Boja system

Započeo nastoe, Mart 03, 2010, 22:02:36 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

nastoe

Ovo je jednostavna ali mozda nekome korisna skripta...

Komanda: /boja

Screenshots



Ima oko 10-tak boja lista komandi za boju se moze vidjeti kada se napise /boja u v.2 verziji cu napraviti meni, tako da samo odaberes boju

Nadam se da sam nekome pomogao, ako nadete neki problem ili imate pitanja slobodno pitajte, KoMaJtE

DOWNLOAD: http://solidfiles.com/d/IPpV

-ExtremePower
Poslednja Izmena: Jul 01, 2019, 23:40:49 POSLE PODNE od Mister Naithan

U.S.A

Objanis tocno sta taj FS RADI DALI KAT TI IDE T [TXT] pan taj TXT bude u boji ili sta???

nastoe

Boja igraca na mapi, chatu, nista posebno ali mozda nekome pomogne "SetPlayerColor(playerid,COLOR_RED); < eto tako nes samo ima "string" tako da kada napises komandu za boju pise da je taj i taj igrac promijenio boju u tu i tu npr: ExtremePower je promijenio svoju boju u crvenu

Svaka cast  :) :) Vidim da napredujes a ja stojim na nuli  :-\ Ocu nesto ali...


Neznam kako da ti objasnim ocu sve osim skole!Kikckboxing mecevi skriptat pomalo i to!,Ali nekako neznam odakle da pocnem i da se uputin u svit skriptanja

nastoe

Pa sta ja imam treninge svaki dan, turnire svaki vikend, idem van redovno, sk (jbg kako je tako je XD), skriptam, radim forum, montiram filmice... Sve se stigne kad se oce

Citat: ExtremePower poslato Mart 03, 2010, 23:12:19 POSLE PODNE
Pa sta ja imam treninge svaki dan, turnire svaki vikend, idem van redovno, sk (jbg kako je tako je XD), skriptam, radim forum, montiram filmice... Sve se stigne kad se oce
Ma nie ti meni problem vrime nego nezz odakle da se uputin i to,,..Ako me razumis

nastoe

Ne, ali nema veze samo si napravi raspored, 3h na kompu, 2.30 trening, 5/6 sati vani(XD), itd, necemo tu pricati nezelim opomenu ili ban ako oces pricati dodaj me na MSN: [email protected]


r4z0r

Veoma jednostavna i zanimljiva scripta , svaka cast .


super je!

edit:

a jel bi mogo to napravit kao admin skriptu i da se oboja text isto a ne samo ime?  :)
Poslednja Izmena: April 10, 2010, 14:23:50 POSLE PODNE od Viky

nastoe

Citat: Viky poslato April 10, 2010, 14:23:09 POSLE PODNE
super je!

edit:

a jel bi mogo to napravit kao admin skriptu i da se oboja text isto a ne samo ime?  :)
Mogu samo za to ces morati koristiti komandu npr. /tekst dskfsldkf i onda ce tek biti u boji ali samo da napises sdfgsd to ne ali mogu probati napraviti INC

Imam slicni FS sa asmp foruma... isto ima raznovrsnih boja oko 20 njih. I ovo je korisno isto  ;)
Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]