[o.3d]~Security Gaming RolePlay~

Započeo Boris Spice, April 15, 2012, 14:23:36 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Boris Spice

Ime Servera: Security Gaming RolePlay
Owneri: Boris(ja) i Kalibar .300
Skripteri: Kalibar .300
Forum: www.security-samp.info 
Ip: 1 76.9.53.234:7791:7791 (spojite 1 sa ostalim)



~ Security Gaming RP server~
Zavrsen je mod  na kojeg je ulozeno mnogo truda, rada i naravno naseg vremena.
Nadamo se da ce vam se svidjeti, te da napomenem mod jos nije ni blizu gotov.
Security je nastao,tako sto smo ja i kalibar igrali na jednom serveru,koji je imao mnogo igraca,dosadilo nam je samo igrati,te je kalibar otvorio svoj,a ja svoj,,imali smo manje igraca,ja sam ponudio kalibru da se spojimo,i SPOJILI smo se.


Ovako radi se o CLRP editu, skroz je izmjenjen,Dodane su mnoge nove stvari,sitne i velike,,,kuca dosta i bizeva,,,svega xD


Neke slike:
  http://zaslike.com/files/u6o3nvok4ktbep8ks1b.png
  http://zaslike.com/files/88a5buhjh9yfueokps3.png
http://zaslike.com/files/qe9meyg7birxoa2i0en.png
http://zaslike.com/files/fpln5qi1dgboklof3xl1.png



Organizacije:
Los Santos Police Deprement,Federal Bureau of Investigation,,Special Weapons and Tactics,United States Marine Corps,Emergency Medical Service,Cabel News Network,Gradonacelnik,Taxi sluzba.



legalne: Carbon Racers,Los Surenos,Yakuza,LCN,GSF,Hitman,Ballas.



Spawn -  igraci koji nemaju kucu, a nisu i nikakvoj organizacij,  prspava jednu ''noc'' na jednome mjestu, kasnije prespava drugu ''noc'' na drugoj lokacij.


Poslovi - Uredjen je posao kosaca trave. Necete  se voziti s kosilicom po jednom travnjaku, nego ce vas vozati po gradu( 64 CheckPointa). Placanje i bonus su na Random Systemu.
Dodavi kontenjeri. Sada imate 10 kontenjera po gradu. Kontenjera ce biti sve vise i vise.


Mape - Napravljen je novi EMS interior. Mapa nije ubacena iz razloga zato sto mi padne Server kada treba Convertati mapu s 0.3c objektima.
Dodano je 11 znakova. Na njima pise Rodeo ogranicenje 80 km/h ili pise most zatvoren 500 m.


FilterSkripte -Dodane su FS- MP3 FilterSkript,  FilterSkript real_lights,  vracena FilterSkript radar, iz razloga da se uklopi s znakovima.


OwnerShip -Dodano je jos 11 novih auta. Izbacen je Patriot kao vozilo, zato sto je to vojni hamer. Nova vozila mozete pronaci kod Burga(ima jedna benza kod Burga).


Ostalo - Zelim reci jos nesto. Imamo novog Co-Ownera, Shone031.. Dodana je /learn komanda, pa NoNRPeri imaju sta citati  . Mene komande su pomaknute za koji Admin/GameMaster Level, kao sto je /jail



IP: 1 76.9.53.234:7791:7791 (spojite 1 sa ostalim)
Forum:  www.security-samp.info
Ocekujemo vas!
Poslednja Izmena: April 15, 2012, 14:24:55 POSLE PODNE od [EF]Boris Spice

Opis 2/10

Na modu niste nista radili samo promjenili ime -1/10
Trazim Skriptera! Nagrada Head Admin

Boris Spice

Citat: Tong1950Po poslato April 15, 2012, 14:29:10 POSLE PODNE
Opis 2/10

Na modu niste nista radili samo promjenili ime -1/10

hah jel si siguran ?? ajde pogledaj IG

Citat: Tong1950Po poslato April 15, 2012, 14:29:10 POSLE PODNE
Opis 2/10

Na modu niste nista radili samo promjenili ime -1/10
Izvana nistmo nista promjenili, mozda nesto, a Systeme, sve popravljeno, ajde suti da te nebi ocerupo ko kokosku
Opis, kada ja napravim, to bude ajfelov toranj :D
Koja carina!
Citat: Fâ,¬nsQ poslato Jun 06, 2012, 15:27:14 POSLE PODNE
mozemi netko reci kada se sper.a dobiva imam 13 i pol godine, a nisam je dobio, moji drugari su to vec dobili, moze pomoc
nov sam pa neznam gdje trebam pitati

Citat: | S-RP | K@lib@r .300 poslato April 15, 2012, 14:30:43 POSLE PODNE
Citat: Tong1950Po poslato April 15, 2012, 14:29:10 POSLE PODNE
Opis 2/10

Na modu niste nista radili samo promjenili ime -1/10
Izvana nistmo nista promjenili, mozda nesto, a Systeme, sve popravljeno, ajde suti da te nebi ocerupo ko kokosku
Opis, kada ja napravim, to bude ajfelov toranj :D


Vise mi te pun K! Neznas primit kritiku! Nisam ti ja kriv sta neznas radit! Ja sam samo rekao moje misljenje od gm i opisu!
Kad pravise mape ili neke gluposti ocekujes od svih da ti kazu 10/10 ako ti neke rece  5/10  ili mannje odma pocmes vrijedat!
Necu da se spustam na tvoj nivo! aj zzz i sritno ti!
Trazim Skriptera! Nagrada Head Admin

5/10 trebali ste jos edit bar mappe svoje uraditi, burg ste ostavili isti, pd takodje reg/log isto..

Srecno vam.
Poslednja Izmena: April 15, 2012, 14:42:34 POSLE PODNE od Glisa

Citat: Tong1950Po poslato April 15, 2012, 14:39:19 POSLE PODNE
Citat: | S-RP | K@lib@r .300 poslato April 15, 2012, 14:30:43 POSLE PODNE
Citat: Tong1950Po poslato April 15, 2012, 14:29:10 POSLE PODNE
Opis 2/10

Na modu niste nista radili samo promjenili ime -1/10
Izvana nistmo nista promjenili, mozda nesto, a Systeme, sve popravljeno, ajde suti da te nebi ocerupo ko kokosku
Opis, kada ja napravim, to bude ajfelov toranj :D


Vise mi te pun K! Neznas primit kritiku! Nisam ti ja kriv sta neznas radit! Ja sam samo rekao moje misljenje od gm i opisu!
Kad pravise mape ili neke [cenzura]osti ocekujes od svih da ti kazu 10/10 ako ti neke rece  5/10  ili mannje odma pocmes vrijedat!
Necu da se spustam na tvoj nivo! aj zzz i sritno ti!
Pa ajde napravi onda ti bolje, prihvacam kritiku kada je vise od 4, a ti si stavio -1
P.S.:Biti ce Update, bude svake nedjelje i subote
Koja carina!
Citat: Fâ,¬nsQ poslato Jun 06, 2012, 15:27:14 POSLE PODNE
mozemi netko reci kada se sper.a dobiva imam 13 i pol godine, a nisam je dobio, moji drugari su to vec dobili, moze pomoc
nov sam pa neznam gdje trebam pitati

Citat: | S-RP | K@lib@r .300 poslato April 15, 2012, 14:42:50 POSLE PODNE
Citat: Tong1950Po poslato April 15, 2012, 14:39:19 POSLE PODNE
Citat: | S-RP | K@lib@r .300 poslato April 15, 2012, 14:30:43 POSLE PODNE
Citat: Tong1950Po poslato April 15, 2012, 14:29:10 POSLE PODNE
Opis 2/10

Na modu niste nista radili samo promjenili ime -1/10
Izvana nistmo nista promjenili, mozda nesto, a Systeme, sve popravljeno, ajde suti da te nebi ocerupo ko kokosku
Opis, kada ja napravim, to bude ajfelov toranj :D


Ja nisam reka da znam ja bolje! Ti kritiku ne prihvacas, nebi me vrida da prihvacas kritiku! Svi danas znaju promjenit ime servera to je to radi toga sam ti dao -1/10! ! i to je moje misljenje!

Vise mi te pun K! Neznas primit kritiku! Nisam ti ja kriv sta neznas radit! Ja sam samo rekao moje misljenje od gm i opisu!
Kad pravise mape ili neke [cenzura]osti ocekujes od svih da ti kazu 10/10 ako ti neke rece  5/10  ili mannje odma pocmes vrijedat!
Necu da se spustam na tvoj nivo! aj zzz i sritno ti!
Pa ajde napravi onda ti bolje, prihvacam kritiku kada je vise od 4, a ti si stavio -1
P.S.:Biti ce Update, bude svake nedjelje i subote

Trazim Skriptera! Nagrada Head Admin


Izneravarnimecalicano

Opis nije nesto, moglo je to bolje, Srecno


Hvala svima
Koja carina!
Citat: Fâ,¬nsQ poslato Jun 06, 2012, 15:27:14 POSLE PODNE
mozemi netko reci kada se sper.a dobiva imam 13 i pol godine, a nisam je dobio, moji drugari su to vec dobili, moze pomoc
nov sam pa neznam gdje trebam pitati


Da samo sto je ovo edit TeChland RP-a tako da.Ali svejedno sretno vam bilo mozda nekad i navratim

Bio je prije Edit originalgon CLRPa, ali smo promienili jer je u TXRP sve popravljeno
Koja carina!
Citat: Fâ,¬nsQ poslato Jun 06, 2012, 15:27:14 POSLE PODNE
mozemi netko reci kada se sper.a dobiva imam 13 i pol godine, a nisam je dobio, moji drugari su to vec dobili, moze pomoc
nov sam pa neznam gdje trebam pitati