[POMOC] problemi sa modom

Započeo ....Brky...., Mart 13, 2012, 21:18:09 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim:moju
Detaljan opis problema:mod je normalno radio samo neznam od jednom je sve pocelo da stopa i laga izbrisao sam sve mape koje nisu potrebne i opet nece stopa ko ludo
Dio skripte:
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno):

.log? .cfg?
Mislim da je to Streamer ratea
Koja carina!
Citat: Fâ,¬nsQ poslato Jun 06, 2012, 15:27:14 POSLE PODNE
mozemi netko reci kada se sper.a dobiva imam 13 i pol godine, a nisam je dobio, moji drugari su to vec dobili, moze pomoc
nov sam pa neznam gdje trebam pitati

Brate jos nesto mi palo na pamet ja sam onaj mod testirao na brzem kompu a sada imam neki komp koji jedva radi tako da mislim da je ovaj komp preopterecen pa zato stopa i laga puno

Na hostu nebi trebalo biti do toga, ali ako je kucni server u pitanju verovatno moze biti do toga...

Takodje ukoliko mod otvaras sa USB Drive-a moze veoma lagovati zato sto server ucitava podatke brzinom prenosa podataka sa USBa na komp, dok je brzina HDDa dosta brza eto i to moze biti..

Skini novi Streamer i Sscanf
Koja carina!
Citat: Fâ,¬nsQ poslato Jun 06, 2012, 15:27:14 POSLE PODNE
mozemi netko reci kada se sper.a dobiva imam 13 i pol godine, a nisam je dobio, moji drugari su to vec dobili, moze pomoc
nov sam pa neznam gdje trebam pitati

Mozesli mi dati link da skinem posto mi se neda traziti po google

Citat: [BM] Brky_Depp poslato Mart 14, 2012, 14:34:10 POSLE PODNE
Mozesli mi dati link da skinem posto mi se neda traziti po google
Sscanf - http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=120356
Stremaer - http://www.2shared.com/file/WCNvvXnv/streamer_plugin_v2_6_r26.html
Kada to sve ubacis, onda napravi Complit
Koja carina!
Citat: Fâ,¬nsQ poslato Jun 06, 2012, 15:27:14 POSLE PODNE
mozemi netko reci kada se sper.a dobiva imam 13 i pol godine, a nisam je dobio, moji drugari su to vec dobili, moze pomoc
nov sam pa neznam gdje trebam pitati



Skini obadvoje.
Streamer: Skini ga, raspakiraj na pozadinu, sto dobijes u Pawno Folteru, prebaci u svoj GameMod pawno<include
Sve sto dobijes u plugins Folderu, prebaci u svoj GameMod<plugins
Sscanf: Sve isto, ali samo sscanf Folter zaljepi u scriptfiles.
Onda uji u GameMod, i napravi .amx fail(pritisni F5)
Koja carina!
Citat: Fâ,¬nsQ poslato Jun 06, 2012, 15:27:14 POSLE PODNE
mozemi netko reci kada se sper.a dobiva imam 13 i pol godine, a nisam je dobio, moji drugari su to vec dobili, moze pomoc
nov sam pa neznam gdje trebam pitati

sta da skinem ovdje ima 100 linkova kada udjem na prvi link jbg trebas mi reci sta skinuti ne da ja kontam sta treba kada nisam nikada radio sa tim

Citat: [BM] Brky_Depp poslato Mart 14, 2012, 15:33:58 POSLE PODNE
sta da skinem ovdje ima 100 linkova kada udjem na prvi link jbg trebas mi reci sta skinuti ne da ja kontam sta treba kada nisam nikada radio sa tim
Za Streamer klikni Download, a za Sscanf ivi na ovo i skini. Nadam se da znas skiniti nesto ...
http://dl.dropbox.com/u/21683085/sscanf.rar
Koja carina!
Citat: Fâ,¬nsQ poslato Jun 06, 2012, 15:27:14 POSLE PODNE
mozemi netko reci kada se sper.a dobiva imam 13 i pol godine, a nisam je dobio, moji drugari su to vec dobili, moze pomoc
nov sam pa neznam gdje trebam pitati

N0NE

nije to do plugina, moze bit do TD-ova

Nije, to posto, meni je isto stopalo, skinio sam Novi Streamer, i Sscanf, i radilo je.
Koja carina!
Citat: Fâ,¬nsQ poslato Jun 06, 2012, 15:27:14 POSLE PODNE
mozemi netko reci kada se sper.a dobiva imam 13 i pol godine, a nisam je dobio, moji drugari su to vec dobili, moze pomoc
nov sam pa neznam gdje trebam pitati