Pitanje...

Započeo [PL]Xx_KiCo_x3, Mart 02, 2010, 21:31:47 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Ja neam original GTA IV, dali bez obzira na to svejedno mogu igrat multiplayer? i kak jer meni nes nece xD
Perfect Life

Nikad zaboravit: Razor, rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, Doda, N1xYy, Nedac, Ena, Apo LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter, GOCA, Kukac..

L u d i   G r a d DM <3 2008-2012

Ako misliš na orginalni multiplayer od R* nemožeš ga igrat bez orginala, jer ti treba cd key za MP.




Citat: Nik Delgad poslato Mart 02, 2010, 21:36:10 POSLE PODNE
Ako misliš na orginalni multiplayer od R*

Å ta postoji joÅ¡ neki osim originalnog xD nisam bas informiran zat pitam  :-\

Citat: Nik Delgad poslato Mart 02, 2010, 21:36:10 POSLE PODNE
nemožeš ga igrat bez orginala, jer ti treba cd key za MP.

A ak uzmem CD key sa serials.ws???
Perfect Life

Nikad zaboravit: Razor, rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, Doda, N1xYy, Nedac, Ena, Apo LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter, GOCA, Kukac..

L u d i   G r a d DM <3 2008-2012

Ne ne taj cd key možeš samo kupit nema ga na netu. I da izači će IV:MP vidim da nisi u toku skroz.




nisam da xD znaci onaj MP na koj uÄ'eÅ¡ u igri preko mobitela je kao oriÄ'iÄ'i [original xD] a bice jos kao SA:MP da se izvan igre kao uÄ'e i to ce bit besplatno??? wtf xD nekuzim nis ak mi neko moze pojasnit cijeni bi xD  :-\
Perfect Life

Nikad zaboravit: Razor, rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, Doda, N1xYy, Nedac, Ena, Apo LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter, GOCA, Kukac..

L u d i   G r a d DM <3 2008-2012

Pa da taj preko moba je orginal kakav bi bio? -_- IV:MP će bit slično ko samp ali za više detalja odi ovdje pa gledaj http://iv-multiplayer.com/




ok fala... ti igras taj original??? Kakav je  :P
Perfect Life

Nikad zaboravit: Razor, rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, Doda, N1xYy, Nedac, Ena, Apo LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter, GOCA, Kukac..

L u d i   G r a d DM <3 2008-2012

Ne igram orginal jer nemam orginalnu igru ni ne namjeravam kupovat.  8)




mislim da cu ja igrat orginal

Citat: Nik Delgad poslato Mart 02, 2010, 22:19:59 POSLE PODNE
Ne igram orginal jer nemam orginalnu igru ni ne namjeravam kupovat.  8)

Potpis xD

Daj ovaj IV:MP tek na 70% Å¡mrc  :'(
Perfect Life

Nikad zaboravit: Razor, rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, Doda, N1xYy, Nedac, Ena, Apo LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter, GOCA, Kukac..

L u d i   G r a d DM <3 2008-2012


nastoe

Citat: Don Correlli poslato Mart 03, 2010, 19:02:42 POSLE PODNE
Citat: [LG]KiCo_aka_Kristijan[LG] poslato Mart 03, 2010, 18:36:43 POSLE PODNE
Daj ovaj IV:MP tek na 70% Å¡mrc  :'(
Nije.
Na koliko je :D ja ga nemrem docekati jer mi mozes rec oce se koristi PAWN za skriptanje? Ili nesto drugo (pascal)

Correlli

Citat: ExtremePower poslato Mart 03, 2010, 19:04:06 POSLE PODNE
Na koliko je :D ja ga nemrem docekati jer mi mozes rec oce se koristi PAWN za skriptanje? Ili nesto drugo (pascal)

Ne znam, ali znam da 70% sigurno nije više, do sad su valjda napravili nešto novo (barem se tako vidi po slikama i video zapisima). Ne koristi ni PAWN ni Pascal nego Squirrel.

po ovom linku je na 70% http://iv-multiplayer.com/

Desno gore pise iznad download now
Perfect Life

Nikad zaboravit: Razor, rk01, Capone, GooD, WixxeR, ShoX, Trmka, Leon, putic, Suki,Dane,  eRasmos, EMIR,Dupi, Doda, N1xYy, Nedac, Ena, Apo LUksa, Max, Amina, Jovana,Don Corleone,  Shooter, GOCA, Kukac..

L u d i   G r a d DM <3 2008-2012

Correlli

Citat: [LG]KiCo_aka_Kristijan[LG] poslato Mart 03, 2010, 19:10:31 POSLE PODNE
po ovom linku je na 70% http://iv-multiplayer.com/

Desno gore pise iznad download now
Pogledaj malo bolje:
Citat: http://www.iv-multiplayer.comUnreleased (>70%)
Poslednja Izmena: Mart 03, 2010, 19:16:05 POSLE PODNE od Don Correlli