[GM] TechLand Xperia RP | Prebacen u 0.3e |

Započeo Muhamed., April 09, 2012, 15:21:24 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.


Citat: Josip_Black poslato April 27, 2012, 16:15:36 POSLE PODNE
Citat: Marko_Jokic poslato April 27, 2012, 00:15:47 PRE PODNE
davidoff javise

To mu napisi na PM da ti se javi a ne tu LOL

Oce biti UPDATE kakav da se maknu ta vrata u PD to sto je zbugano i ti sitni bugovi da se rijese?

Pa resi sam nesto

Respect the Rules


bravo 10/10 ja cu ga sebi uzet i edit ga :D i kako cu promjenit spawn molim te mi fino reci i slika ako moze pls
Poslednja Izmena: April 27, 2012, 20:50:24 POSLE PODNE od Nedimko

Jao, jebo ti sebe :) Odlican ti mod kao i opis :) 100/10
A sto si ga stavljao ovde? Bolje da si ga stavio u Oglase da prodajes mod, neko bi kupio milion posto :)
Poslednja Izmena: April 27, 2012, 20:54:44 POSLE PODNE od Brian Brendell

Citat: Nedimko poslato April 27, 2012, 20:49:23 POSLE PODNE
bravo 10/10 ja cu ga sebi uzet i edit ga :D i kako cu promjenit spawn molim te mi fino reci i slika ako moze pls

Msm edit ces ga a neznas menjati spawn

public SetPlayerSpawn(playerid)


TU CES NACI SPAWN ZA IGRACE I SAMO DODAJ TVOJE KORDINATE


Citat: Nedimko poslato April 27, 2012, 21:42:07 POSLE PODNE
Hvala i ja se samo ucim :D amater

Spawn ćes promijeniti tako sto ces pronaci "new Float:gRandomSpawns[4][3] = {" i promijenis dole koordinate na svoj spawn gdje zelis. Hvala svima.

Planiram UPDATE!
Što bi željeli da vidite u Update-u !?



Zelio bi da popravis bugove i da premjestis racere NGR jer su Grove,NGR i Ballas su previse blizu
Ja bi da ih stavis u SF ili LV.Hvala :D

Uskoro!
Usput trazim mapera,inbox zainteresirani!

Muhamede kako da izmjenim reklame na serveru msm ono posjetite nas forum pa da umesto tvog stavim svoj forum itd...mozeli pomoc oko toga :)

mozeli mi netko reci zasto kad napravim acc nemigu staviti admina 1338 ni na techu ni na semko rp ni nokia life?Molim vas odgovoite
Mislim dakle Boze
Na Zari sve i svasta

Citat: jx-servers poslato April 28, 2012, 13:16:14 POSLE PODNE
Muhamede kako da izmjenim reklame na serveru msm ono posjetite nas forum pa da umesto tvog stavim svoj forum itd...mozeli pomoc oko toga :)

Poruke dole u lijevom uglu ? Pronadjes u skripti RandomMessages i mijenjas ! A ukoliko zelis promijeniti samo Adresu Foruma stisni Ctrl + H upisi "www.techland.mojkgb.com" i onda u sljedecoj kockici upises svoju adresu i "Replace All"




Citat: Champa22 poslato April 28, 2012, 14:45:12 POSLE PODNE
mozeli mi netko reci zasto kad napravim acc nemigu staviti admina 1338 ni na techu ni na semko rp ni nokia life?Molim vas odgovoite

Pronadji svoj account u Scriptfiles > Korisnici i gdje pise "Admin = 0" stavi umjesto "0" , "1338".