Purger's Roleplay

Započeo AmdGaming, Mart 17, 2012, 17:26:39 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Purger's Roleplay

Uvod

Do samog naziva purger's roleplay dosao sam preko jednog game moda koji je nama veoma poznat a on je Ravens a i od naseg poznatog Fußball Spieler-a Dejana Savicevica. Mada se na ovom serveru nalazi edit GTA:RP mod-a , uskoro stize i verzija v1.1 na kojoj ce biti moj licni edit Ravensa. Sa ovim game modom zelim koliko toliko da popularizujem server i da dovedem bilo koliko igraca dok ne krenem sa pravim Purgers modom, on ce biti zavrsen za nekih mjesec dana tako da se mozete naigrati dok on stigne a naravno posle ce biti vracanja statsa.



O GameModu

Sto se tice game moda, na serveru se nalazi jedan od Edita GTA:RP moda poznatiji kao Street Stories , koji sam naravno ja u malim crtama izmenio i nisam dodavao bog zna sta na mapu sem sto sam malo banku izmenio. Ostalo sve stoji kao i sto jeste. Uskoro bih trebao ubaciti moje mape opstinu, banku, bolnicu, burg, aerodrom i baze, do tada stoji ovo sto jeste. Naravno ovaj mod je vrlo poznat svima neznam dali je potrebno da ga opisujem ali evo nesto cu ukratko da stavim da me posle nebi bilo da lose opisujem, hm. Na modu se nalazi sistem kuca od 1023 kuce na prodaju, 30 biznisa, 20 organizacija i mali milion Auta i Pickupa.



Šta reći, koju posluku porati

Neznam sta bih vam vise dodao ionako nevolite da citate, samo vas zanima forum i ip evo i toga pa da pocnemo da igramo.
Purgers'Roleplay IP: 88.213.207.207:77 77  (sastavite sedmice )
Forum : www.amdcommunity.info/forum/

Posto je server tek otvoren potrebni su nam i pomocnici u radu, ako zelite admine i gm, obratite se Dejan-u Savicevic-u ako ga vidite na serveru, a lideri i level-up su takodje u toku dodjele pa ako navrnete i kod nas na server bice zabavno. To bi bilo to


Purger's Roleplay Team

edit: ubaceni screenshotovi
Poslednja Izmena: Mart 17, 2012, 18:39:04 POSLE PODNE od AmdGaming

Puma

Neke Slike? Malo Lepsi Opis? Opis 2...  :-[

Sretno..

Slazem se sa Mike-om,ali ipak sretno ;)


ubacena 2 screen shota , nisam imao vreemna da pravim vise , hvala vam


haha , a sto nikom se nesvidja opis.. a bilo mi mrsko da se mucim oko opisa, pravi opis stize kad zavrsim purgers mod

Citat: AmdGaming poslato Mart 17, 2012, 19:19:21 POSLE PODNE
haha , a sto nikom se nesvidja opis.. a bilo mi mrsko da se mucim oko opisa, pravi opis stize kad zavrsim purgers mod
pa to sto se manje mucis manje ce ti igraca doci na server, ako neko vidi ljep opis onda ce mozda uci a ako vidi ovo sto si ti napravio(nije da te vredjam:)) nebi ni usli  ::)


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić

mak!

Mogao si bolji opis da staviÅ¡ doÅ¡lo bi ti igrača na otvaranje  :( :(

prob je u tome sto ovaj server nema otvaranje  :( samo dojdi i daj admina samo upropasti server  :'(

los opis :D 0/100 igraca zasto ste kupovali 100 slotova ako ste znali da nece biti igraca?..... ali ipak sretno

Citat: [BC]IkoMan poslato Mart 17, 2012, 20:28:40 POSLE PODNE
los opis :D 0/100 igraca zasto ste kupovali 100 slotova ako ste znali da nece biti igraca?..... ali ipak sretno
il su im dali besplatno il imase para za trosit, ko zna mozda neki bogatas xDD
tako je mogo i kupit od 500  ;D


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić

Treba si bolji opis napravit tako bi ti prije igraci dosli na server!
Ali sretno ;)

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.

pare nikad nisu bile problem , otvaranje nemamo to mi izgleda glupo , igraci mogu da udju uvek i nema potrebe da ga zakljucavam. A sto se tice opisa , to sto je tu napisano i nemora znaciti da je tacno zato smatram najmanje bitnim u svemu ovome. Bitno je ono sto je na serveru a to je mod. ako se vama dopadne mod opis nije ni bitan, tako da je sve to povezano nekako. Uglavnom ako zelite da dodjete uvjek ste dobrodosli, ako ne hvala vam i sto ste pogledali ovaj post

Puma

Dobar si ti skripter :)... znam Ravens koj editas vec 4 meseca.. i znam da je dobar :).. ocekujte super mod hehe