[Update] FactionGame Roleplay

Započeo Snich, April 05, 2012, 20:36:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Snich


Nakon kontinuiranog rada na FG modu, uspio sam ga razviti i doci do onog cilja koji sam htio.
FG mod sam od prve pa sve do zadnje linije provjerio i editirao. CarOwnership system, House system, Business system sam izbacio i ubacio potpuno nove, savremenije i dinamicne sisteme. Na server postoji preko 500 + biznisa, preko 500 + kuca. Svaki biznis se moze nadogradjivati i sa svakom nadogradjom postizete vecu, sigurniju zaradu (postoji ukupno 5 nadogradnji). Kuce se isto tako mogu nadogradjivati, sa svakom nadogradnjom dobivate novi interijer (postoje ukupno 4 nadogradnje). Sto se tice CarOwnership-a i MotoOwnership-a, mozete posjedovati ukupno 2 vozila sto mislim i da je dovoljno mada sam razmisljao i o BoatOwnership-u. Sto se tice AC-a, FG server koristi koristi JunkBuster AntiCheat koji sam optimizovao sa skriptom. Na serveru sam izmjenio dvije bande: Crips i Bloods, umjesto Crips sam napravio Bahamas Bikere a umjesto Bloods Grove Street Family, ovo sam radio jer su igraci vecinom zainteresovani za ove dvije bande nego za prethodne. Mape na serveru sam vecinom ja mapao, mada sam neke i preuzeo sa officialnog SA-MP foruma. Admin system sam kompletan obnovio, admin/gm nemoze da koristi nijednu sluzbenu komandu a da prethodno nije otisao na duznost (predostroznosti radi). Eventi su isto dinamicni, nakon zavrsenog eventa, automatski se aktivira drugi ... IG pravim evente, tako da ce ih biti dovoljno, trenutno ih ima tek 8. Napravljeni su neki novi Textdraw-ovi na loginu (radi ljepseg izgleda). Vecina funkcija je prebacena u dijaloge, recimo plata kada stize, stize u dijalogu, informacija o igracu, stats ... itd
System svercanja za Yakuzu i TEC sam isto tako unaprijedio time sto sam podesio odredjeno vrijeme svercanja i odredjenu kolicinu (vecinom zbog RP statusa). Ono sto ce se svidjeti svakom igracu je to sto sam ubacio pljackanje banke, najveci iznos koji se moze ukrasti iz banke vam necu otkrivati samo cu reci da je izuzetno velik s obzirom da ce na serveru postojati Roleplay Standard ili ti ga Standard stvarnog zivota, sto znaci da nijedan igrac nece imati vise novca nego koliko mu je potrebno. U toku pljackanja bane, pripadnicima FBI i PD dolazi informacija o pljacki, igrac ima tacno 60 sec. pljackanja banke. Uradjen je novi spawn interijer na aerodromu. Zavrsen je Donate system sa 3 stepena: Silver, Golden i VIP. Svaki stepen donatorskog ranka je radjen tako da bi igracu bilo sasvim dovoljno.

Na forumu je otvoren konkurs za Lidere, a i ovom prilikom naglasavam da vracamo statistiku sa drugih servera (vise informacija na forumu).

Owner: Snich_Falcone
Co-Owner: Kevin_Falcone
Server IP: 46.4.84.23 :7732
Forum adress: www.fg-rp.info

Ljepi update,svaka cast.
Preporucujem da dodete malo vidjeti server,nemate sto izgubiti.
Sada je mnogo toga uradeno i nije kao prije. :)


Snich svaka cast, nemoj ovaj put odustajati imas stvarno dobar mod igraci ce doci vremenom  ;) Srecno navraticu ponekad  :)

Vegas.

Večeras sam igrao oko 1 sat na serveru, mod je predobar i trebao bi privući dosta igrača... Sretno !

Snich

Citat: [TG:RP] ναηιâ,,"â,,"α.ιη¢ poslato April 05, 2012, 21:33:05 POSLE PODNE
Bahamas, neko je upotrijebio to ime sem mene, super je update uci cu da vidim Å 'a mai :D
hehe a to sam ime "opucao" za Bikere, jer na lokaciji kojoj su smjesteni postoji jedan kao grafit na kojem pise Bahamas, pa sam odlucio ih nazvat Bahamas Bikers :)

Mr.Gagi



Snich

Citat: [NX]Don Conellâ,,¢ poslato April 05, 2012, 21:41:45 POSLE PODNE
sretno
opet xD
Po ko zna koji put jel hahaha, ajde ovog puta cemo nastojat  :-\

btw shvala svima ...  ;)

Sretno, Snich. Lijep update, nemam šta reći. :) Samo naprijed. ;)

Last nick: Paradox

ricken

Dobra update :D.Sretno ti nadam se da ces uspijeti :P

Snich

Citat: crozzer poslato April 05, 2012, 22:20:00 POSLE PODNE
Nemoj odustajati ,kao prosle pute ...Bravo,bravo za upadate !
Server ce ici svojim tokom, sto znaci Community se nece gasiti, vjerovatno cemo tjekom vremena dobiti na igracima.
Prije nisam imao vremena za server, pa sam olako odustajao i non-stop gasio kompletan Community.

Citat: [FG] Snich poslato April 05, 2012, 22:26:20 POSLE PODNE
Citat: crozzer poslato April 05, 2012, 22:20:00 POSLE PODNE
Nemoj odustajati ,kao prosle pute ...Bravo,bravo za upadate !
Server ce ici svojim tokom, sto znaci Community se nece gasiti, vjerovatno cemo tjekom vremena dobiti na igracima.
Prije nisam imao vremena za server, pa sam olako odustajao i non-stop gasio kompletan Community.


I da hoces da gasis, forum ces moci samo preko mene mrtvog :P  :D

Samo napred snich  ;)

Kad sam ja tebi govorio da si ti u kontinuitetu radio od početka pa sve do sad, gdje bi ti kraj bio... U najmanju ruku bio bi rame uz rame sa Balkan Undergroundom :P
Pričo si mi da ćes prodati mod pa mi je drago da od toga nije bilo nista...

Mozda ces me se sjetit a mozda i ne, promjenio sam nick tako da sumnjam... Pozz.

Snich

FactionGame Roleplay Comm. je dobio novu IP adresu: 193.192.59.7:9999

Posjetite nas ...

btw Hvala svima ...  ;)