[GM] TechLand Xperia RP | Prebacen u 0.3e |

Započeo Muhamed., April 09, 2012, 15:21:24 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Izvinite me sto pisem na staru temu, ali hitno mi je: Imam ovaj mod na serveru i imam jedno pitanje u vezi komande. U PD bazi imaju neka vrata za gardarobu (ono gdje se uzima oprema), e zanima me koja je komanda za otvaranje tih vrata, jer ni jedna koju sam ja probao nemoze???


Kakav je ono bug kada se udje u auto pa sa strane nesto pise i blica
Poslednja Izmena: April 19, 2012, 21:40:52 POSLE PODNE od IxyzZz




jeste ta ali za ona ulazna vrata (moze i /otvorivrata)...Ali ja sam pitao za komandu od vraza za prostoriju gdje se uzima oprema.

kako open ona vrata di doci do opreme ne ona prva nego ona druga tamo di je pickup za opremu i skin
Trazimo Mapera Koji zna sto radi,koji je ozbiljan i da mi posalje neke radove na pm i koliko je spreman vremena dnevno odvojiti na mapanje.||Nagrada 1337 Admin||

Dirty_Urosh^

OK je mod ovako ali ima dosta bugova ako to sredis bice super,ocena 5/10

Za ova vrata gdje se uzima oprema mozete uzeti i ispred vrata (/oprema i uzmete sta hocete),
a /duty mozete uzeti i u FBI iako ste u PD-u ;)
Poslednja Izmena: April 20, 2012, 10:39:32 PRE PODNE od Calc33

Kako cu ovo maknuti non stop blica :P





Citat: IxyzZz poslato April 20, 2012, 15:22:10 POSLE PODNE
Kako cu ovo maknuti non stop blica :P



To ti je FilterScripta ! Samo ju ukloni iz server.cfg

Umm.. Imam problem s Pawnom...
C:\Users\****\Desktop\TechLand Xperia\TechLand Xperia\gamemodes\CLRP.pwn(43) : fatal error 100: cannot read from file: "G_ObjectsRot"

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664 Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


1 Error.


Pomoc molim, hvala

Citat: jopas poslato April 20, 2012, 17:15:52 POSLE PODNE
Umm.. Imam problem s Pawnom...
C:\Users\****\Desktop\TechLand Xperia\TechLand Xperia\gamemodes\CLRP.pwn(43) : fatal error 100: cannot read from file: "G_ObjectsRot"

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664 Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


1 Error.


Pomoc molim, hvala
Odi u folder gdje ti je moj GM . Onda udji u pawno folder i pokreni pawno.exe ! Idi na File>Open i pronadji moj GM,onda stisi F5 i radit ce sve.

Citat: mistic144 poslato April 19, 2012, 21:25:46 POSLE PODNE
kako open ona vrata di doci do opreme ne ona prva nego ona druga tamo di je pickup za opremu i skin

pls pomoc netko kako da to fix
Trazimo Mapera Koji zna sto radi,koji je ozbiljan i da mi posalje neke radove na pm i koliko je spreman vremena dnevno odvojiti na mapanje.||Nagrada 1337 Admin||

I mene to zanima ali ja sam nasao u GM-u taj objekat pa sam ga obrisao

Uskoro!
Usput trazim mapera,inbox zainteresirani!

Citat: David003 poslato April 20, 2012, 20:14:27 POSLE PODNE
I mene to zanima ali ja sam nasao u GM-u taj objekat pa sam ga obrisao

Pod kojem nazivu si to nasao
Trazimo Mapera Koji zna sto radi,koji je ozbiljan i da mi posalje neke radove na pm i koliko je spreman vremena dnevno odvojiti na mapanje.||Nagrada 1337 Admin||

Quilound_Williams

imam prob kad udjem u pd i kad idem po opremu ima nekakav objekat ko vrata a nmgu se otvoriti neznam kako da to sklonim
:SSSSS