Purger's Roleplay IP:188.138.95.26:7817

Započeo AmdGaming, April 04, 2012, 17:07:49 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


Posto ste prvu verziju servera izgrdili zbog loseg sada sam odlucio da se potrudim pa da vidim sta cete da kazete, posto sam prosli put pokusao da vam pojednostavim i sto krace sve opisem ovog puta cu sto duze i sto bolje. Dakle rec je o novom gamemodu Purger's Roleplay-a, posto je prosli put koristen vec postojeci mod dok se ne zavrsi orginalni Purger's sada je red da predstavimo pravi game mod. Tacnije rec je o malom editu prevedenog Raven's Roleplay-a na koji je pokusaj kombinacije mapa sa servera koji su dobili veoma dobre ocene od vas. Na novom modu se nalaze najbolje mape izvadjene iz Clasic Life i Nobot Roleplay-a mada se na serveru nalazi i dosta mapa koje nisu sa tih server-a kao sto su BurgerKing i banka. Da predjemo na opis servera :


Kao sto navedoh na serveru se nalaze mape sa dobro poznatih servera, koje cete imati priliku da vidite na slikama, sem mapa nije dodavano puno toga svega par filter skripti, bagova ima uglavnom oni dobro poznatih sa ravensa mod nije dugo radjen tako da nisam stigao na sve da mislim no ovo je samo prva verzija moda uvjek ce biti doradjivanja i povremeno ce se updateovati server kako se bude i radio game mod. Sta se sve nalazi na game modu mozete procitati u daljnjem tekstu :

- Na serveru se nalazi ukupno 870 vozila iz organizacija, rent-a, kucnih vozila, drzavnih auta.
- 1023 kuce postavljene u los santosu i po selima oko njega, las venturas i san fiero za sada nisu dirani
- 30 biznisa (firmi) i 12 super biz-ova i 787 pickupa




- Organizacije :
- Mup Republike Srpske
- SJP [Specijalne Jedinice Policije]
- Vojska
- Hitna Pomoc
- Zemunski klan
- Beogradski Sindikat
- Vlada Republike Srpske
- Hitmen
- Amd Studio
- Taxi Pero
- Auto Skola Signal
- Vatrogasno Preduzece Bobas
- Kosovska Mafija
- Poroci Beograda
- Srpska Mafija
- Ruska Mafija


Sto se tice poslova znaci oni klasicni :
- Detektiv           
- Prostitutka
- Diler droge
- Kradljivac vozila
- Konobar
- Automehanicar
- Telohranitelj
- Svercer vozila
- Kaskader
- Bokser
- Taxi vozac
- Autoprevoz Banja Luka [Vozac Busa]
- Raznosac novina
- Kamiondzija
- Raznosac pica
- Farmer
- Ilegalni farmer
- Krijumcar droge
- Komunalac
- Svercer materijala
- Svercer oruzija



To bi bilo to sto se tice opisa nadam se da vam se ovaj bar malo vise dopada u odnosu na onaj prosli, potrudio sam se bolje neznam. Pa navratite ponekad da igramo.


Purger's Roleplay v1.0 by Tuta_Bugarin IP: 188.138.95.26:7817
Poslednja Izmena: April 04, 2012, 17:34:56 POSLE PODNE od AmdGaming


Diego_Rodrigues

Wow opis je solidan ali ove sve organizacije i poslovi..Nema svaka cast 10/10!

Izneravarnimecalicano

Opis predobar, Srecno
Poslednja Izmena: April 04, 2012, 21:23:05 POSLE PODNE od DS1989

Sretno :)
Respect: Gagi, Maki187, Phillips, TerminuS, Neno, Lepotic, [AL] K4[Я]!K3â,,¢, Gotti747

Johnny_Bash

sretno opis ti je dobar
Poslednja Izmena: April 04, 2012, 19:54:10 POSLE PODNE od WiliamRogers


opis je dobar 8/10 i sta drugo rec nego sretno! ;)


Puma

Alo bre ko ti dade pravo da koristis moj burg dao sam ti kodove da testas a ne da koristis stoko jedna brisi to odma!

Mod bez popravljenih bugova,ukradena mapa..mislim da bas i neces uspit ali sretno  :o

mapa nije ukradena , a bugove nastojimo popraviti