[FS] Bankomat

Započeo Tong1950Po, April 09, 2012, 17:13:14 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zdravo

Ovo je moja druga FS malo sam gleda od CLRP mod kako je tu napravljen bankomat pa sam ga ja uredijo i doda par stvari
I zatrazija sam malu pomoc ovdje na foumu i zahvaljujem ;)

Evo slike pa vi mene cjenite

1. http://ch-slike.com/?v=W7DXm.png

2. http://ch-slike.com/?v=qIwhj.png

Ovu FS radim za moj server Lecevica, koji ce se otvorit kad zavrsi skola ;) Dosta toga radim i ucim od iskusni skriptera!
Koliko sam povjerava ova FS nema bugova komanda je /bankomat!

HVALA!
Trazim Skriptera! Nagrada Head Admin

Odlicno 10/10,  a download link :D
Informacije
Otvorenje servera:1.9.2012 (18:00)
Owneri:miszh,m@n in bl@ck,kasspi
Forum: www.blackedition-roleplay.info
IP:193.192.58.206:7790

Nema, to je samo namjenjeno za moj server koji uskoro dolazi ;) Hvala na ocjeni
Trazim Skriptera! Nagrada Head Admin

Svidja mi se josh ni na jednom serveru nisam takav Bankomat vidio :D lepo,

Hvala, ovo je bila moja ideja ;)
Trazim Skriptera! Nagrada Head Admin


Ovakav bankomat ima i Faction game gm... ;)
btw. Dobro si uradio... :)

â–º USKORO â—,,
•Reg/Log System [100%]•House System [80%]•Bizz System [50%] •Ownership system [90%] •Admin System [90%] •GM System [0%] •Stats System [100%] •Jail System [90%] •Job System [70%] •Event System [40%] •Bank System [60%] •Org/Mafije [35%] •Donator System [10%]
I najveci talenti gube se u neradu, zato nemoj traziti izgovor da ne znas nego naÄ'i resenje!

Citat: |¤ White ¤| poslato April 11, 2012, 16:21:55 POSLE PODNE
Ovakav bankomat ima i Faction game gm... ;)
btw. Dobro si uradio... :)
Ma ja nema najmjeru nikoga kopirat ovo je moj bankomat! 2 put cujem z taj server
Daj IP da vidim jeli ima isti?
Poslednja Izmena: April 11, 2012, 16:38:55 POSLE PODNE od Tong1950Po
Trazim Skriptera! Nagrada Head Admin

Pa msm na istom principu sa tim pin kodom... evo ti link do gm-a  Faction Game tu proveri a nzm dal i sad to koristi na serveru evo ti Forum: www.fg-rp.info
IP: 193.192.59.7:9999
Poslednja Izmena: April 11, 2012, 23:57:10 POSLE PODNE od |¤ White ¤|

â–º USKORO â—,,
•Reg/Log System [100%]•House System [80%]•Bizz System [50%] •Ownership system [90%] •Admin System [90%] •GM System [0%] •Stats System [100%] •Jail System [90%] •Job System [70%] •Event System [40%] •Bank System [60%] •Org/Mafije [35%] •Donator System [10%]
I najveci talenti gube se u neradu, zato nemoj traziti izgovor da ne znas nego naÄ'i resenje!

Ok, nisam ja glda kako nekoga kopirat nego kako se meni svida tako sam napravija ;)
Trazim Skriptera! Nagrada Head Admin

Pa ja nisam reko da si nekoga kopirao, nego samo kazem jer je neki lik u prethodnim postovima napisao da nije nigde video ovakav bankomat.... Svaka cast sto si to napravio neki ni neznaju da naprave dialog a kamoli to ... ;) Nemoj vise da spamamo, banovace nas... U svakom slucaju dobro si uradio i samo tako nastavi da radis.... :)

â–º USKORO â—,,
•Reg/Log System [100%]•House System [80%]•Bizz System [50%] •Ownership system [90%] •Admin System [90%] •GM System [0%] •Stats System [100%] •Jail System [90%] •Job System [70%] •Event System [40%] •Bank System [60%] •Org/Mafije [35%] •Donator System [10%]
I najveci talenti gube se u neradu, zato nemoj traziti izgovor da ne znas nego naÄ'i resenje!