[GameMode] City Life RolePlay v3.0

Započeo ...Nikola..., Mart 20, 2012, 19:29:57 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Nako pohvala za trud 6/10
Posjetite 188.40.52.207:7777





Jedan meÄ'u boljim editovanim modovima.. Testirao sam ovaj mod, jako mi se sviÄ'a, ima par bugova ali lahko je ispraviti ..

Svaka čast , 10/10 !
Nešto vam nije jasno u vezi SA:MP servera? Posjetite PDF Pomoć u vezi SA:MP servera!

Ispricavam se ako psiem u staroj temi,ali kada idem /news u cnnu kombiju pise mi niste u novoinarskom vozilu ili njegovoj blizini,a jesam
BIG RESPECT: Joey_

Evo ovako znaci planiram otvoriti GeForce molim da mi dujma odgovori u box mogu li uzeti ime GeForcea hvala zelim da se svi vraite sto nas bude vise ljepše će nas bit i sve stare upomene postat ce stvarnsot ponovo ce mo igrat na jednom od najboljih BALKAN SERVERA Bit cete obavjesteni o otvorenju i bit ce stara skripta dok ne popravimo novu nista se nebrinite oba dvijes am kupio samo se vi vratite sve ce bit isto i forum i sve hvala vam....

Kako praviti kuce ingame(ako se moze) znaci ne ono tamo u cfg treba mi hitno
BIG RESPECT: Joey_

Evo ovako znaci planiram otvoriti GeForce molim da mi dujma odgovori u box mogu li uzeti ime GeForcea hvala zelim da se svi vraite sto nas bude vise ljepše će nas bit i sve stare upomene postat ce stvarnsot ponovo ce mo igrat na jednom od najboljih BALKAN SERVERA Bit cete obavjesteni o otvorenju i bit ce stara skripta dok ne popravimo novu nista se nebrinite oba dvijes am kupio samo se vi vratite sve ce bit isto i forum i sve hvala vam....

Jao, nemogu da ga otpakujem, razlog: virus. Dali ovaj modima virus ili mo antivirus grijesi? Ovo je moj najdrazi mod, imam i editovan ovaj mod napravljen za moj server, ali se amx file nazalost pokvario, a moram dugo cekati ovog lika da popravi im posla. Uglavnom htio sma vam reci da sam izabrao CLRP (editovan ofc) za moj server, zato sto je ovaj mod stvanro extra, i preporucio bih svima. Neznam sad jeli taj mod za moj server ovaj v3.0 ili smao onaj clrp bez tog v3.0, no svejedno. Stvarno mi je zao sto ima virus!
EDIT: Mozel molim vas jedan upload bez virusa?
Poslednja Izmena: Maj 15, 2012, 17:24:55 POSLE PODNE od Afan_Bajraktarevic

Eto Pogledajte PRVI POST nova verzija i bez virusa i molim da kad pronadjete BUG da mi posaljete na PM i ja cu u sto kracem mogucem roku popraviti i postaviti novi download!
EDIT: Pogledajte PRVI POST uredjeno je i popravljeni neki od prijavljenih BUGOVA koje ste mi poslali na PM!
Poslednja Izmena: Maj 16, 2012, 16:55:03 POSLE PODNE od ...Nikola...

Je l' moze neko da popravi /v park?Pocetnik sam u skriptanju pa ako bi neko mogo da mi pomogne. :)


Dakle,ja sam sve to sredio...i sve je ok...ali je problem što sam server sredio preko Hamachi i nemogu si dati admina,šta da upišem da si dam admina?
BTW: SKRIPTA prejebena 10000/10 ;)
MAPPER NA USLUZI :)

Idi u SCRIPTFILES u folder KORISNICI i nadji svoj ACC , udjes tu i pod ADMIN LEVEL stavi 1340