[TuT] Kako rijesiti padanje servera na linuxu - YSI Problem

Započeo N0NE, Mart 14, 2012, 11:24:47 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

N0NE

Evo posto vidim da vas mnogo ima ovaj problem pa da vam pomognem. Dakle YSI verzija 3.1 Rusi linux servere (zasto ne znam ali cu istraziti pa cu update temu), da bi vam server radio na linuxu sa YSI-em morate staviti stariju verziju tj. 3.0 RC2. Dakle 5 jednostavnih koraka i problema nema:

1. Korak

Skinite stariju verziju YSI-a:

Link za skidanje: http://dl.dropbox.com/u/21683085/YSI_3.0rc2.rar


2. Korak

Raspakirajte si YSI_30rc2.rar datoteku negdje na svoj desktop


3. Korak

Folder "include" kopirajte u svoj pawno folder i stavite Replace All pri kopiranju


4. Korak

Otvorite pawno, ucitajte mod i kompajlirajte ga.


5. Korak

Stavite svoj mod na server i pocnite normalno igrati!


Tut by n0nE




mislim kakav je ovo tut, ovo je samo prijedlog kako da rijese problem, a tut bi trebao napraviti recimo kako koristiti ysi...

Dobro je,ali to si trebao staviti pod,probleme za samp server!!!
Radim Sljedece!!

Web Dizajn,uredjivanje Foruma,Kategorija,Instalacija SMF,PHPa! : Znanost WebDizajna : 94%

MTA - Mappam,sve vrste,sta se tice cesta,tunela,konstrukcija,zgrada,burgova,ili salon auto/moto/brod! : ZNANOST Mappanja: 98%

Pawno - Prevadjam GameModove,dodajem neke komande,Editovanje,te ostale stvari : ZNANOST Pawn: 35%

GameMode - Ubacujem u GamePanel ,instalacija,i pokretanje servera u najkracem roku : ZNANOST GM : 99%


3KvSi| Web/Pawn/Mta Dizajner!

too macko... To mi je bas trebalo... :* :D

â–º USKORO â—,,
•Reg/Log System [100%]•House System [80%]•Bizz System [50%] •Ownership system [90%] •Admin System [90%] •GM System [0%] •Stats System [100%] •Jail System [90%] •Job System [70%] •Event System [40%] •Bank System [60%] •Org/Mafije [35%] •Donator System [10%]
I najveci talenti gube se u neradu, zato nemoj traziti izgovor da ne znas nego naÄ'i resenje!

CARE KRALJU OMGGGGG RADI ONO.HVALA TIIII MUCIO SAM SE S TIM 3 GODINE HVALAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA


Dobar TuT
Koja carina!
Citat: Fâ,¬nsQ poslato Jun 06, 2012, 15:27:14 POSLE PODNE
mozemi netko reci kada se sper.a dobiva imam 13 i pol godine, a nisam je dobio, moji drugari su to vec dobili, moze pomoc
nov sam pa neznam gdje trebam pitati

N0NE

Citat: Dude poslato Mart 15, 2012, 15:09:16 POSLE PODNE
mislim kakav je ovo tut, ovo je samo prijedlog kako da rijese problem, a tut bi trebao napraviti recimo kako koristiti ysi...

vidis da ljudima pomaze, ne znam sta tebi tu smeta? ima milion tutova kako koristiti YSI

Citat: n0nE poslato Mart 18, 2012, 22:03:49 POSLE PODNE
Citat: Dude poslato Mart 15, 2012, 15:09:16 POSLE PODNE
mislim kakav je ovo tut, ovo je samo prijedlog kako da rijese problem, a tut bi trebao napraviti recimo kako koristiti ysi...

vidis da ljudima pomaze, ne znam sta tebi tu smeta? ima milion tutova kako koristiti YSI

ne smeta meni, ako pomaze nekome super, samo kazem da ovo nije tutorijal, vec savjet...

N0NE

Citat: Dude poslato Mart 18, 2012, 22:47:12 POSLE PODNE
Citat: n0nE poslato Mart 18, 2012, 22:03:49 POSLE PODNE
Citat: Dude poslato Mart 15, 2012, 15:09:16 POSLE PODNE
mislim kakav je ovo tut, ovo je samo prijedlog kako da rijese problem, a tut bi trebao napraviti recimo kako koristiti ysi...

vidis da ljudima pomaze, ne znam sta tebi tu smeta? ima milion tutova kako koristiti YSI

ne smeta meni, ako pomaze nekome super, samo kazem da ovo nije tutorijal, vec savjet...

da ima PDF savjeti ja bi ga stavio tu al posto nema stacu ja

meni ovo ne radi ,pada mi server sve uradio po tut-u i logu sve fino na serveru igram odjednom mi izbaci iz igre i igrace i mene

Citat: |CA:RP|Woozie poslato Mart 23, 2012, 21:42:32 POSLE PODNE
meni ovo ne radi ,pada mi server sve uradio po tut-u i logu sve fino na serveru igram odjednom mi izbaci iz igre i igrace i mene
Ponovno ubaci Server, ja sam to napravio, jer sam negdje preskocio neki fail
Koja carina!
Citat: Fâ,¬nsQ poslato Jun 06, 2012, 15:27:14 POSLE PODNE
mozemi netko reci kada se sper.a dobiva imam 13 i pol godine, a nisam je dobio, moji drugari su to vec dobili, moze pomoc
nov sam pa neznam gdje trebam pitati

Lep tut. ... Hvala sto si odvojio vremena da pomognes ;)
Europe Street RPG/DM


Edmirâ„¢

Ubacim include u pawno, ali mi neće loadat kad ga dodam u skripti jer su php datoteke. A treba .inc imaš link za .inc ?