(pomoc) samo iskusni maperi nek daju odg.

Započeo [EG]Plibe.Rsâ„¢, Mart 27, 2012, 10:52:31 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ovako:
Prije dok sam mapao sve je islo uredu stvari su mi se spremale kad sam isao ''save''
A sada se namucim i jedva nekako izmapam Burg i spawn i spremim pise da sam spremio i odem van dodem kuci dosadno odem na komp upalim mta i ocu dovrsit kad ono NEMA mojih radova pa da se UBIJES
╭∩╮(︶_︶)╭∩╮

<3 ANTE GOTOVINA <3
[/b]

Vegas.

Ako si isao save, kada si opet ulazio u MTA moralo ti je pista "Loading previously saved map" tako nesto na dnu ekrana, ako si ti sada otvorio neku drugu ovo prvo ti se izbrisalo... Sacuvavaj na "Save As" ....

Proveri dal si je sacuvako kao onu neku dm sto imaju tamo u mta ili idi u mta fodler i onda server>mods>deathmatch>resources i tu je ispod probas naci....

Pozdrav!!

To je mene od pocetka,zajebavalo,moras ovako,tu sam se ja zeznuo,moras kada ides save,ne odma izlaziti,nego tek kada,dolje pise save,i dok je god crveno,cekas,kada se makne onda izadji,jel ako ides save,i odma izadjes,ne spremi ti se,poslusaj mene!!!



Citat: |Doubles~ 3RSI | poslato Mart 28, 2012, 19:44:40 POSLE PODNE
Pozdrav!!

To je mene od pocetka,zajebavalo,moras ovako,tu sam se ja zeznuo,moras kada ides save,ne odma izlaziti,nego tek kada,dolje pise save,i dok je god crveno,cekas,kada se makne onda izadji,jel ako ides save,i odma izadjes,ne spremi ti se,poslusaj mene!!!


Tako je! jos bolje je da par puta save pa tek onda izade iz  MTA

Citat: Spoky poslato Mart 31, 2012, 12:19:58 POSLE PODNE
Citat: |Doubles~ 3RSI | poslato Mart 28, 2012, 19:44:40 POSLE PODNE
Pozdrav!!

To je mene od pocetka,zajebavalo,moras ovako,tu sam se ja zeznuo,moras kada ides save,ne odma izlaziti,nego tek kada,dolje pise save,i dok je god crveno,cekas,kada se makne onda izadji,jel ako ides save,i odma izadjes,ne spremi ti se,poslusaj mene!!!


Tako je! jos bolje je da par puta save pa tek onda izade iz  MTA

Takodje moze da se desi da imas PREVISE sacuvanih MAPA pa BAGUJE  !!
Izvinjavam se na svim glupostima i ako sam nekome napisao nesto lose, neko drugi je koristio moj profil!
__________________________________________
https://bk.gta.world - GTA World Balkan - RAGEMP

Nema veze jeli previse mapa nego nemoj ici save as pa onda save ,nego samo save

Trebas Prvo Save As pa posle Save!
JustDay RolePlay - Bayside

Pogledaj dali ima te mape tamo u Server/Mods/deathmatch/resource Ako ima probaj kopirati sadrzaj i ste mape napraviti novi Fajl i ubaciti u taj i probaj opet naci.Ili Dobro pogledaj u mapama jer nekad nebude medju prvima nego skroz dole ili u sredini :D
Zene i Alkohol !

ajde ne gubite se vec sam covjeku gore napisao znaci ne idi Save As nego samo Save
i kada zavrsis skroz mapu da nemas vise sta mjenjati tek onda Save As

Jel resen problem ili nije? I ako jeste postaj odgovor na resenje

+ moguce solucije resavanja problema:

- reinstaliranje editora uz sacuvanje mapa
- updejtovanje resursa
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Spoky poslato Mart 31, 2012, 12:19:58 POSLE PODNE
Citat: |Doubles~ 3RSI | poslato Mart 28, 2012, 19:44:40 POSLE PODNE
Pozdrav!!

To je mene od pocetka,zajebavalo,moras ovako,tu sam se ja zeznuo,moras kada ides save,ne odma izlaziti,nego tek kada,dolje pise save,i dok je god crveno,cekas,kada se makne onda izadji,jel ako ides save,i odma izadjes,ne spremi ti se,poslusaj mene!!!


Tako je! jos bolje je da par puta save pa tek onda izade iz  MTA



Svima se ovo dogodilo :D
Najbolje je da lijepo kada izmapaÅ¡ i spremiÅ¡ NE IZLAZIÅ  iz MTA nego stisneÅ¡ onu tipku windows, kako se već zove da ti ga minimalizira  (MTA Jel') i onda odeÅ¡ u mapu od MTA i vidiÅ¡ jeli ti spremilo, ako je onda ugasiÅ¡ jednostavno. Najsigurniji naćin. :)
Poslednja Izmena: April 19, 2012, 21:00:31 POSLE PODNE od Jo0ker


Prodajem "AG-RP" GameMod, možete ga pogledati na Haimachi, upitom na PM.

[CM]Cundrajz

Dali ti ima kad otvoriš MTA i ideš na load jel ti ima ta mapa?

Posto autor ne odgovara a pitao sam vec pre par dana, LOCK..
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri