[POMOC] Warningi

Započeo VAYNE, Mart 15, 2012, 12:56:53 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Javlja mi Warninge IG.npr warning opcode pa brojevi neki ........... HELP  :'( probo sam i reinstall nece :S

Warningi ?  :-X

Kada ti se desava to ?

Moze biti do car modova ako ih imas, takodje i do nekog prethodnog moda/mape koji si ubacio u GTA/Server
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Nemojte jos lock !!!!!
Nisam rijesio. Imao sam neki editor reinstalliro sam samp i opet nece !!!!!
Poslednja Izmena: Mart 15, 2012, 19:28:31 POSLE PODNE od sTrumFâ„¢

Citat: sTrumFâ,,¢ poslato Mart 15, 2012, 19:23:22 POSLE PODNE
Nemojte jos lock !!!!!
Nisam rijesio. Imao sam neki editor reinstalliro sam samp i opet nece !!!!!

To ti se pojavlja i onda ti crasha jel tako ? e to je i meni bilo, deinstaliraj sve modove i skini nod32 ili neki antivirusni i skeniraj komp ..
Mapam besplatno!

napravi screenshot i postavi tu

evo,
@windfaker nebi tjeo novi antivirus jer imam neki wiindows asestinals tako nesto antivirus pa sam viruse ono..
http://imgur.com/Ix75q

Slusaj nemoj reinstall SAMP nego reinstall cjeli GTA San Andreas, kad ga izbrises ono deinstall odi u GTA San andreas folder i unutra ce ti ostati file koji su sve edit, to sve izbrsisi , i onda opet install i onda ti nece biti vise warninga,ja to znam iz vlastitog iz kustva jer ja stalno install neke modove i denstall
Poslednja Izmena: Mart 15, 2012, 21:29:28 POSLE PODNE od [BURPG]Pavilion

Vegas.

Aj ti prvo probaj na drugi server i vidi oce li ti se to desavati... -.-

Kada igram na romania stunt/dm itd. nema tih warninga nezz do cega je  :'( odo opet probat na taj server dje idu warningi

Onda je valjda na serveru nesto sto neodgovara tvom GTA san andreasu

mogu ti rec onda da je onda do skripte,pitaj i ostale igrace jel dobiju isti takav error na tom mjestu

javlja se i drugima ( lideru lspd ) kazem ja "javljaju mi se neki warningi opcode..."
i on kaze i njemu se javljaju a sad ce gm od 0 , pa mozda nece biti   :-\

Trebo bi pitati i igrace koje nisu PD, da se utvrdi jer to samo PD clanovima ili svim igracima