[POMOC] MTA

Započeo 3KvSi|, Mart 27, 2012, 20:38:12 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ovako,uvijek kada mapam,to me pocelo zezat posljednjih 2 dana,nikada mi to nije bilo,znaci mapam,i odem objekt,uzmem objekt,stisnem uredu,i sve plavo,nigdje nista,kao da sam na vrhu neba,i moram izac,van pa uc,da bi bilo ok,u cemu je problem,sada kada sam radio ovu gsf bazu,svaki objekat sta uzmem moro sam van,nikada mi to nije bilo,kad idem uredu,izbaci mi sve plavo,kao da me na nebo posalje!
Radim Sljedece!!

Web Dizajn,uredjivanje Foruma,Kategorija,Instalacija SMF,PHPa! : Znanost WebDizajna : 94%

MTA - Mappam,sve vrste,sta se tice cesta,tunela,konstrukcija,zgrada,burgova,ili salon auto/moto/brod! : ZNANOST Mappanja: 98%

Pawno - Prevadjam GameModove,dodajem neke komande,Editovanje,te ostale stvari : ZNANOST Pawn: 35%

GameMode - Ubacujem u GamePanel ,instalacija,i pokretanje servera u najkracem roku : ZNANOST GM : 99%


3KvSi| Web/Pawn/Mta Dizajner!

Vegas.

Zbugo ti se Editor_Main, reinstall, ali sacuvaj mape ako zelis..

Reinstaliraj MTA nema ti druge :D
Zene i Alkohol !

Jel problem resen? Moze LOCK ?
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri