[GM] TechLand Xperia RP | Prebacen u 0.3e |

Započeo Muhamed., April 09, 2012, 15:21:24 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Deekline poslato Maj 01, 2012, 14:55:55 POSLE PODNE
Jebo sliku svoju vec 2 puta objavljujem kako da promijenim kad kupujem kucu da mogu birat vidio sam u pawnu da ima i za vilu i za veliku i srednju kucu...De odg neko -.-''

To je mali bug. Popravljen je u novijoj verziji koju cu objaviti za jedno 5 dana !

E Muhamed daj pls stavi ak oces da kad netko ude u GSF vozilo da pise "(ZAKLJUCANO)GSF" i da ga odbaci od vozila,
i ako mozes dodat jos neki novi TextDraw

Nemoras to napravit ovo je samo prijedlog :)

Uskoro!
Usput trazim mapera,inbox zainteresirani!

Mod možda ima malih bugova al je odličan sve u svemu  ;)

Jel nakon GMX a letjelice nestaju ili kako jer sam ja imao jedan CL mod na kojem je to bilo sve ok ????

Citat: Josip_Black poslato Maj 05, 2012, 17:36:47 POSLE PODNE
Oce biti sta od Update-a
Bit ce..Za koji dan. Samo sam postavio sve u Dialoge (/v i ostalo),popravio /v park komandu i rijesio bugove za koje ste se zalili.

e jel to neki bug sa eventovima ili sta
probao sam kaj igramo dvojica kad jedan pokene sve normalno pozove i onda se ovom drugom ne vide markeri dok starta race a odbrojavanje se vidi
i kako se unistavaju vozila od eventova koja komanda??

Da to je bug

Uskoro!
Usput trazim mapera,inbox zainteresirani!

Muhamed samo da ti kazem imas jos bug sa Yakuza kapijom,kad se otvori ne zeli se zatvoriti ni sa komandom /Zatvori

Uskoro!
Usput trazim mapera,inbox zainteresirani!

Bilo bi lepo samo da ima bag oko yakuze kapij,ovde ima dosta bugova i ovaj gm treba jos da se radi nema /robbank u banci po meni sta je najobaveznie

Citat: Mirsad_Makaveli poslato Maj 06, 2012, 08:47:28 PRE PODNE
Citat: .::Cvija::. poslato Maj 05, 2012, 21:28:45 POSLE PODNE
Bilo bi lepo samo da ima bag oko yakuze kapij,ovde ima dosta bugova i ovaj gm treba jos da se radi nema /robbank u banci po meni sta je najobaveznie
Pa ubaci lol -.-

Da

Uskoro!
Usput trazim mapera,inbox zainteresirani!

Kako popraviti bugove sa CNN ja udjem u CNN auto i upisem /news i pise mi nista u novinarskom vozilu ili u blizini a jesam ili udjem u jedan kombi i pise mi ne znate voziti letjelicu?
BIG RESPECT: Joey_

Evo ovako znaci planiram otvoriti GeForce molim da mi dujma odgovori u box mogu li uzeti ime GeForcea hvala zelim da se svi vraite sto nas bude vise ljepše će nas bit i sve stare upomene postat ce stvarnsot ponovo ce mo igrat na jednom od najboljih BALKAN SERVERA Bit cete obavjesteni o otvorenju i bit ce stara skripta dok ne popravimo novu nista se nebrinite oba dvijes am kupio samo se vi vratite sve ce bit isto i forum i sve hvala vam....

Citat: TwisTed poslato Maj 06, 2012, 12:03:13 POSLE PODNE
Kako popraviti bugove sa CNN ja udjem u CNN auto i upisem /news i pise mi nista u novinarskom vozilu ili u blizini a jesam ili udjem u jedan kombi i pise mi ne znate voziti letjelicu?
Jesi sta dirao u modu !?

pa hoceli taj mod vise u download brateeeeeeeeeeeeee !! :)

Citat: TwisTed poslato Maj 06, 2012, 12:03:13 POSLE PODNE
Kako popraviti bugove sa CNN ja udjem u CNN auto i upisem /news i pise mi nista u novinarskom vozilu ili u blizini a jesam ili udjem u jedan kombi i pise mi ne znate voziti letjelicu?
moras si tamo namjestit kod komande /news od kojed do koje ID a vozila ce da ti se koristi

Imam ja prob kada se neko dissconect server se ugasi zasto?? [RJESENO NETREBA POMOC!]
Poslednja Izmena: Maj 06, 2012, 20:30:11 POSLE PODNE od [B-E]Dusan
IP: 193.192.59.227:7785
Troll Or Be Trolled !
Hoce neko lol-a?!