~Security Gaming~Update-Reotvorenje

Započeo Boris Spice, April 03, 2012, 11:03:12 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Boris Spice

 



Security Gaming(Update,Reotvorenje)

(spojite)1 76.9.53.234:7791:77 91(Spojite 77 i 91)

REOTVORENJE:Security RolePlay je otvoren u 2. mjesecu,razlog reotvaranja je mjenjanje hostinga.Kada se server otvorio bio je veiliki broj igraca,zato se nadam da ce i sada biti.


UPDATE:

Organizacije - Dodana je nova organizacija ''Marinci''. Ta organizacija je 17 organizacija na Server. Vozila su na dva mjesta. Prvo mjesto je baza. Drugo je mjesto broj koji novi vojna vozila(helikoptere, glisere, avione). Taj broj se nalazi u San Fierru, pored Airporta.

Promjenjeni su auti za organizacije. Od sada u Carbon Racer's-ima nemate vise Infernusa i druge aute, na koje nemozete stavljati specijalnu Tuning opremu. On sada imate Sultan, Elegy, Jestern, NRG-500 i druge auto. Takodjer su dodani novi auti za policiju. Ispred policije imate dva auta, a u dvoristu imate aute i motore, kao i u garazi.
Kod FBIa su dodani novi aui, od sada su u doljnjoj garazi, jer u gornjoj nije imalo mjesta za straznja vozila.
Dodana je nova oprema za SWAT, FBI i LSPD. Dodane su i jos neke komande.



Poslovi - Postavljeno je da svi Leveli mogu uzeti poslove. Nacini placanja vise nisu Random, i novac se nestavi na banku nego u novcanik. Svoja placanja je smanjena na realno. U sljedecem Updateu ocekujte vise.

Registracija - Od sada kada se registrirate na Server, nespawnate se na kolodvoru, nego kod Popravnog doma(IdleWood).
Dodan novi tutorijal od 8 dijelova. Dok gledate tutorijal, pokazat ce Vam se Intro.



Na Serveru imate sljedece FilterSkripte;
Drupgun, Sudar, Laser. Neke FilterSkripte su obrisane, kao sto je Radar.
Poslednja Izmena: April 03, 2012, 11:07:49 PRE PODNE od [S-RP]Boris Spice

Sretno nam ! :D
Marinci su u pripravi
Koja carina!
Citat: Fâ,¬nsQ poslato Jun 06, 2012, 15:27:14 POSLE PODNE
mozemi netko reci kada se sper.a dobiva imam 13 i pol godine, a nisam je dobio, moji drugari su to vec dobili, moze pomoc
nov sam pa neznam gdje trebam pitati

Sretno!Na reotvorenju moram dobit Admina jer sam bio admin.TJ.
☢Novica.☢R.I.P DRAŽEN PETROVIĆ☢


Citat: boky poslato April 03, 2012, 11:13:41 PRE PODNE
Sretno!Na reotvorenju moram dobit Admina jer sam bio admin.TJ.
Forum Nick?
Koja carina!
Citat: Fâ,¬nsQ poslato Jun 06, 2012, 15:27:14 POSLE PODNE
mozemi netko reci kada se sper.a dobiva imam 13 i pol godine, a nisam je dobio, moji drugari su to vec dobili, moze pomoc
nov sam pa neznam gdje trebam pitati

Michael
☢Novica.☢R.I.P DRAŽEN PETROVIĆ☢

Koja carina!
Citat: Fâ,¬nsQ poslato Jun 06, 2012, 15:27:14 POSLE PODNE
mozemi netko reci kada se sper.a dobiva imam 13 i pol godine, a nisam je dobio, moji drugari su to vec dobili, moze pomoc
nov sam pa neznam gdje trebam pitati

moras imat placenu domenu
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Boris Spice

[quote author=
panameR. link=topic=41414.msg311592#msg311592 date=1333446973]
moras imat placenu domenu
[/quote]

Jel pise u pravilima za ovo ??



[quote author=[S-RP]Boris Spice link=topic=41414.msg311593#msg311593 date=1333447130]
[quote author=
panameR. link=topic=41414.msg311592#msg311592 date=1333446973]
moras imat placenu domenu
[/quote]

Jel pise u pravilima za ovo ??
[/quote]
Naravno da ima...-.-