|SE|Salvadore Evolution RolePlay

Započeo Izneravarnimecalicano, April 15, 2012, 15:47:40 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 24 gostiju pregledaju ovu temu.

Izneravarnimecalicano

Citat: NebitanSamCaoPozz poslato April 16, 2012, 02:20:11 PRE PODNE
Mod skinut na prevaru , ali dobro to jos niko nezna ;) Srecno
Mujo, i sam znas da nije skinut "na prevaru" Hvala :))

O kom Muji ti pricas , jel tebi decko dobro ? Retko ko zna kako je mod dosao Lucica , on vam je ispricao totalno drugu pricu a vi mu verujete . Ali nije to to sto vam on prica , ali docice i taj dan pa ce da saznaju svi !

Izneravarnimecalicano

Citat: NebitanSamCaoPozz poslato April 16, 2012, 22:40:35 POSLE PODNE
O kom Muji ti pricas , jel tebi decko dobro ? Retko ko zna kako je mod dosao Lucica , on vam je ispricao totalno drugu pricu a vi mu verujete . Ali nije to to sto vam on prica , ali docice i taj dan pa ce da saznaju svi !
Znam ja kako je dosao do moda.. Vazno je da se vlasnik moda ne ljuti,a u suprotnom on pomaze sad tom serveru, pomaze da skripta!!

Kome treba mod neka mi se javi dobice DWL link :)
Real-Life informacije


Ime: Martin
Prezime: Mitić
Nadimak: Šoče
Datum rodjenja: 05/01/1997
Zemlja: Srbija
Pol: Muško




ES informacije

Stats:Owner
Forum: Uskoro !
IP:  Uskoro!
Mod: RolePlay
Version:v1.0
Finish: 99%

Vi ste skinuti sa ..... zbog fejkanja igraca.

Ja mislim isto da fejkajte, jer nekad imate 30 + igraca, a nekad panete na 5/6, pa cak i na 0

to je malo ne moguce ali ajde.

Nemam dokaza, ali ti sto su vas izbacili su imali. Tako da ne pricajte prazne price.
Poslednja Izmena: April 17, 2012, 15:55:58 POSLE PODNE od Partybreaker


Server IP: 193.192.58.82:7782
Forum: www.balkan-underline.info


Ima slike kod jednog lika , ali kad-tad dospece i one ovde !
Citat: LÏ...xÏ...яiσNâ,,¢ poslato April 17, 2012, 14:20:11 POSLE PODNE
Citat: NebitanSamCaoPozz poslato April 16, 2012, 22:40:35 POSLE PODNE
O kom Muji ti pricas , jel tebi decko dobro ? Retko ko zna kako je mod dosao Lucica , on vam je ispricao totalno drugu pricu a vi mu verujete . Ali nije to to sto vam on prica , ali docice i taj dan pa ce da saznaju svi !
Znam ja kako je dosao do moda.. Vazno je da se vlasnik moda ne ljuti,a u suprotnom on pomaze sad tom serveru, pomaze da skripta!!
Kad ti rekao kad si ga pitao posle mog posta ovde ?

Izneravarnimecalicano

Citat: Partybreaker poslato April 17, 2012, 15:29:38 POSLE PODNE
Vi ste skinuti sa ..... zbog fejkanja igraca.

Ja mislim isto da fejkajte, jer nekad imate 30 + igraca, a nekad panete na 5/6, pa cak i na 0

to je malo ne moguce ali ajde.

Nemam dokaza, ali ti sto su vas izbacili su imali. Tako da ne pricajte prazne price.
Pali smo bili na 10-15 igraca jer je debilcina Mujo banovao sve igrace.. Mi ne fejkamo igrace, udji na server tp do svakog igraca.. Svi koji misle da fejkamo nek udju i provere :))

Opis, odličan! Sretno sa serverom.
Nešto vam nije jasno u vezi SA:MP servera? Posjetite PDF Pomoć u vezi SA:MP servera!

Istina o ovom serveru je sledeca:Mod je ukraden sa hostinga bivseg servera tc tako sto je sadasnji vlasnik bio suporter u hostingu gde je bio hostovan tc on je "ukrao" mod sa hostinga da to niko nije znao.King jest mozda vlasnik moda kako ja znam i falcone je vlasnik moda  a njega niko nista nije pitao,drugo igrace fejkaju jer to znam od  bivseg vlasnika tog servera.To je sve pokrenuo sadasnji vlasnik "Toni" kao da poveca se broj igraca i da su to radili svi serveri.Fejkaju ih tako sto jedan od admina napravi na svom racunaru vise acc-ova i ubacuju u igru Skinuti su sa sluzbene liste ..... jednog foruma iz razloga koje sam naveo.Kada se neki od vlasnika ili admina pojavi na serveru broj igraca nenormalno raste.Toliko od mene samo da znate bolje igrajte na nekom drugo serveru nego ovdje.Pozz
Poslednja Izmena: April 20, 2012, 21:36:43 POSLE PODNE od Nebitno ko sam

Citat: Nebitno ko sam poslato April 20, 2012, 21:31:34 POSLE PODNE
Istina o ovom serveru je sledeca:Mod je ukraden sa hostinga bivseg servera tc tako sto je sadasnji vlasnik bio suporter u hostingu gde je bio hostovan tc on je "ukrao" mod sa hostinga da to niko nije znao.King jest mozda vlasnik moda kako ja znam i falcone je vlasnik moda  a njega niko nista nije pitao,drugo igrace fejkaju jer to znam od  bivseg vlasnika tog servera.To je sve pokrenuo sadasnji vlasnik "Toni" kao da poveca se broj igraca i da su to radili svi serveri.Fejkaju ih tako sto jedan od admina napravi na svom racunaru vise acc-ova i ubacuju u igru Skinuti su sa sluzbene liste ..... jednog foruma iz razloga koje sam naveo.Kada se neki od vlasnika ili admina pojavi na serveru broj igraca nenormalno raste.Toliko od mene samo da znate bolje igrajte na nekom drugo serveru nego ovdje.Pozz
Igrace ne fejkaju licno sam bio tu kada smo se okupili svi i ludovali.
To sto si ti Ljubomoran i ne mozes da prezalis sto njima uspeva to je tvoj problem,bolje idi gledaj u mesec i tako nesto,a ne ovde da nekog omalovazavas i lazes da bih njih (Djuro,Soprano,Chris)ukinuli i dali im za dzaba cenzuru.

Pozdrav.

Citat: Dj.Nik poslato April 20, 2012, 21:45:30 POSLE PODNE
Citat: Nebitno ko sam poslato April 20, 2012, 21:31:34 POSLE PODNE
Istina o ovom serveru je sledeca:Mod je ukraden sa hostinga bivseg servera tc tako sto je sadasnji vlasnik bio suporter u hostingu gde je bio hostovan tc on je "ukrao" mod sa hostinga da to niko nije znao.King jest mozda vlasnik moda kako ja znam i falcone je vlasnik moda  a njega niko nista nije pitao,drugo igrace fejkaju jer to znam od  bivseg vlasnika tog servera.To je sve pokrenuo sadasnji vlasnik "Toni" kao da poveca se broj igraca i da su to radili svi serveri.Fejkaju ih tako sto jedan od admina napravi na svom racunaru vise acc-ova i ubacuju u igru Skinuti su sa sluzbene liste ..... jednog foruma iz razloga koje sam naveo.Kada se neki od vlasnika ili admina pojavi na serveru broj igraca nenormalno raste.Toliko od mene samo da znate bolje igrajte na nekom drugo serveru nego ovdje.Pozz
Igrace ne fejkaju licno sam bio tu kada smo se okupili svi i ludovali.
To sto si ti Ljubomoran i ne mozes da prezalis sto njima uspeva to je tvoj problem,bolje idi gledaj u mesec i tako nesto,a ne ovde da nekog omalovazavas i lazes da bih njih (Djuro,Soprano,Chris)ukinuli i dali im za dzaba cenzuru.

Pozdrav.
Ko je rekao da ja ocu da oni dobiju cenzuru ja samo govorim realno i nemoj me pravit budalom znam sta se desava tamo
Poslednja Izmena: April 20, 2012, 21:52:06 POSLE PODNE od Nebitno ko sam

Citat: Nebitno ko sam poslato April 20, 2012, 21:50:33 POSLE PODNE
Citat: Dj.Nik poslato April 20, 2012, 21:45:30 POSLE PODNE
Citat: Nebitno ko sam poslato April 20, 2012, 21:31:34 POSLE PODNE
Istina o ovom serveru je sledeca:Mod je ukraden sa hostinga bivseg servera tc tako sto je sadasnji vlasnik bio suporter u hostingu gde je bio hostovan tc on je "ukrao" mod sa hostinga da to niko nije znao.King jest mozda vlasnik moda kako ja znam i falcone je vlasnik moda  a njega niko nista nije pitao,drugo igrace fejkaju jer to znam od  bivseg vlasnika tog servera.To je sve pokrenuo sadasnji vlasnik "Toni" kao da poveca se broj igraca i da su to radili svi serveri.Fejkaju ih tako sto jedan od admina napravi na svom racunaru vise acc-ova i ubacuju u igru Skinuti su sa sluzbene liste ..... jednog foruma iz razloga koje sam naveo.Kada se neki od vlasnika ili admina pojavi na serveru broj igraca nenormalno raste.Toliko od mene samo da znate bolje igrajte na nekom drugo serveru nego ovdje.Pozz
Igrace ne fejkaju licno sam bio tu kada smo se okupili svi i ludovali.
To sto si ti Ljubomoran i ne mozes da prezalis sto njima uspeva to je tvoj problem,bolje idi gledaj u mesec i tako nesto,a ne ovde da nekog omalovazavas i lazes da bih njih (Djuro,Soprano,Chris)ukinuli i dali im za dzaba cenzuru.

Pozdrav.
Ko je rekao da ja ocu da oni dobiju cenzuru ja samo govorim realno i nemoj me pravit budalom znam sta se desava tamo
Niko tebe nepravi budalom nego si ti ljubomoran.
Djuro molim da proveris sto pre da li fejkaju i da se ova dilema sto pre resi.
Unapred Hvala.