Hrvatski RolePlay [0.3d]

Započeo kristiankico, Mart 29, 2012, 17:50:30 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

ima originalno majke mi
opis tako tako
sretno

pa kako se koristio , afrika, texas, mexico , tako i on koristi hrvatski...

opis ti je los, stavi par slika...
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

[quote author=
panameR. link=topic=41128.msg309456#msg309456 date=1333089119]
pa kako se koristio , afrika, texas, mexico , tako i on koristi hrvatski...

opis ti je los, stavi par slika...
[/quote]

Pa moze,al sa takvim imenom onda neka ocekuje samo hrvate na serveru,tako da su sanse da mu server uspije veoma male.

Sretno
[/center]

Server moze uspit, nema veze koje je ime, samo da je dobar gamemod i admini da rede svoj posao!
ali gamemod mi se ne svda malo si ga edit, vidija sam neki su bugovi popravljeni! ;) sretno
Trazim Skriptera! Nagrada Head Admin

A nisam se mogo sjetit drugog imena,na server su svi dobro dosli da nebi neko mislio posto je takvo ime da ocekujem samo hrvate... :D

Srećno sa serverom, ali imam nekoliko kritika, niste trebali Hrvatski RolePlay, zato što će se samo državljanima Hrvatske svideti to ime...


Citat: Glisa poslato Mart 30, 2012, 17:44:05 POSLE PODNE
Srećno sa serverom, ali imam nekoliko kritika, niste trebali Hrvatski RolePlay, zato što će se samo državljanima Hrvatske svideti to ime...

A jbga,ja sam mislio sa time imenom da je to Hrvatski server,sto i je..nista drugo.. Btw nesmeta ljudima ime,imam igrace iz svih balkanskih drzava.. :D
Poslednja Izmena: Mart 30, 2012, 18:10:13 POSLE PODNE od kristiankico

Quilound_Williams

dude prevara imali su samo 1 dan domenu sad nista et probaj uci na forum i vidjeces da domena ne postoji laz i prevara

Citat: Quilound_Williams poslato Mart 30, 2012, 19:46:42 POSLE PODNE
dude prevara imali su samo 1 dan domenu sad nista et probaj uci na forum i vidjeces da domena ne postoji laz i prevara
http://whois.domaintools.com/hrvatskirp.info
provjeri prije neg sto nes kazes

Citat: Quilound_Williams poslato Mart 30, 2012, 19:46:42 POSLE PODNE
dude prevara imali su samo 1 dan domenu sad nista et probaj uci na forum i vidjeces da domena ne postoji laz i prevara

Oprosti stvarno,ali srusio nam se host..sad cekam da mi to srede,neko nas je napao ali dobili smo dojavu ko je u pitanju,a taj neko je komentirao ovdje..toliko igraca ima i napada male servere kao nas,sram vas moze biti.. :S
Poslednja Izmena: Mart 30, 2012, 21:14:47 POSLE PODNE od kristiankico

Opis 7/10,mogao si još malo slika nabacati...


Citat: Jok3r poslato Mart 30, 2012, 22:00:24 POSLE PODNE
Opis 7/10,mogao si još malo slika nabacati...

Ma hocu stavit cu,samo cekam mappera,neke probleme sa skolom itd itd.. :S

Hvala svima..  :) :) :)
Poslednja Izmena: Mart 30, 2012, 22:18:37 POSLE PODNE od kristiankico

Popravljen nam je forum tako da nema problema vise..  :P :P :P :P