[MAP] Novi Grad Part I !

Započeo 3KvSi|, Mart 18, 2012, 16:08:53 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vrijeme rada 1h
Radio: ja
Napomena:Grad ce se koristiti na urban gammingu!

Ovo je part I,znaci htio sam vam pokazati sta vas ocekuje,grad sam poceo danas da radim bice gotovo za 1 tijedan,naravno radi stanki!!

Slike:













Napomena,ovo nije dovrseno,samo da pokazem,sta vas ocekuje,ima tu jos posla,travu,planine,podloga na cestu,stupovi,za 1 tj dobivate part II!!
Radim Sljedece!!

Web Dizajn,uredjivanje Foruma,Kategorija,Instalacija SMF,PHPa! : Znanost WebDizajna : 94%

MTA - Mappam,sve vrste,sta se tice cesta,tunela,konstrukcija,zgrada,burgova,ili salon auto/moto/brod! : ZNANOST Mappanja: 98%

Pawno - Prevadjam GameModove,dodajem neke komande,Editovanje,te ostale stvari : ZNANOST Pawn: 35%

GameMode - Ubacujem u GamePanel ,instalacija,i pokretanje servera u najkracem roku : ZNANOST GM : 99%


3KvSi| Web/Pawn/Mta Dizajner!


izgleda dobro, ali kud ces voditi skroz tamo xD


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić

uzor ti je convoy trucking?
nije lose...
























Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: Armin44 !GF! poslato Mart 18, 2012, 16:14:45 POSLE PODNE
Ti bi cijeli grad izmapao??
Da cijeli grad,malo manji od Lsa!
Citat: Acxa_MadaFaka poslato Mart 18, 2012, 16:19:43 POSLE PODNE
ajojjj brate imas previse stena , ovo nije ceo grad kolko ja vidim nekoliko zgrada, 3/10
Ne nije cijeli grad,cijeli ce biti za 1 tijedan!! Maknut cu par stijena!![quote author=
panameR. link=topic=40611.msg305096#msg305096 date=1332088070]
uzor ti je convoy trucking?
nije lose...
Hvala
























[/quote]
Radim Sljedece!!

Web Dizajn,uredjivanje Foruma,Kategorija,Instalacija SMF,PHPa! : Znanost WebDizajna : 94%

MTA - Mappam,sve vrste,sta se tice cesta,tunela,konstrukcija,zgrada,burgova,ili salon auto/moto/brod! : ZNANOST Mappanja: 98%

Pawno - Prevadjam GameModove,dodajem neke komande,Editovanje,te ostale stvari : ZNANOST Pawn: 35%

GameMode - Ubacujem u GamePanel ,instalacija,i pokretanje servera u najkracem roku : ZNANOST GM : 99%


3KvSi| Web/Pawn/Mta Dizajner!



Jack Rochefort


Ne svidjaju mi se ove stijene i ovo nisi lose krenuo ovaj put i ovo samo treba vise objekata da stavis nemoj samo zgrade nego kafice burg prodavnice svasta stavljaj da bude slicno LS i tim gradovima!
Ocjena 9/10!

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.

HAHAHHAHAHHA VOZIS VOZIS I ODJEDNOM UPDADNES U VODU LOLOLOL
1/100


Slabo , slabo. Ovo ce ti uzeti mnogo vremena. A malo ces postici.

• T.Pain •

|Bivsi glavni RG:RP Maper|
|Survival Instinct Admin lvl 4 i Maper|


Citat: mexo poslato Mart 19, 2012, 19:53:47 POSLE PODNE
HAHAHHAHAHHA VOZIS VOZIS I ODJEDNOM UPDADNES U VODU LOLOLOL
1/100
Mapa nije gotova, nemas ga sta ismijavat..

Samo ostavi si vremena za mapanje sto se tice ovakvih mapa pazi da ti objekti ne lete u zraku, i ja radim na tak velikoj mapi vec par dana i jos nisam ni do pola :D

Sretno sa daljim radom!



Lepo je , 10/10 :D Bice super !
Citat: mexo poslato Mart 19, 2012, 19:53:47 POSLE PODNE
HAHAHHAHAHHA VOZIS VOZIS I ODJEDNOM UPDADNES U VODU LOLOLOL
1/100
A ti nebudi pametan kreni ti da radis ovako nesto i postavi pa da vidimo tvoj rad , a ne da ismejavas druge !