[FS] IG Job Maker by Mr.Gagi

Započeo Mr.Gagi, Mart 24, 2012, 21:44:48 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Lijepo
Informacije
Otvorenje servera:1.9.2012 (18:00)
Owneri:miszh,m@n in bl@ck,kasspi
Forum: www.blackedition-roleplay.info
IP:193.192.58.206:7790


Quilound_Williams

dobra fs samo bi bilo dobro da ja biram gdje ce CP biti al dobro je pohvala za trud

Mr.Gagi

Citat: Quilound_Williams poslato Mart 30, 2012, 16:49:33 POSLE PODNE
dobra fs samo bi bilo dobro da ja biram gdje ce CP biti al dobro je pohvala za trud
Ti si genije da si probao FS ti bi i znao sta je ovo. TI BIRAS gde ce biti CP u ovoj FS. Da si procitao i probao znao bi cemu slizu FS. Na levi klik postavlja CP. Sledeci put "skripteru" prvo probaj pa komentarisi ili samo pogledas kod.

EDIT:
I onda se posle ljutite kada vas nazivam fenomenima.
Poslednja Izmena: Mart 30, 2012, 17:21:38 POSLE PODNE od [BD 4ever]Mr.Gagi

Citat: Quilound_Williams poslato Mart 30, 2012, 16:49:33 POSLE PODNE
dobra fs samo bi bilo dobro da ja biram gdje ce CP biti al dobro je pohvala za trud

Hahaha pa epic!!!

_________________
176.31.192.105:7779

Quilound_Williams

ja sam na videu vidio da lik samo dodje i kuca /createjob odabere ono onda ide /finishcjob /takejob pa onda /startjob i samo mu se stvore cp nigdje da je on namjestio CPove

Citat: Quilound_Williams poslato Mart 30, 2012, 20:15:23 POSLE PODNE
ja sam na videu vidio da lik samo dodje i kuca /createjob odabere ono onda ide /finishcjob /takejob pa onda /startjob i samo mu se stvore cp nigdje da je on namjestio CPove

pa jel si ti trtd ili sta ?

da bi dao ocenu za neku FS, moras prvo da je testiras, a ne samo da ides od fs do fs, i prema opisu spamujes i dajes ocene...

Mr.Gagi

Citat: Quilound_Williams poslato Mart 30, 2012, 20:15:23 POSLE PODNE
ja sam na videu vidio da lik samo dodje i kuca /createjob odabere ono onda ide /finishcjob /takejob pa onda /startjob i samo mu se stvore cp nigdje da je on namjestio CPove
Kuca /createjob i namesti sve pa /finishcjob i onda trci okolo ko budala i postvlja CP pa /startjob. I jos pise da pritisne levi klik ali nema veze iduci put proveri ;)

Jel ima pomoci za mene? Ne radi mi, uradio sam sve Gagi sto si rekao ali o5 nece. Opet pise da isam izabarao nepostojecu komandu... (ne unknown command)

Citat: 032.Marcus poslato Mart 30, 2012, 22:32:20 POSLE PODNE
Jel ima pomoci za mene? Ne radi mi, uradio sam sve Gagi sto si rekao ali o5 nece. Opet pise da isam izabarao nepostojecu komandu... (ne unknown command)
Uloguj se kao RCON administrator i kucaj /rcon loadfs imefs i onda pokusaj,ako nece prebaci iz DCMDa u strcmp ili sta vec koristis...

Moguce je da tvoj GM koristi ZCMD a ovo YCMD ili tako nešto pa moze doci do konflikta .
Probaj na praznom gamemodu pa vidi dali ti radi tada

_________________
176.31.192.105:7779



Odlican FS!
IP: 193.192.59.227:7785
Troll Or Be Trolled !
Hoce neko lol-a?!

Niceee.. Ovo mi je trebalo.. 10/10 svaka cast... ;)