Pomoc hostanja servera

Započeo Gunjac, Maj 19, 2009, 09:54:26 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Gunjac

Evo ovako, ja namjeravam otvorit novi server imam skripte, gamemode....samo neznam kako hostat, pa ako mi neko moze detaljno objasnit kako hostat
Poslednja Izmena: Jun 09, 2009, 00:51:40 PRE PODNE od zerocoolos

A zelis kupiti host pa hostati ili na kucnom serveru? U oba slucaja prvo procitaj tutoriale o tome na forumu.

Gunjac

zelim kupiti host pa me zanima sto dobijem kad kupim i kako ga hostat da drugi mogu na njega

odi na google i napisi webstudio-emma
tamo kontaktiraj onog lika i on ce ti dat host...
zapravo on ti je predstavnik delux hosta u hrvatskoj
njega pitaj on ce ti reci sve...

Citat: Gunjac poslato Maj 19, 2009, 11:42:20 PRE PODNE
zelim kupiti host pa me zanima sto dobijem kad kupim i kako ga hostat da drugi mogu na njega

Pogledaj u domaci hosting, to je naziv naseg podforuma ovdje i tamo imas koji su hosteri raspolozivi u Hrvatskoj i kontaktiraj jednog i dogovorite se i dobit ces znaci pristup FTP-u, sad ovisi pravi pristup ili preko browsera ali u svakom slucaju to tebi jos uvijek nije vazno i nije ti potrebno jer ne raspolazes jos velikim brojem podataka pa onda znaci mozes uzeti bez pravog FTP-a, bit ce ti jeftinije.
Dobit ces i control panel u kojem ces moci podestiti server, tj restart napraviti, ugasiti ga, upaliti, ime promijeniti, dodati filterskripte i sl stvari. Takoder dobit ces i par standardnih gamemodova koje mozes ukljuciti na serveru da se igra ako vec ne zelis ili ne znas nista skriptati.

Preporucam da se izvjezbas dobro na kucnom a tek onda da ides na to..

Gunjac

jesam izvjezbao sam se dobro na kucnome, pa sam sad odlucio hostat  :) :)

Citat: Gunjac poslato Maj 19, 2009, 20:47:56 POSLE PODNE
jesam izvjezbao sam se dobro na kucnome, pa sam sad odlucio hostat  :) :)

Moj prijedlog ti je takoder webstudio-emma ako vec nemas paypal da kupis direktno neki strani hosting.

Gunjac

e ljudi uzeo sam host danas doc ce sutra ili najkasnije prekosutra...kad otvorim server obavijestit cu vas... ;D ;D ;D

funky

super eto drago nam je !  ;) Lockaj temu da ne bude spamma i sretno sa serverom  ;)