[MAP] Par mojih mapa

Započeo Dejan_Bozovic, April 14, 2012, 17:58:41 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Danas sam krenuo da reinstal komp i nadjoh neke moje stare mape sto sam mapao dok sam jos radio za jedan poznatiji srv (zabranjen je ovdje pa ga necu pominjati), sve mape se jos danas tamo koriste  ;) . Ocijenite  :)

Kafic na Plazi













Mjesto Za Oglase







Tuning Show










Mjesto za Taxi na Spawnu









Vegas.


Nije loše, ako si ti stvarno bio maper. :)

1. mapa: 7/10
2. mapa: 8/10
3. mapa: 3/10
4. mapa: 10/10
Poslednja Izmena: April 14, 2012, 18:51:54 POSLE PODNE od Zgruvoâ„¢

Hvala  ;)

Citat: Zgruvoâ,,¢ poslato April 14, 2012, 18:36:20 POSLE PODNE
Nije loše, ako si ti stvarno bio maper. :)

1. mapa: 7/10
2. mapa: 8/10
3. mapa: 3/10
4. mapa: 10/10

da ja sam ovo mapao ;) ove mape su ima trebale i ja izmapao tacno kako su rekli  ;)

Svaka ti čast. Gledam, ovo na plaži je unikatno, uredno, za "collison 0" objekte napravio si tako da su blokirani (oni suncobrani na stolovima itd..) !
Gledam ti ovu drugu mapu, nije baš nešto kao ostale. No vrlo zanimljivo i uredno. Svaka čast. 10/10 sve skupa samo zbog prve mape:) .

Citat: Lucky Luciano poslato April 14, 2012, 20:27:08 POSLE PODNE
Svaka ti čast. Gledam, ovo na plaži je unikatno, uredno, za "collison 0" objekte napravio si tako da su blokirani (oni suncobrani na stolovima itd..) !
Gledam ti ovu drugu mapu, nije baš nešto kao ostale. No vrlo zanimljivo i uredno. Svaka čast. 10/10 sve skupa samo zbog prve mape:) .


hvala, prvu mapu sam radio sam po zelji, a ove ostale su mi oni bili rekli sta im treba i ja to napravi tacno kako su htjeli bez pretjeranog ukrasavanja i bez previse objekata  ;)


Mape su odlicne.. Svaka cast za trud... 10/10


Objekt ovih strelica na zadnjem radu?

Citat: GeForce Vega poslato April 15, 2012, 12:44:26 POSLE PODNE
Objekt ovih strelica na zadnjem radu?
U special je ja mislim, nezz.

@nije loše, nekoliko greškica, ali dobro je. 9/10

Mape su odlicne , nego jel bi mogao da mi das id ovog cime si pisao ovo tunning show i kafic  ?