[DM]Balkan Whitey's [0.3d] - FULL OPIS SA SLIKAMA + FREE VIP

Započeo razergamer, April 09, 2012, 14:55:29 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

razergamer

     Ovo je ip servera:
Ovako.Neznam za vas ali meni su osobno dosadili RolePlay serveri,jer tu ne dobivamo nikakve "skillove",a potrošimo brdo vremena i na kraju kad nam krene dogodi se GLOBAL -.-'
Stoga sam napravio DeathMatch,Stunt,Drift, i Bog zna šta već server!
Na zahtjev svakog igrača (koji ćete napisat u reply-u) ću mu dati VIP.
Neke slike - - - - - - - - - - -
Prvo stunt:

Pa kill na DM :D

Pa drift

Pa ulaz u cijevni stunt (najbolja stunt skripta ikad po meni)


Znači ip servera je na slici na početku,ili još jednom:

Ulazite :D
Poslednja Izmena: April 09, 2012, 14:58:33 POSLE PODNE od razergamer


razergamer

Mod sam ja napravio,hoću da bude engleski ... Ništa hrvatsko :/


Slab vam je ovaj mod to je dm samo zbog imena i sto imaju besplatni gunovi...de su specijalnosti???? to nije ni D od Dm moda jos da nepricam da je na engleskom -.-"

E pa ko nezna engleski nemora ni igrat samo znaj kad tad ce ti trebat engleski a ti ga nes onda znat.. ovo je dobra prilika i da nesto cak i naucis  :D docu na mod da vidim kako si napravio  ;)

razergamer

Citat: Spoky poslato April 09, 2012, 16:27:03 POSLE PODNE
E pa ko nezna engleski nemora ni igrat samo znaj kad tad ce ti trebat engleski a ti ga nes onda znat.. ovo je dobra prilika i da nesto cak i naucis  :D docu na mod da vidim kako si napravio  ;)
Baš to!Ne razumijem svrhu.Kao prvo mod sam sam napravio,nisam skinuo od nekud pa da prevedem samo.Ako vi degeni nemožete razumjet šta znači enter,exit,... (što su osnovne stvari) nemojte ni igrat prokletu igru nego se hvatajte knjige!
Spoky samo udji i reci nick da ti vip dam


Zasto je lose? ako se nerazumijete u DM modove nemojte ni komentirat,nemora svaki dm mod bit skriptan ko da je neznam sta nekad je cak i bolje da je jednostavniji i zasto nebi bio na engleskome?
Mozda decko zeli na eng. da bi prikupio vise igraca..

Dobar GM ;) ;) ;)


[CM]Cundrajz

Citat: Mayer poslato April 12, 2012, 22:16:16 POSLE PODNE
Citat: Madox poslato April 12, 2012, 14:18:39 POSLE PODNE
Zasto je lose? ako se nerazumijete u DM modove nemojte ni komentirat,nemora svaki dm mod bit skriptan ko da je neznam sta nekad je cak i bolje da je jednostavniji i zasto nebi bio na engleskome?
Mozda decko zeli na eng. da bi prikupio vise igraca..

Sve je rekao ! Sretno sa serverom !
hvala..ovo je novi nick onaj sam zab lozinku