[MAP] Kafic na krizanju!

Započeo 3KvSi|, Mart 25, 2012, 22:05:40 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Radio:Ja
Vrijeme rada:40 min!
Napomena:Sada cu samo sliku,ako vam se svidja napravim na raskrizjima velikima,ovo okolo crveni cunj,mislim d anije niti potreban!! Ali stavio sam da se nezaleti tko autom!! :D

Slike:





Radim Sljedece!!

Web Dizajn,uredjivanje Foruma,Kategorija,Instalacija SMF,PHPa! : Znanost WebDizajna : 94%

MTA - Mappam,sve vrste,sta se tice cesta,tunela,konstrukcija,zgrada,burgova,ili salon auto/moto/brod! : ZNANOST Mappanja: 98%

Pawno - Prevadjam GameModove,dodajem neke komande,Editovanje,te ostale stvari : ZNANOST Pawn: 35%

GameMode - Ubacujem u GamePanel ,instalacija,i pokretanje servera u najkracem roku : ZNANOST GM : 99%


3KvSi| Web/Pawn/Mta Dizajner!

Totalan NON-RP,na sred puta kafe. :S

Nije non rp,omg tako sam vidio na mnogo servera,ali drugacije di ima po 50/60 igraca,nije non rp!!!
Radim Sljedece!!

Web Dizajn,uredjivanje Foruma,Kategorija,Instalacija SMF,PHPa! : Znanost WebDizajna : 94%

MTA - Mappam,sve vrste,sta se tice cesta,tunela,konstrukcija,zgrada,burgova,ili salon auto/moto/brod! : ZNANOST Mappanja: 98%

Pawno - Prevadjam GameModove,dodajem neke komande,Editovanje,te ostale stvari : ZNANOST Pawn: 35%

GameMode - Ubacujem u GamePanel ,instalacija,i pokretanje servera u najkracem roku : ZNANOST GM : 99%


3KvSi| Web/Pawn/Mta Dizajner!

Totalan NON-RP! Neprecizno, di si ti vidija kafic na srid ceste daj IP servera da provjerimo
Trazim Skriptera! Nagrada Head Admin

Ajde molim te daj mi sliku ili bilo sta iz RL gde ima kafic na sred puta...

ricken

Znanost mapanja 98% hahah omg ? hahaha Brate mapanje ti nije ni 15%.

Jok nevalja :D ali svaka cast za trud
Poslednja Izmena: Mart 25, 2012, 22:43:45 POSLE PODNE od -[The]Casso|^^

3/10...Nonrp, nepreciznost, loša lokacija i tako to...


Quilound_Williams

aj mi reci sljedece 1.kako mislis da auta ovdje prolaze 2.kako staklo moze drzati beton 3.gdje mozes naci u po grada na po ceste kafic

Snich


Puma


Citat: 3KvSi| poslato Mart 25, 2012, 22:12:40 POSLE PODNE
Nije non rp,omg tako sam vidio na mnogo servera,ali drugacije di ima po 50/60 igraca,nije non rp!!!

pa ako si video na ostalih serverima to neznaci da nije non-rp . Aj nadji u RL Kafanu upo ceste ?? i slikaj pa posalji :D
Poslednja Izmena: Mart 25, 2012, 23:45:47 POSLE PODNE od [Shelby]Davizz
Follow me na Instagram @sixmatic

lokacija ubi boze
izgleda solidno
aj reci di si na po ceste vidio kafanu ?

Dobra ideja samo trebas povecat kafic tako da ti stubovi ne budu na cesti vec na pjesackoj stazi, tako da auta mogu prolazit i bilo bi lijepo 100%  :)