[GM] TechLand Xperia RP | Prebacen u 0.3e |

Započeo Muhamed., April 09, 2012, 15:21:24 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Nisi trebao objavljivati ovaj mod mogao bih neku paru uzeti za njega ;)

Kad ce uptade?  ???

Uskoro!
Usput trazim mapera,inbox zainteresirani!

Evo stavili smo GM, i svidja nam se, Hvala lijepa, mnogo toga cemo promijeniti :D
Al imam problem, nemogu si nikako dat admina, sve zivo sam probo. Moze pomoc tko ?

Citat: Josip_Black poslato Maj 10, 2012, 14:43:32 POSLE PODNE
Citat: [WB] Cross poslato Maj 10, 2012, 14:09:53 POSLE PODNE
Evo stavili smo GM, i svidja nam se, Hvala lijepa, mnogo toga cemo promijeniti :D
Al imam problem, nemogu si nikako dat admina, sve zivo sam probo. Moze pomoc tko ?

omg idu u scriptifiles--->korisnici i tamo nadji svoj nick i stavi admin 1338
Da i onda kada ulazim pise mi da je netocna lozinka, kad maknem adm. lvl. sve u redu.


Braco

Perfect mod!
Mislim da cu s ovim modom otvorit svoj server !  ;D

Kada sam napravio 361 kucu i idem napraviti jos nekoliko zasto mi se ne kreiraju te kuce?
BIG RESPECT: Joey_

Evo ovako znaci planiram otvoriti GeForce molim da mi dujma odgovori u box mogu li uzeti ime GeForcea hvala zelim da se svi vraite sto nas bude vise ljepše će nas bit i sve stare upomene postat ce stvarnsot ponovo ce mo igrat na jednom od najboljih BALKAN SERVERA Bit cete obavjesteni o otvorenju i bit ce stara skripta dok ne popravimo novu nista se nebrinite oba dvijes am kupio samo se vi vratite sve ce bit isto i forum i sve hvala vam....

Citat: Mirsad_Makaveli poslato Maj 10, 2012, 20:38:35 POSLE PODNE
Citat: TwisTed poslato Maj 10, 2012, 19:27:46 POSLE PODNE
Kada sam napravio 361 kucu i idem napraviti jos nekoliko zasto mi se ne kreiraju te kuce?
Mora da si dostigao limit odes u gamemode i promijeni broj kuca :D
Ja promijenim i onda mi se ne zeli compilati i pise #define MAX_HOUSES 1000 i ja stavim 1999 i opet nece sto treba promijeniti?
BIG RESPECT: Joey_

Evo ovako znaci planiram otvoriti GeForce molim da mi dujma odgovori u box mogu li uzeti ime GeForcea hvala zelim da se svi vraite sto nas bude vise ljepše će nas bit i sve stare upomene postat ce stvarnsot ponovo ce mo igrat na jednom od najboljih BALKAN SERVERA Bit cete obavjesteni o otvorenju i bit ce stara skripta dok ne popravimo novu nista se nebrinite oba dvijes am kupio samo se vi vratite sve ce bit isto i forum i sve hvala vam....



Kako mogu da postavim sebi admina dok testiram mod ?



omg idu u scriptifiles--->korisnici i tamo nadji svoj nick i stavi admin 1338
RESPECT FOR MILANCE !

Bolji GM nisam odavno vidio na Balkan Samp sva ti cast  ;D
Budi ono sto jesi jer se Lazna lica uvjek otkrivaju!

Mod ti je brate za 9/10 svaka ti cast!! testao sam mod!

Odlican mod!!! Jako ste se potrudili!!! Ali u PD zgradi kod ormarica ima blokada koja se ne moze otvoriti i ima bugova. Ipak, odlican je mod i ako ima puno boljih...