[Pomoc] Maknuti objekat

Započeo ★dknez15★, Mart 26, 2012, 22:15:18 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Evo ocu da maknem ovo sto je uz ovu zgradu i da stavim lift, samo neznam kako da maknem, znam da ima neki program, al onda samo mi skida cjelu zgradu...

http://lost-country.info/imghost/?v=mtascrfzf.png


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić


kako da ne, kad sam vidio da neki serveri imaju lift i sve to su maknuli, to je u onoj zgradi sva od stakla izmedju glen parka i stunt parka onog...


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić

Mozes,ubacis samo interijer,unutar toga,i bice ti otvoreno,znam sta hoces,tu ces napraviti news bazumjel tako??



da to hvala, idem probat ;), da najvjerovatnije da da  :D


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić

Jel problem resen? Moze LOCK ?

Ako nije, slika ne radi pa bih te zamolio da uploadujes novu, ako je taj deo spojen uz zgradu, tacnije ako je to jedan objekat, ne mozes maknuti, ako su odvojeni, mozes jedino preko SA:MP map editora, preko MTA ne.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

[CM]Cundrajz

Citat: dknez15 poslato Mart 26, 2012, 22:15:18 POSLE PODNE
Evo ocu da maknem ovo sto je uz ovu zgradu i da stavim lift, samo neznam kako da maknem, znam da ima neki program, al onda samo mi skida cjelu zgradu...

http://lost-country.info/imghost/?v=mtascrfzf.png
Ja mislim da objeke koje su fixane u mapu nemozes dirat :/

Posto autor ne odgovara a pitao sam vec pre par dana, LOCK..
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri