Pen 1 organizacije / bande

Započeo Forbs, Maj 20, 2009, 07:07:00 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ocu napravit bandu u pen1 kako?? isto ko u godfather-u??
Poslednja Izmena: Jun 01, 2009, 19:48:26 POSLE PODNE od zerocoolos

A ne, to ce ti biti puno teze za napraviti to ti je jedna razlika izmedu godfather-a i pen-a, jer godfather se razvio od pen-a i on ima bande i organizacije a pen1 nema i da bi u pen1 to napravio morao bi dosta toga iz godfather-a prebaciti u pen1.

funky

to ti je vec malo tezi posao...ali radi po onom tutorijalu za gf bande...skuzit ces vecinu...stvar je u tome da se malo razlikuju neke opcije poput /invite i /makeleader mozda...ostalo ti je u biti samo namjestanje skinova i imena bande...ja sam ti to ucio jedno 3-4 tjedna sigurno...dobro mozda sam bot... rofl ali ne naucio copy-paste nego bas naucio uradit to...tako da ..samo polako jer svaka vrsta programskog jezika je na neki nacin teska  ;) a pawno bi trebao biti nesto slicno tome  ;) barem po meni

Zelim si napravit edit pen 1...pa zato pitam..hvala na objasnjenju necu lockat ako bude trebala pomoc..

ScorpioN

skini si godfather kopiraj komande /makeleader,/invite,/giverank,/uninvite
i onda odmah zamijeni ReturnUser(tmp); za strval(tmp); jedino ako nemas returnuser
zatim pritisni compile,vjerojatno 30+ gresaka ces imat...ali onda sve lijepo polako moras kopirat iz GF u PEN
i onda kad si zavrsio i uspio compile onda moras prebacit "next" i "done" text,to ti se u gf nalazi odmah ispod public OnPlayerText...eto,mene je neki Serious naucio to :)

funky

da luka ali to je kopiranje...

uglavnom warninge ce ti pravit stvari koje se u penu zovu drugacije nego u gfu...kao sto je luka reko

ReturnUser je jedna...i imas jos par stvari..ali uglavnom bolje naucio za sto sluzi sto jer ako budes copy-paste uvijek nikad neces znati pravo skriptati... ;)

sretno

zerocoolos

plati pa imaj  ;)  ja sam to vec radio za dva dm servera, cijena prava sitnica  ;)

Sta da placam kad ocu napravit edit a ne mod za svoj server lol---

ScorpioN

ma nemoj,znam ja koji su warninzi..al istina,necete tako naucit sa copy/paste...rade sami napravite
nekakav gang include nego kopirat..al opet,i tako se krece ;)

Citat: Luka poslato Maj 21, 2009, 13:20:29 POSLE PODNE
ma nemoj,znam ja koji su warninzi..al istina,necete tako naucit sa copy/paste...rade sami napravite
nekakav gang include nego kopirat..al opet,i tako se krece ;)
Nauci ga ti..Pise ti u potpisu da skriptas 1 god i 7 mjeseci...Sigurno ti nije problem nekog naucit

ScorpioN

nije mi problem..al nemogu preko foruma TeamViewer ako imas...jedino..ovako neznam kako da ti objasnim

Citat: Luka poslato Maj 21, 2009, 15:15:21 POSLE PODNE
nije mi problem..al nemogu preko foruma TeamViewer ako imas...jedino..ovako neznam kako da ti objasnim
Mozda u obilku tutoriala?

ScorpioN

da napisem kak se radi include il sta ne kuzim te??