obicni onaj retardirani STRATO, to samo mrer koristi, koristili smo i mi pa se opametili i preporucujem ti da to nekoristis...Radije uzmi sebi normalnu domenu...

A Mreru za to reko trajko ;).

Ma, po meni kako je trebalo ic, nismo uopste trebali imati veze sa Trajkom, to je Daka nesto mutio sanjim ali ajde ionako smo uranili sa stranicom, preporucujem svima da nemate nikakve veze sa Trajkom i da neuzimate te STRATO domene, radije platite ali imajte cast ;)


Citat: JoeBullet v2.1
Ljudi, u skripti najvaznije vam koliko vam mod ima redaka/linija nije o cemu se radi, nego samo linije, ako vam mod ima vise linija bit ce vam i bolji!

hahahah nit znam ko je trajko a domena mi je najmanji problem :D


[BP] HeLoX ba! ^^
Forum: balkan-paradise.info- Još u izradi!

neam ja sa strato.de neznam ja ni radit preko toga xD
Pazi šta pričaš okolo Mrer!!

By EvilEasy

Citat: [SS]MreR poslato Mart 09, 2010, 19:30:33 POSLE PODNE
aj sretno sa serverom mogo si bar kupit domenu :D
Polako brate!,..

Sretno S Serveron!

I mreru nije dao trajko nego EvilEasy

Svejedno, to je cisto sranje ;)


Citat: JoeBullet v2.1
Ljudi, u skripti najvaznije vam koliko vam mod ima redaka/linija nije o cemu se radi, nego samo linije, ako vam mod ima vise linija bit ce vam i bolji!

to je tebi sranje meni nije..onda je meni tvoj domino sranje
Pazi šta pričaš okolo Mrer!!

By EvilEasy

Neka je, nikoga nezanima tvoje misljenje, tacnije misljenje od djetenceta koji zove mamu da mu opere guzicu poslije velike nuzde (mislim da se opet izrazavam bolje od tebe), ipak nije mi nista neobicno sto se tako ponasas, tacnije pises, jer takva djeca kao ti od 10-ak godina nezasluzuju uopste internet...Dobro, kod tebe je druga stvar sto su ti roditelji malo ------- pa ti to dopustili....Pa dobro, kad ti ukradu stranicu onda opet idi majci u krilo pa se isplaci, kao sto su nama uradili, a sto se tice Domina, sigurno ce nam biti portal i forum bolji od tvog/vaseg a i za server sam 100% ubjedjen....Jednostavno GF Edit i mod koji je radjen od 0 nije moguce porediti....Pogotovo jos sto si i ti head tu, koji je promjenio dosad 54846546467468 servera i koji je svaki, ama bas svaki ugasen....Prema tome, ohladi i da, zaboravio si popiti sinoc vruce mlijeko....Morat` ces to nadoknaditi hitno, ajde pozdrav od Domino Ownera ;)


Citat: JoeBullet v2.1
Ljudi, u skripti najvaznije vam koliko vam mod ima redaka/linija nije o cemu se radi, nego samo linije, ako vam mod ima vise linija bit ce vam i bolji!

Citat: [DN] Baja poslato Mart 11, 2010, 14:24:33 POSLE PODNE
Neka je, nikoga nezanima tvoje misljenje, tacnije misljenje od djetenceta koji zove mamu da mu opere guzicu poslije velike nuzde (mislim da se opet izrazavam bolje od tebe), ipak nije mi nista neobicno sto se tako ponasas, tacnije pises, jer takva djeca kao ti od 10-ak godina nezasluzuju uopste internet...Dobro, kod tebe je druga stvar sto su ti roditelji malo ------- pa ti to dopustili....Pa dobro, kad ti ukradu stranicu onda opet idi majci u krilo pa se isplaci, kao sto su nama uradili, a sto se tice Domina, sigurno ce nam biti portal i forum bolji od tvog/vaseg a i za server sam 100% ubjedjen....Jednostavno GF Edit i mod koji je radjen od 0 nije moguce porediti....Pogotovo jos sto si i ti head tu, koji je promjenio dosad 54846546467468 servera i koji je svaki, ama bas svaki ugasen....Prema tome, ohladi i da, zaboravio si popiti sinoc vruce mlijeko....Morat` ces to nadoknaditi hitno, ajde pozdrav od Domino Ownera ;)
Sta si se sad ti tu uzivio? kuda si gospa sve moguca? ae bogati suti Khmmm,,..Si ti to malo ljubomoran da MALO!? PUNOOOOO sta se palis ako neko dize server svoj -.- p.s meni je
DOMINO ROLEPLAY SRANJE TOTALNO

iYoko

Nema to veze sa serverom nego sa MreRom... BOlje da sutim...  :-X

Citat: [CH]Nino poslato Mart 11, 2010, 14:28:30 POSLE PODNE
Citat: [DN] Baja poslato Mart 11, 2010, 14:24:33 POSLE PODNE
Neka je, nikoga nezanima tvoje misljenje, tacnije misljenje od djetenceta koji zove mamu da mu opere guzicu poslije velike nuzde (mislim da se opet izrazavam bolje od tebe), ipak nije mi nista neobicno sto se tako ponasas, tacnije pises, jer takva djeca kao ti od 10-ak godina nezasluzuju uopste internet...Dobro, kod tebe je druga stvar sto su ti roditelji malo ------- pa ti to dopustili....Pa dobro, kad ti ukradu stranicu onda opet idi majci u krilo pa se isplaci, kao sto su nama uradili, a sto se tice Domina, sigurno ce nam biti portal i forum bolji od tvog/vaseg a i za server sam 100% ubjedjen....Jednostavno GF Edit i mod koji je radjen od 0 nije moguce porediti....Pogotovo jos sto si i ti head tu, koji je promjenio dosad 54846546467468 servera i koji je svaki, ama bas svaki ugasen....Prema tome, ohladi i da, zaboravio si popiti sinoc vruce mlijeko....Morat` ces to nadoknaditi hitno, ajde pozdrav od Domino Ownera ;)
Sta si se sad ti tu uzivio? kuda si gospa sve moguca? ae bogati suti Khmmm,,..Si ti to malo ljubomoran da MALO!? PUNOOOOO sta se palis ako neko dize server svoj -.- p.s meni je
DOMINO ROLEPLAY SRANJE TOTALNO

Neznam kako moze biti sranje kada se server jos nije ni otvorio?

Ti si ocito neki klinac kao MRer. Na MRera biti ljubomoran? HHahhahaha goreg vica u zivotu nisam cuo.




GameMode je u izradi(0.1 %). Ovaj Game Mode nije edit bilo kojeg vec postojeceg gamemoda. Ovaj mod se radi od nule.

www.domino-samp.net | Portal i Forum Otvoreni
IP: 188.72.226.228:7777 | Server za zezanciju sa LARP modom.


Govorim cinjenice.




GameMode je u izradi(0.1 %). Ovaj Game Mode nije edit bilo kojeg vec postojeceg gamemoda. Ovaj mod se radi od nule.

www.domino-samp.net | Portal i Forum Otvoreni
IP: 188.72.226.228:7777 | Server za zezanciju sa LARP modom.