[Otvaranje 18.3.2012 u 20 sati] čobani koji kopiraju!

Započeo Patrick, Mart 14, 2012, 21:14:27 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [BURPG] Don_Sergio poslato Mart 14, 2012, 21:52:39 POSLE PODNE
Kao sta sam bio rekao, dobar opis :)
Sretno
Vi ste dokaz da se cenzura moze ukloniti prema dogovoru s administratorima foruma





Puma

Video sam ono u Uglu gore "Rol3play" malo ista kopija CH, bilo bi bolje (iskreno) da promenite to, ako vidi Zoki najebali ste ga...

Svidja mi se doci cu!!! Nego nema veze sta je gore kao na ch,sta sad covijek nesmije imati tako??? Kakve to veze ima!!!!!
Radim Sljedece!!

Web Dizajn,uredjivanje Foruma,Kategorija,Instalacija SMF,PHPa! : Znanost WebDizajna : 94%

MTA - Mappam,sve vrste,sta se tice cesta,tunela,konstrukcija,zgrada,burgova,ili salon auto/moto/brod! : ZNANOST Mappanja: 98%

Pawno - Prevadjam GameModove,dodajem neke komande,Editovanje,te ostale stvari : ZNANOST Pawn: 35%

GameMode - Ubacujem u GamePanel ,instalacija,i pokretanje servera u najkracem roku : ZNANOST GM : 99%


3KvSi| Web/Pawn/Mta Dizajner!

Citat: 3KvSi| poslato Mart 15, 2012, 15:51:23 POSLE PODNE
Svidja mi se doci cu!!! Nego nema veze sta je gore kao na ch,sta sad covijek nesmije imati tako??? Kakve to veze ima!!!!!
Ima veze jer je prvi to imao CH pa su onda za njim svi ostali poceli koristiti a kladim se da 95% njih ni ne zna sta znaci taj broj "3" ...

ricken

Citat: Nxidza poslato Mart 15, 2012, 15:56:28 POSLE PODNE
Citat: 3KvSi| poslato Mart 15, 2012, 15:51:23 POSLE PODNE
Svidja mi se doci cu!!! Nego nema veze sta je gore kao na ch,sta sad covijek nesmije imati tako??? Kakve to veze ima!!!!!
Ima veze jer je prvi to imao CH pa su onda za njim svi ostali poceli koristiti a kladim se da 95% njih ni ne zna sta znaci taj broj "3" ...
De ih ti bgt nauci.Nemoj se pravit pametan ides mi na jetru :@.
btw. Sretno vam

Puma

Rol3play - Broj 3 znaci 3.0 Mod ... a vi ste 1.0 mod i ne znaci vam nista to, samo losa kopija CH servera!

Srecno...
IP: 193.192.59.227:7785
Troll Or Be Trolled !
Hoce neko lol-a?!

Citat: Mike (Houston) poslato Mart 15, 2012, 16:35:58 POSLE PODNE
Rol3play - Broj 3 znaci 3.0 Mod ... a vi ste 1.0 mod i ne znaci vam nista to, samo losa kopija CH servera!

3-E i dosta rasprave,to svi koriste ne mora samo u sampu,moze i na drugim igrama.
[/center]

opis ti je super 10/10!! sretno ;)
Poslednja Izmena: Mart 15, 2012, 18:59:05 POSLE PODNE od Chuck

Patrick

Hvala, al predlozio sam da maknem to gore kao sto ima CH i maknut cu i napravit cu nes svojega. :)

Patrick