[Pomoc] Novac

Započeo 032.Marcus, Mart 19, 2012, 09:29:29 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Scripta: Raven's RolePlay
Problem: Dao sam sebi admina i pare preko komande /money , pre toga sam obrisao ceo LARP folder ali korisnici koji se registruju imaju para i para (3000000$)...

Pitanje: Kako da naredim da to ne bude? Imam admina, udjem na drugi nick opet imam dosta para, pomagajte hitno je...

N0NE

profulo si PDF, ovo ti je Razgovor u vezi PAWN-skriptanja

Kako, kad je u vezi Servera ne scripte? Daj reci sta da otvaram za dzabe novu temu

N0NE

ne kontam ko god se registruje dobije 3kk nakon te tvoje komande ili i bez nje isto dobiju?

Pazi, treba da imaju 5,5k ja dam sebi pare i onda neki igraci kad udju imaju isto para koliko i ja

N0NE

jesil dirao citanje/spremanje podataka?

Nista, samo /money i onda svima /pay

Citat: 032.Marcus poslato Mart 19, 2012, 09:29:29 PRE PODNE
Scripta: Raven's RolePlay
Problem: Dao sam sebi admina i pare preko komande /money , pre toga sam obrisao ceo LARP folder ali korisnici koji se registruju imaju para i para (3000000$)...

Pitanje: Kako da naredim da to ne bude? Imam admina, udjem na drugi nick opet imam dosta para, pomagajte hitno je...
dao si sebi admina preko komande /money ?!

Citat: nemanjatesic96 poslato Mart 19, 2012, 12:36:09 POSLE PODNE
Citat: 032.Marcus poslato Mart 19, 2012, 09:29:29 PRE PODNE
Scripta: Raven's RolePlay
Problem: Dao sam sebi admina i pare preko komande /money , pre toga sam obrisao ceo LARP folder ali korisnici koji se registruju imaju para i para (3000000$)...

Pitanje: Kako da naredim da to ne bude? Imam admina, udjem na drugi nick opet imam dosta para, pomagajte hitno je...
dao si sebi admina preko komande /money ?!
pare i admina ;)


Znaci kada se registriraju dobiju po 3000000$ ? daj register ..

Ajde ne smaraj nego citaj, dao sam sebi admina preko RCONa da ne bih preko Gpanela i onda pare preko /money (samo sebi) i ostalima pay ali svi imaju para i para...
edit: ne dobije svako 30000000$ nego neko dobije vise
Poslednja Izmena: Mart 19, 2012, 14:45:13 POSLE PODNE od 032.Marcus

SVIMA OPOMENA !
CITAJTE PRAVILA !!!