[GM] TechLand Xperia RP | Prebacen u 0.3e |

Započeo Muhamed., April 09, 2012, 15:21:24 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Ima Bug, na nekim kucama kada kucas /enter, neudjes unutra, nego ti svi auti nestanu, a budes vani, kucaj /refresh i onda ti se stvore auti
Koja carina!
Citat: Fâ,¬nsQ poslato Jun 06, 2012, 15:27:14 POSLE PODNE
mozemi netko reci kada se sper.a dobiva imam 13 i pol godine, a nisam je dobio, moji drugari su to vec dobili, moze pomoc
nov sam pa neznam gdje trebam pitati

[BT:RP] Mayor !



Testirano ima par bugova, ali mod je odličan :)

10/10 ..
Nešto vam nije jasno u vezi SA:MP servera? Posjetite PDF Pomoć u vezi SA:MP servera!

Super mod samo neznam kako spawnati kucno vozilo??? Pisem /Kuca kucnovozilo izaberem i njega nema!!! Moze pomoc????

 /hc spawn
Trazimo Mapera Koji zna sto radi,koji je ozbiljan i da mi posalje neke radove na pm i koliko je spreman vremena dnevno odvojiti na mapanje.||Nagrada 1337 Admin||

nije lose ali ti yakuza uopce nije napamana heheh...neki bugovi koje sam primjeio su /v park i /mo park..nemoze se uc u fbi stanicu..neznam di je swat HAHAH..ona vrata u pd.../stats..nemogu ga prekinut..neznam di je za gradonacelnika onaj smjestaj...ali nije lose...btw moze li mi neko rec di je swat i smjestaj za gradonacelnika? hvala :)

Imas sve na /port ! A Stats sam nestane nakon 15 sec !

Gde je to Crno Trziste.
Vidim postoji biz za enterijer kuce(crvena kucica na mapi),koja je opcija da kupim drugi enterijer.

Kako uništiti Kucu vikendicu itd ??!?!
Ovome prethodnom sto je pisao niste odgovorili :)

Citat: WarppeR poslato April 16, 2012, 15:58:42 POSLE PODNE
Kako uništiti Kucu vikendicu itd ??!?!
Ovome prethodnom sto je pisao niste odgovorili :)


Mozes jednostavno izbrisati iz scriptfiles.

Mod je za 100/10 ali rjesi error pa uploadaj da drugi mogu editat jer nemogu pocetnici rjesit onaj error

Koji error ? Nema niti jednog errora ni warninga!

e brate...ali tam u /port nigdje nema za gradonacelnika...nikako njegov smjestaj nmg naci :/