[Otvaranje 18.3.2012 u 20 sati] čobani koji kopiraju!

Započeo Patrick, Mart 14, 2012, 21:14:27 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.


Johnny_Bash

odlican opis 10/10 mislim da je ovo edit CL moda ali nema veze bitno je da ce mo igrati rp  :D

Nije ovo CL mod nego South Europe RolePlay....

btw.. Niste bas mnogo editali (osim mapa), al svejedno sretno :d... Nadam se da cete uspjeti...
Citat: Originally Posted by WackoX
Originally Posted by WackoX
If i steal a television at a store, am i still legal if i put a sign on it saying "COPYRIGHT © ELECTRONIC STORE"?

Car :D...

Citat: Neron poslato Mart 17, 2012, 18:50:16 POSLE PODNE
Evo i video sa novog grad-a http://www.youtube.com/watch?v=CRcYmhTUq2c&feature=youtu.be

Ovaj otok nije vas to je sigurno,ovo je sa samp foruma 95% jer sam ubjedjen da sam vidio kod jednog lika na kucnom serveru.
[/center]


Neron

ne to je od našeg maper-a švaus-a
Poslednja Izmena: Mart 17, 2012, 19:24:20 POSLE PODNE od Neron

cestitam!! dobar opis :D


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić

Patrick

Citat: [JG]Crni Zvuk poslato Mart 17, 2012, 19:01:43 POSLE PODNE
Citat: Neron poslato Mart 17, 2012, 18:50:16 POSLE PODNE
Evo i video sa novog grad-a http://www.youtube.com/watch?v=CRcYmhTUq2c&feature=youtu.be

Ovaj otok nije vas to je sigurno,ovo je sa samp foruma 95% jer sam ubjedjen da sam vidio kod jednog lika na kucnom serveru.

ovaj otok je nas 100% NIJE S NIKAKVOG FORUMA IMAMO GA SAMO MI I RADIO GA JE NAS MAPER



Patrick



Patrick

Preopterecenje, dodavali su neke modeve i sjebali su proradit ce za nekoliko minuta, ISPRIČAVAMO SE, otvborenje ce se svejedno održati.

Opis dobar 9/10.. Jedina zamerka je sto koristite, kao i skoro svaki drugi server, Classic Life. Ne kazem u potpunosti, nego neke stvari poput ownershipa i kuca, od kojih su se posle napravili stanovi.. Jedino sto mi je zapalo za oko jeste onaj otok i pravljenje raceva ingame
Poslednja Izmena: Mart 19, 2012, 15:34:20 POSLE PODNE od Gleeen
The whole world is down.. Let's take a walk

Mappam besplatno (0.3c, 0.3e RemoveBuildingForPlayer). Ukoliko ste zainteresovani pošaljite PM..

pitanje za race system, to je vase ili ?


Inace, imate vi admine ? 5 min zovem i niko nista :S