[Pomoc] Novci se ne oduzimaju

Započeo kristiankico, Mart 10, 2012, 11:20:23 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim: CLRP
Detaljan opis problema: Znaci kupim nesto nrp,vozilo motor i novci mi se ne oduzme,znaci pocnu se oduzimat i vrate se na prijašnju svotu,isto tako je kod poslova dobijem novce i vrati se na prijašnju svotu i tako za sve...
Dio skripte: neznam sta tocno treba,recite pa cu napisat
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno): ako bude potrebno stavit cu


Izgasi AntiCheat, on je malo pojeban pa cim ti neko da pare on to detektuje kao Cheat  :D

aha...znaci samo da ugasim JunkBuster?


al onda ce mi server biti ne zaštičen,ima neki bolji anticheat po tom pitanju?

Pa i to jeste, ali pazi taj AC je pojeban nije dobro odradjen ja ti preporucujem da skines neki dobar Gm pogledas Ac i po tome odradis svoj  ;)

Znaci imas pod komandom /kupivozilo ti pise ispod toga

if(strcmp(cmd, "/kupivozilo", true) == 0)
{
    if (Spectating[playerid][0]!=-1)
    {
        if (Carlist[playerid][Typ]==-1)
        {
            new price = Buylist[Spectating[playerid][0]][Price];
            if (price <= GetPlayerMoney(playerid))
            {
                new autohaus=Buylist[Spectating[playerid][0]][Autohaus];
            GivePlayerMoney(playerid, - price);
            Carlist[playerid][Typ] = Spectating[playerid][0]; Carlist[playerid][X3] = Carspawns[autohaus][X3]; Carlist[playerid][Y3] = Carspawns[autohaus][Y3];
Carlist[playerid][Z3] = Carspawns[autohaus][Z3]; Carlist[playerid][Rotation] = Carspawns[autohaus][Rotation]; Carlist[playerid][Status] = 1; Carlist[playerid][Lock] = 0;
Carlist[playerid][Carid] = CreateVehicle(Buylist[Spectating[playerid][0]][Modelid],Carlist[playerid][X3],Carlist[playerid][Y3],Carlist[playerid][Z3],Carlist[playerid][Rotation],-1,-1,-1);
        SetVehicleParamsForAll(Buylist[Spectating[playerid][0]][Carid],0,0);
        TogglePlayerControllable(playerid,1);
        Spectating[playerid][0]=-1;
        RemovePlayerFromVehicle(playerid);
        VehicleSave(playerid);
        TextDrawHideForPlayer(playerid, imevozila[playerid]);
TextDrawHideForPlayer(playerid, cijenavozila[playerid]);
TextDrawHideForPlayer(playerid, registracijavozila[playerid]);
format(string,128,"* Cestitamo! Kupili ste auto {FFFFFF}$%s "COL_YELLOW"za {FFFFFF}%i!",Buylist[Carlist[playerid][Typ]][Name],price);
SendClientMessage(playerid, YELLOW, string);
SendClientMessage(playerid, NICERED, "Ako je vas auto pokvaren, upisite {FFFFFF}/v fix "COL_RED"da popravite.");
SendClientMessage(playerid, NICERED, "Mozete otkljucati/zakljucati vas auto sa naredbom {FFFFFF}/v lock.");
SendClientMessage(playerid, NICERED, "Ostalo: {FFFFFF}(/v)ozilo.");
                    SendClientMessage(playerid, COLOR_YELLOW, "Vase vozilo je dostavljeno, Uzivajte!");
}
                else { format(string, 128, "* Nedovoljno novca za kupnju automobila (trebate: {FFFFFF}$%i)!", price); SendClientMessage(playerid, YELLOW, string); }
}
else { SendClientMessage(playerid, COLOR_GREY, "Vi vec imate auto!"); }
    }
    else { SendClientMessage(playerid, COLOR_GREY, "Nisi u izlozbenom vozilu!"); }
    return 1;
}



Znaci gore gde ti pise GivePlayerMoney stavi GivePlayerCash.....Tako isto uradi i kad prodajes auto,kupujes/prodajes motor i tako dalje ;) nadam se da sam ti pomogao ;)
OTISAO SAM SA FORUMA!!!

zb  -samp .com


Druze, uradi kako sam ti ja rekao i 100% ce raditi ;) Ne moras uopste iskljucivati AC :D
OTISAO SAM SA FORUMA!!!

zb  -samp .com

Citat: milan_95 poslato Mart 10, 2012, 13:04:36 POSLE PODNE
Druze, uradi kako sam ti ja rekao i 100% ce raditi ;) Ne moras uopste iskljucivati AC :D
Na kraju skripte imas taj Money AC. To daj da vidimo u cemu je kvar
Koja carina!
Citat: Fâ,¬nsQ poslato Jun 06, 2012, 15:27:14 POSLE PODNE
mozemi netko reci kada se sper.a dobiva imam 13 i pol godine, a nisam je dobio, moji drugari su to vec dobili, moze pomoc
nov sam pa neznam gdje trebam pitati

Dajte ljudi, nemojte mlatiti oko AntiCheata, neka uradi ovako kako sam ja rekao i radice 100000000000%........

On:A ti ako smo ti pomogli oko toga, red bi bio da se zahvalis ;)
OTISAO SAM SA FORUMA!!!

zb  -samp .com

Ako ovo ne radi sto ti je ovaj rek'o pokusaj sa SafeGivePlayerMoney...




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click

GivePlayerMoney ovo promjenis u  GivePlayerCash I MORA DA RADI ako neradi  ubi se xD
Trazite skriptera !! Na pravom ste mjestu!! Samo mi posaljite PM i javim vam se naj brze !!!

Jeftine cjene :)

Citat: VZ|Speed|RPG|Stunt|Freerom|TDM poslato Mart 10, 2012, 14:24:11 POSLE PODNE
GivePlayerMoney ovo promjenis u  GivePlayerCash I MORA DA RADI ako neradi  ubi se xD
Ako neradi, neka da taj dio AntiCheata(dao samo mu gdje je). Nece se svijet propasti ako neradi :D
Koja carina!
Citat: Fâ,¬nsQ poslato Jun 06, 2012, 15:27:14 POSLE PODNE
mozemi netko reci kada se sper.a dobiva imam 13 i pol godine, a nisam je dobio, moji drugari su to vec dobili, moze pomoc
nov sam pa neznam gdje trebam pitati