[Pomoć] Letjelice i Plovila [CLRP]

Započeo Jo0ker, April 15, 2012, 12:07:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

GameMod: CLRP edit
Detaljan opis problema: Ne sprema plovila i letjelice
Znači ovako, ovaj problem vjerovatno zna 90% formuma, a ja nemam volje sada po skripti tražiti u čemu je problem, a sigurno je netko rijeÅ¡io to, pa da pomogne, znači problem je kada se kupi plovilo ili letjelica i kada se izaÄ'e sa servera plovilo/letljeica se izbriÅ¡u.

Dio Skripte: A neznam šta da stavim ima puno toga vezanog za to, siguran sam da je netko to riješavao pa će znatii.
Poslednja Izmena: April 15, 2012, 12:44:34 POSLE PODNE od Jo0ker


Prodajem "AG-RP" GameMod, možete ga pogledati na Haimachi, upitom na PM.


Vegas.

Po pravilima je spameru..

CLRP ima ownership od Include, njegovog tvorca, sad je problem što nijedan ownership nije dovršen tj. fale forwardi i public za učitavanje

Možeš li mi na PM malo pojasniti što bi trebao napraviti.


Prodajem "AG-RP" GameMod, možete ga pogledati na Haimachi, upitom na PM.

Vegas.

Zahtjeva malo više vremena ali ti preporučujem da kopiraš iz nekog gamemoda Cos Mos HoS itd... Jer ovaj ti ne bi znao sastaviti jer neznaš varijabile sve itd..

Vidim da mi u scriptfiles sprema aute, bicikle, motore dobro. pod istim nastavkom npr. ".auto"
a npr. letjelice svakom korisniku drugačije piše npr : ".letjelica" ".letj" ".letjel" itd.


Prodajem "AG-RP" GameMod, možete ga pogledati na Haimachi, upitom na PM.

to je zato sto ti je string za upisivanje premali...

u velicinu stringa ulazi i nastavak .letjelica sto je 10 karaktera, i ako je recimo velicina stringa 20, za ime ostaje samo 10 karaktera, sto je za lika po imenu:

Tom_Big dovoljno al za lika Vichenzo_Tommasino nije dovoljno, samo povecaj string za cuvanje i bice ok ;)

Citat: Jo0ker poslato April 15, 2012, 13:54:30 POSLE PODNE
Vidim da mi u scriptfiles sprema aute, bicikle, motore dobro. pod istim nastavkom npr. ".auto"
a npr. letjelice svakom korisniku drugačije piše npr : ".letjelica" ".letj" ".letjel" itd.


Znaš li možda ti neki mod koji ima dobar ownership plovila i letjelica da mi daš link, da ne skidam sada 100 njih i tražim to.. hvala


Prodajem "AG-RP" GameMod, možete ga pogledati na Haimachi, upitom na PM.