Cro Elite DeathMatch[0.3d]

Započeo #Daddy, Mart 09, 2012, 12:38:35 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Informacije

Ime Servera: Cro Elite DeathMatch[0.3d]
Owneri: LMFAO , Dr.Ninex
Co-Owneri: /
Skripteri: LMFAO
Forum: elite-hq.net
Ip:89.207.129.73:7782
Credits: dock

Opis GameMode-a

Koristi strcmp kao command processor, osim za race system  gde koristi DCMD.

Od pluginova koristi Incognito's Streamer 2.6 i sscanf2 (radi par komandi)

Takodje koristi jedan 'koristan' include file koji je napravio dock i zove se ex_Logs, odnosno, sastoji se od par stockova koji upisuju logove, u zavisnosti od njihovih zaduzenja, kao sto su PayLog, BanLog, TransferLog, PMLog i slicno.

Pa onda da pocnem od opisa gamemode-a.

Gamemode sadrzi prost login/register sistem u dialogu. Da biste mogli da igrate morate se registrovati sa passwordom koji ce naravno biti Encryptovan. Kasnije kada se loginujete cuva sve vase podatke kao sto su level, ubistva, smrti, kucu, respekte i slicno.

Sadrzi 138 kuca od kojih su samo 40 rasporedjene po gradu (ukoliko zelite da dodate jos kuca koristitite /kucaulaz i podesite joj parametre komandama /edit i /opiskuce, kao sto su interijer, level, cenu, opis itd.) Kuce se citaju iz jednog .cfg file-a.

Race system je jako zanimljiv. Trke se prave ingame i odmah se pokrecu po zavrsetku pravljenja, sto znaci da nema potrebe da restartujete server niti bilo sta slicno. Vi birate start, id vozila kojim ce se voziti, ime trke i kuda race vodi.  Sistem za pravljenje race-a (odnosno komande koje pisu .ini file) je napravio dock. Trenutno ima ubacenih par trka, ali uvek ih mozete dodati jos. Limit je cak 100 trka. Limit se moze povecati ukoliko vam je potreban veci broj, ali mislim da je sasvim dovoljno 100 razlicitih race-va. Jedan interesantan sistem koji je RyDeR napravio jeste 'AutoRace' odnosno automatsko pokretanje race-a. Admin pokrece autorace sistem, i zatim po zavrsetku svake trke pocnje nova, sve dok admin ne iskljuci autorace.

Na serveru postoje 4 bande koje se nalaze u Los Santosu. To su: Glen Park Family, Yakuza, Russian Mafia i Los Surenos. Kada igrac pristupi organizaciji bira skin, te se spawna u bazi organizacije. Svaka baza ima izmedju 9 i 13 vozila koja mogu voziti samo clanovi organizacije. Svaka baza takodje ima svoj GunShop gde clanovi uzimaju opremu besplatno. Svaka baza je ogradjena, sa kapijama koje se otvaraju samo ukoliko ste blizu baze...

Sto se anticheat sistema tice jako je prost i po meni nedovoljno doradjen, ali dovoljno za ovaj tip servera.. (po meni). Sastoji se od weapon antihack-a i antireklame. Weapon antihack detektuje trenutno 2 oruzja koja su minigun i rocket launcher ali vi naravno mozete dodati jos ukoliko zelite. Takodje napravljen je da ukoliko vam admin da oruzje preko komande /givegun oruzje ne izgubite, odnosno ne detektuje vas anticheat... Sto se antireklame tice funkcionise svugde osim u /admin chatu (zato sto mislim da je tu nepotrebno stavljati antireklamu). Tacnije kada igrac upise zabranjenu rec server prebrojava admine, ukoliko je broj admina jednak nuli server automatski kicka korisnika sa upozorenjem da je pokusao reklamirati, ukoliko pak ima admina, upozorenje izadje adminima, sa tacnim textom koji je korisnik napisao!

Sto se tice donator sistema, server koristi donator bodove. Sa donator bodovima trenutno mozete uzimati novac i respekte, kao i level up.

PayDay sistem je jako interesantan. Tacije payday NE zavisi od toga da li je recimo 12:00 ili 13:00 ili 14:00 vec drukcije, broji vam payday poene, i kada sakupite 60 poena da vam respekt zajedno sa paydayom, tako da nece biti nepravde kao sto neko udje tacno pred pay dok drugi cekaju payday ceo sat... Novac koji dobijate zavisi od vaseg levela, odnosno dobijate $1000 za svaki vas level!

Ukoliko neznate kontrolisati vas server preko RCON komandi, napravljen je sistem kontrole servera komandom /server. Naime to je komanda u dialogu koja vam dozvoljava da radite sta god zeleli sa serverom, promena imena servera, promena passworda, ucitavanja/iscitavanje/reloadovanje filterscripti, mute/freeze all itd. Naravno da biste ovo koristili morate biti logirani kao rcon i biti 1338 administrator!

Ubaceni su i CashBoxevi na 6 razlicita mesta po Los Santosu. Kada uzmete cashbox morate ga dostaviti, a da vas niko ne ubije inace nemate vise sanse da ostavite cashbox i dobijete novac, vec ima priliku osoba koja vas je ubila!

Slike



Kraj

Otvorene prijave za admine,lidere i marketing team!
Ocekujem vas na serveru :)

Poslednja Izmena: Mart 10, 2012, 22:50:51 POSLE PODNE od [CB]LMFAO

Opis nije loÅ¡,samo forum  :( , Sretno !  ;)

Hvala.. Za forum cu vidjeti za domenu,al ne treba mi za DM pa zato mi se i ne uzima ;)...

Citat: [CB]LMFAO poslato Mart 09, 2012, 12:49:54 POSLE PODNE
Hvala.. Za forum cu vidjeti za domenu,al ne treba mi za DM pa zato mi se i ne uzima ;)...
Sorry nisam znao,doci cu da pogledam server  ;)

opis 4/10
Sretno!
IP: 193.192.59.227:7785
Troll Or Be Trolled !
Hoce neko lol-a?!




samo da se javim da ima odobrenje na ime
btw pise ti cro bih dm   :P


Citat: [CE]LMFAO poslato Mart 10, 2012, 22:49:41 POSLE PODNE
Ma ok :) Ispravit cu :=)
pise da sam i ja owner
ja nemam veze sa DMom
ja radim za RP koji ce uskoro doc  ;)

ricken


Hvala :)
-otvorene su prijave za marketing team
-otvorene prijave za lidere
-takodjer trazim admine koji su spremni ostati na serveru do kraja(i pomoci u razvoju servera) !

Posjetit cu.Zelim srecu ;)

Btw. najvise mi se svidja ruska mafia.:)

Mogao si da editujes malo mod...   ::)
Sretno.