Ship Simulator 2010 Extremes

Započeo [CM] BrunoHP, Mart 07, 2010, 17:03:58 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Pa kako ces igrat kad izlazi tek 5. lipnja 2010., da mislite da sam krivo preveo datum mislite i dalje. Raspitajte se po internetu i vidjeti cete da sam u pravu

Dobra igra, prava za mene i Galeba.   ;D
Za mene viÅ¡e!  :P


~ CH Member Since; Jun 2009 ~

Judgements prevent us from seeing the good that lies beyond appearances.



Citat: Napoleon poslato Mart 12, 2010, 22:00:39 POSLE PODNE
o cem se radi u njojj

Brodarski posao, Ä'iraÅ¡ okolo brodovima i tak.  8)
Prava za mene i galeba jer mi smo pomorci.  ;D


~ CH Member Since; Jun 2009 ~

Judgements prevent us from seeing the good that lies beyond appearances.



Citat: Napoleon poslato Mart 12, 2010, 22:35:57 POSLE PODNE
Gradis svoje brodve jel?

A to sad neznam,nevjerujem, ali voziš ih..imaš youtube pa gledaj trailere. ;D


~ CH Member Since; Jun 2009 ~

Judgements prevent us from seeing the good that lies beyond appearances.


iYoko

Pa samo ti ime govori Ship - brod simulator - simulator...  ;)

A joj, ja sam ovisnik te igre. Naime, ti si kapetan broda kojeg vozis. U Ship Simulator 2008 New Horizons ima oko 30-ak brodova, a nadam se da ce biti i vise u ovom novom. Tu su sve poznatije luke poput: Rotterdama, Hamburga, New Yorka, Marseille, San Francisco, The Solent, Phi Islands(Tajland), Atlanski ocean, Tihi ocean i englesko more. Osjecaj plovidbe je solidan, a tu su sve vazniji objekti poput Alcatraza(San Francisco), Kip Slobode(New York)... Za dodatnu realnost u verziji 1.0 ce se pobrinuti stete koje uzrokuju na voznu perfomancu. U verziji 1.3 pa nadalje, moguce je potopiti brod. Naime, brod uopce ne toni realno. Pa zasto bi se itko mucio oko toga kada je to SHIP Simulator, a ne SINK Simulator. Nadam se da sam vam sve pojasnio.

Ukoliko imate pitanja, slobodno pitajte.

Citat: BrunoHP poslato Mart 12, 2010, 23:59:35 POSLE PODNE
A joj, ja sam ovisnik te igre. Naime, ti si kapetan broda kojeg vozis. U Ship Simulator 2008 New Horizons ima oko 30-ak brodova, a nadam se da ce biti i vise u ovom novom. Tu su sve poznatije luke poput: Rotterdama, Hamburga, New Yorka, Marseille, San Francisco, The Solent, Phi Islands(Tajland), Atlanski ocean, Tihi ocean i englesko more. Osjecaj plovidbe je solidan, a tu su sve vazniji objekti poput Alcatraza(San Francisco), Kip Slobode(New York)... Za dodatnu realnost u verziji 1.0 ce se pobrinuti stete koje uzrokuju na voznu perfomancu. U verziji 1.3 pa nadalje, moguce je potopiti brod. Naime, brod uopce ne toni realno. Pa zasto bi se itko mucio oko toga kada je to SHIP Simulator, a ne SINK Simulator. Nadam se da sam vam sve pojasnio.

Ukoliko imate pitanja, slobodno pitajte.

Jel se vidi kako putnici ulaze,jel mozes gradit svoj brod jel ima jadransko more

Citat: Marcel poslato Mart 12, 2010, 22:35:34 POSLE PODNE
Citat: Napoleon poslato Mart 12, 2010, 22:00:39 POSLE PODNE
o cem se radi u njojj

Brodarski posao, Ä'iraÅ¡ okolo brodovima i tak.  8)
Prava za mene i galeba jer mi smo pomorci.  ;D

hahajebiga, meni je to sranje jer sam ja strojar, tako da meni nije neki gust voziti xD

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM










Citat: Napoleon poslato Mart 13, 2010, 09:06:22 PRE PODNE
Citat: BrunoHP poslato Mart 12, 2010, 23:59:35 POSLE PODNE
A joj, ja sam ovisnik te igre. Naime, ti si kapetan broda kojeg vozis. U Ship Simulator 2008 New Horizons ima oko 30-ak brodova, a nadam se da ce biti i vise u ovom novom. Tu su sve poznatije luke poput: Rotterdama, Hamburga, New Yorka, Marseille, San Francisco, The Solent, Phi Islands(Tajland), Atlanski ocean, Tihi ocean i englesko more. Osjecaj plovidbe je solidan, a tu su sve vazniji objekti poput Alcatraza(San Francisco), Kip Slobode(New York)... Za dodatnu realnost u verziji 1.0 ce se pobrinuti stete koje uzrokuju na voznu perfomancu. U verziji 1.3 pa nadalje, moguce je potopiti brod. Naime, brod uopce ne toni realno. Pa zasto bi se itko mucio oko toga kada je to SHIP Simulator, a ne SINK Simulator. Nadam se da sam vam sve pojasnio.

Ukoliko imate pitanja, slobodno pitajte.

Jel se vidi kako putnici ulaze,jel mozes gradit svoj brod jel ima jadransko more

1. nezz, drugo ti je rekao da je na engleskom moru :D ako sam svatio dobro :D

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









a jel mozes gradi brod to nisi odgovrio

koliko znam ne, jer da ti znas kakve su to sve komplikacije nebi se isplatilo :D

======ஜ۩۞۩ஜ======
â—,,███â–"â–' FucK oFFâ–'â–"███►
======ஜ۩۞۩ஜ======



:D Fala kurcu imamo i nekih pametnih ljudi na forumu :D

Posjetite:
TUTORIALS 4 ALL NA HRVATSKOM









al svejedno obozavan brodove ima li mdoova da si ubacim JADROLINIJA