SHOWROOM | Javier !

Započeo Javier, April 08, 2012, 21:45:06 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ovo je po meni fantasticno ko te naucio tako mapat ljubim ga u celo svaka cast


Nemojte se ciriti ove mape su skroz lose samo ove 3 zadnje su nesto i zbog toga 3 od 10

Citat: [DRP] Why So Serious poslato April 16, 2012, 17:39:44 POSLE PODNE
Nemojte se ciriti ove mape su skroz lose samo ove 3 zadnje su nesto i zbog toga 3 od 10

AHHAHAHAHAH , Oj majko moja hahahahah , ti se zezaÅ¡ ahhahahahahahahahahaha, reci da se zezas ahahha  :D :D

Prejakoo !!!! 10/10
Follow me na Instagram @sixmatic

Citat: [DRP] Why So Serious poslato April 16, 2012, 17:39:44 POSLE PODNE
Nemojte se ciriti ove mape su skroz lose samo ove 3 zadnje su nesto i zbog toga 3 od 10

Nista ti nisu mape ti mislis da si bog al evo edit:Nisi niko i nista u MTA zato ajde evo ti jedna 6/10


Saslušajte me svi Is3nhart667 , ako se nevaram ti si sa GeForcea. Bio si u PDu Thomas Isnhart , ili si možda neki drugi a imaš samo isto ime . ( Sam ćeš se pronaći )

Ovaj Why So Serious previše pametuje , znam da bi rekao da su moje mape 10/10 , ali je vjerujte mi ljubomoran. Samo zato što sam ja rekao da su njegovi radovi loši , kakvi i stvarni jesu . Vi početnici pravite burg , napravite 50 spratova. Čemu to? Pravize baze za bande . Pa jeli u RL banda ima svoju BAZU ? Nisu vojnici . Ti nemaš pojma o RolePlayu , možda si dijete , mozda si stariji od mene , ali vjeruj mi providan si i ponašaš se kao dijete od 5 godina . Znam da sam jedan od najboljih ovdje na balkanu . Za sebe sam 3. , a smatram da su ispred mene 2 osobe sa GFa ( Crusher i Eric) . Ti mene ocjenjuješ sa nekom 6 . Šta mene briga šta ti kažeš , šta mene zanima šta ti meni pričaš , kako nevidiš samo te ukopavam i zajebavam te kao neku bebu . Izvrćem te ko ćevape na roštilju , i molim te u daljnim komentarima šuti i nemoj se prosipat
BUBHBUHASUHAHAHAAHHAHAHA