CroTouch(u vezi prijava na forumu)

Započeo antfuce, Mart 02, 2010, 14:10:20 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo ekipa,pošto otvaram novi server,imate priliku biti nešto,ima prijave za lidere,admine,gamemastere,moderatore...

Link foruma:http://www.crotouch.xtreemhost.com/forum/

DoÄ'ite i prijavite se!

",imate priliku biti nešto"

Ovo govori dosta, nisi opisao server... forum losa tema.. itd.  :(

Ovo ti je druga tema vidim, al ajde sretno
Poslednja Izmena: Mart 02, 2010, 14:18:00 POSLE PODNE od ZicMortal
Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]

Gle,trebaju mi neki admini i lideri koji su pametni iznaju Å¡ta rade,jedino takve i uzimam
mrere je iznimka xD
on nebi bio nitko da nema host !

Citat: antfuce poslato Mart 02, 2010, 14:20:09 POSLE PODNE
Gle,trebaju mi neki admini i lideri koji su pametni iznaju Å¡ta rade,jedino takve i uzimam
mrere je iznimka xD
on nebi bio nitko da nema host !

Tak ces ih sigurno nac, takvi poput mrera su stvarno rijetki  :D
Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]

Gle ,već 100 put govorim da sam uzeo mrera iz razlgoa što plača host,a nedam mu ni da posta na forumu ni ništa xD

Citat: antfuce poslato Mart 02, 2010, 14:20:09 POSLE PODNE
Gle,trebaju mi neki admini i lideri koji su pametni iznaju Å¡ta rade,jedino takve i uzimam
mrere je iznimka xD
on nebi bio nitko da nema host !

CH trazi takve ima 3 godine i nema ih bas puno, mozes ih na prste izbrojati koliko takvih ima...

Trebali ste uzeti domen za forum ako vec planirate da uspete.Mogu samo da zamislim koji je to Host kad ga Mrer placa  ;)
Nemoj samo da vam Mrer da onaj Free Host sto mu je ping 150-200.  :D


ma bit ce sve dobro a za forum lako narucit domenu com,org ili vec bilo koju sam da ima raje
Poslednja Izmena: Mart 02, 2010, 17:02:00 POSLE PODNE od ivicaosk

hahahha warning = demir
CitatLose,Lose,Lose,Lose Prelose 0/10 nema nista tu to je 1 sek rada..... za nas profesionalce i dobre scritpere ....

ja sam najaci scripter na balkan a mozda i u svijet to je za mene stotinka....

samo mrer placa :D ivice nisi ti head na crotouch
Pazi šta pričaš okolo Mrer!!

By EvilEasy

bio sam
ali sam dobrovoljno otiso zato sto SVI KOJI SU SE REGALI IMAJU SVE ZATO CE I BIT RAJE
A ja to necu trpit bolje cu narpavit server sam tj vec ga radim ja i yinix tako da  cim njih 2 odma /ban
Posto znam da ce me trazit admina,lidera itd

P.S:mrer i antonio ce se spojit sa onim retardom demirom pahahhaha :D :D :D :D :D :D :D ;D
Poslednja Izmena: Mart 03, 2010, 20:18:30 POSLE PODNE od ivicaosk

hahahha warning = demir
CitatLose,Lose,Lose,Lose Prelose 0/10 nema nista tu to je 1 sek rada..... za nas profesionalce i dobre scritpere ....

ja sam najaci scripter na balkan a mozda i u svijet to je za mene stotinka....

Ajde tjeÅ¡i se,krivo t iÅ¡to je uknwon dobio gm lol daj bježi,usput modovi,ovo je krenulo na svaÄ'u tako da molim da zaključate temu jer vidim već kako će zavrÅ¡iti -.-
Poslednja Izmena: Mart 03, 2010, 20:41:06 POSLE PODNE od antfuce

Citat: Soprano poslato Mart 02, 2010, 15:29:55 POSLE PODNE
Citat: antfuce poslato Mart 02, 2010, 14:20:09 POSLE PODNE
Gle,trebaju mi neki admini i lideri koji su pametni iznaju Å¡ta rade,jedino takve i uzimam
mrere je iznimka xD
on nebi bio nitko da nema host !

CH trazi takve ima 3 godine i nema ih bas puno, mozes ih na prste izbrojati koliko takvih ima...

A sta smo mi u admin teamu xD


Odsutan dok ne doÄ'em.


hahhahah cuj se sta meni ima bit krivo sto je on dobio Gm lol nego kako je on dobio GM bez prijave i rek kada sma ti poceo srat si ih izabro lol
pa ti stavrno neznas sta da kazes pa kazes [da mi je krivo sto je unikown dobio Gm a ja bio 1338 xD]i na kraju krajeva
svi su ti osli yinix 100% zato sto ja i on otvaramo server

hahahha warning = demir
CitatLose,Lose,Lose,Lose Prelose 0/10 nema nista tu to je 1 sek rada..... za nas profesionalce i dobre scritpere ....

ja sam najaci scripter na balkan a mozda i u svijet to je za mene stotinka....

Debilu,pa kako ne kužiš ti,ja sam rekao unkonwnu da može gm jbt stavno si -.-
i onda nemaš pametniju rečenicu nego reči kako ja dajem svima gm pa imam raje lol