Premijum, Lite

Započeo Tong1950Po, April 15, 2012, 12:52:47 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Zdravo, nemas bas iskustvo sa samp servera pa sam od tija pitat par stvari

1. Koji je najbolji hosting za Samp?
2. Cuja sam price, da za samp nije bitno jeli premijum ili lite da je isti lag? Da su iste kvaltite, a za cs i cod da je premijum bolji manji lag? Sad mi preporucite za samp jeli bolje uzet lite ili pemijum za samp server
Trazim Skriptera! Nagrada Head Admin

Pa cuj premium je uvijek bolji al nije nesto strasno bolje

mene sad najvise zanima jeli bolji premijum od lite? Da ne bacam lovu bezveze! Svako govori nesto drugo! Pa bi zeliaj da se neki iskusni jave HVALA!
Trazim Skriptera! Nagrada Head Admin



1. Najbolji hosting za samp je KGB (ja hostam kod njih vec 3 mjeseca, i nikad nisam imao problema)
2. Pa Premium (masine su u Srbiji) a kod Lite u Njemackoj, i dosta je manji ping kod Premiuma, mada je i lite odlican.


Server IP: 193.192.58.82:7782
Forum: www.balkan-underline.info


Citat: Tong1950Po poslato April 15, 2012, 13:04:50 POSLE PODNE
mene sad najvise zanima jeli bolji premijum od lite? Da ne bacam lovu bezveze! Svako govori nesto drugo! Pa bi zeliaj da se neki iskusni jave HVALA!

Uzmi lite slobodno,nema tu razlike vjeruj mi.
Ovo premium je samo bacit pare bezveze :)
[/center]

Onda ako uzmen lite server nisam pogriejsija :D
Trazim Skriptera! Nagrada Head Admin

Najbolji hosting za samp ti je KGB, al ako neces kod njih, uzmi kod Gigija...

Postoji dobra razlika izmedju PREMIUM i LITE servera, na LITE serveru se ping krece oko 40-60, dok se na PREMIUM serveru ping krece 5-25


Evo tipa Balkan Underline od Partybreaker-a, njihov ping neprelazi 15, jer imaju premium server kod kgb-a, dok Gigi ima vps koj nije u srbiji, pa je ping oko 40-60.. tako da razlike ima, i to velike... :)
Poslednja Izmena: April 15, 2012, 13:47:05 POSLE PODNE od [FG]Maki187

Citat: [FG]Maki187 poslato April 15, 2012, 13:45:22 POSLE PODNE
Najbolji hosting za samp ti je KGB, al ako neces kod njih, uzmi kod Gigija...

Postoji dobra razlika izmedju PREMIUM i LITE servera, na LITE serveru se ping krece oko 40-65, dok se na PREMIUM serveru ping krece 10-25


Evo tipa Balkan Underline od Partybreaker-a, njihov ping neprelazi 15, jer imaju premium server kod kgb-a, dok Gigi ima vps koj nije u srbiji, pa je ping oko 40-60.. tako da razlike ima, i to velike... :)

cek ako uzmen u KGB lite server jesali pogrijesija ili da uzem premijum?
Trazim Skriptera! Nagrada Head Admin

Citat: [FG]Maki187 poslato April 15, 2012, 13:45:22 POSLE PODNE
Najbolji hosting za samp ti je KGB, al ako neces kod njih, uzmi kod Gigija...

Postoji dobra razlika izmedju PREMIUM i LITE servera, na LITE serveru se ping krece oko 40-65, dok se na PREMIUM serveru ping krece 10-25


Evo tipa Balkan Underline od Partybreaker-a, njihov ping neprelazi 15, jer imaju premium server kod kgb-a, dok Gigi ima vps koj nije u srbiji, pa je ping oko 40-60.. tako da razlike ima, i to velike... :)

Pa ofc da ima razlike, vi tamo gore sto kazete da nema velike, vi onda nemate pojma o pojmu.

@Tong

Ma mozes uzeti i Lite nije problem, ali kad budes kasnije imao vise igraca, radi manjeg laga savjetovao bih ti Premium.
Poslednja Izmena: April 15, 2012, 13:48:07 POSLE PODNE od Partybreaker


Server IP: 193.192.58.82:7782
Forum: www.balkan-underline.info


Onda bi bilo najbolje da uzemn u KGB - Premijum server za pcoetak 20 slotova prikupljati i zvat igrace i reklamirat!
Trazim Skriptera! Nagrada Head Admin

Za pocetak uzmi lite server jer dzabe ti da bacis toliko para na kgb premium, ako ti server propadne...

kgb premium od 50 slotova ti kosta 1000 din (10 e) dok kgb lite od 50 slotova kosta 500 din (5 e), tako da ti uzmi prvo lite, a ako ti server uspe, i imas vise igraca, onda predji na premium ako imas uslova za to... :)

Naravno da postoji razlika, premium serveri ti imaju masine iz naseg regiona, Srbija, Hrvatska, te je ping znatno manji samim tim i lag na vise igraca, medjutim i na LITE serverima odakle su masine iz Nemacke, Holandije (BU, CH itd...) ping je veci nego na premium serverima ali gotovo da nema laga i ako ima on je cesto jako mali i zavisi pre svega od skripte...
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Ja server nebi ni otvara da neznam puno igraca! Jer ja znam dosta igraca i dobars sa s njima vecino znam ih sa GF, CH i B..E! A vecinio iman ih na fb, msn i skayp!
Trazim Skriptera! Nagrada Head Admin

Citat: Tong1950Po poslato April 15, 2012, 13:56:49 POSLE PODNE
Ja server nebi ni otvara da neznam puno igraca! Jer ja znam dosta igraca i dobars sa s njima vecino znam ih sa GF, CH i B..E! A vecinio iman ih na fb, msn i skayp!

To nema nikakve veze sa temom koju si otvorio, nadam se da si zakljucio razliku izmedju premium i lite servera, moze lock ?
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Gotti747 poslato April 15, 2012, 13:58:48 POSLE PODNE
Citat: Tong1950Po poslato April 15, 2012, 13:56:49 POSLE PODNE
Ja server nebi ni otvara da neznam puno igraca! Jer ja znam dosta igraca i dobars sa s njima vecino znam ih sa GF, CH i B..E! A vecinio iman ih na fb, msn i skayp!

To nema nikakve veze sa temom koju si otvorio, nadam se da si zakljucio razliku izmedju premium i lite servera, moze lock ?

Ima veze da nema veze nebi bilo struje xD

Pa pitam ako zznam puno igraca jeli bi bilo na pocetku boklje da uzamn premijum ili lite!
Trazim Skriptera! Nagrada Head Admin