Balkan Express Roleplay

Započeo [AG] N1n0, Mart 01, 2010, 16:46:57 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

                                         OSNOVNE INFORMACIJE



GAMEMODE

SERBIAN/CROATIAN

REALNI ZIVOT

Server: Balkan Express Roleplay

GHS - GAME HOSTING SRBIJA

Hosting by gamehosting.rs



OFFICIAL BE SITE:  www.sampserversrbija.webs.com

OFFICIAL BE FORUM:  www.be.just-play.info

OFFICIAL BE YOUTUBE CHANNEL: www.youtube.com/sampserversrbija



Server je nastao u Junu 2009, prije je bio DM Mod.Sada je postavljen novi mod Roleplay.Mod je napravljen od strane naseg Scripting tima i ideja nasih korisnika.Na modu ima puno zabavnih stvari.Na modu se nalazi Policijska stanica, Bolnica, Federalni Agenti , Bande i ostalo.

Evo neznam odakle da pocnem pa cu poceti od Opstine odnosno Gradske vijecnice.Ona se nalazi na trgu Los Santosa kod Policije.U Opstini mozete kupiti dovolu za voznju.Sve license tipa: Let, oruzje, brodovi itd. Mozete kupiti kod Licensera a oni su zaduzeni  za prodaju dozvola njih mozete vidjeti ako ukucate /licenseri.

Prelazimo na Burg, gdje je zdrava prehrana a i ima i nezdrave.U burgu mozete jesti koliko vas je volja koristeci /jedi ali prije toga morate otici u crveni krug koji se okrece kod jedne zenske.U burgu postoje WC-eji.Izgled iz vana na burg je ljep. Burg je najvece okupljaliste ljudi.Tamo mozete naici na dosta prosjaka i bogatih ljudi.

Fontana i kruzni tok kod burga izgledaju preljepo.Fontana se svaki dan cisti  i nastoji se osigurati od ludih Terrorista da se ne kupaju tamo.Policija je stroga osobito kod kruznog toka jer ljudi rijetko postuju kruzni tok.

Policija se odnosi prema gradjanima sa postovanjem.Serifi u policiji su zabranili unosenje „krofni“ u stanicu.Otvorena je Policijska Akademija i  policajci vise nisu debeli. Svaki policajac je sada normalan,spretan, brz.Serifi su radili i na autima, promjenjeni su im ventilatori, felge, i mnoge druge stvari.Auti su sada brzi no sto jesu i Policija je u Posljednoj godini IC na nasem serveru zabiljezila manje zlocina nego prije.

Bolnica obavlja svoje duznosti kako treba.Svaki doktor je uvjek spreman na sve slucajeve.Bolnica biljezi zadnju tesku nesrecu u IC godini na serveru zadnju tesku nesrecu 1890. A to se postiglo otvorenjem Policijske Akademije i policajci su spretniji no ikada.

Na Modu postoje i Bande.Za bande mozete se raspitati na nasem serveru.

IP Naseg servera je : 188.72.202.107:3378

Administratori na serveru:

Glavni admini na serveru su „Markoni“ & „Drazen“.

Ako imate nekih upita obratite se na ova 2 sajta.

Donacije su sljedece: 100-300 RSD i dobivate donator level zavisi od novaca. Doniranjem mozete i postati Admin ili  GameMaster.

Admini:

Administratori na forumu duzni su obavljati svoj posao.Adminova duznost je pomoci  ljudima sa problemima. Admin ne smije imati Duty upaljen i neke radnje raditi u IC svrhe.Kazna oduzimanje 1 lvl admina ili warn.Admini se ne smiju cesto portat i iskoristavat tu funckiju. Svaku gresku koju vidite slikajte i okacite na forum dok bude u mogucnosti.Adminima se mozete obratiti na /report [text]

GameMasteri:

GameMasteri imaju duznost pomoci ljudima.Moraju upoznati ljude sa serverom.GameMasteri moraju imat strpljenja i raditi svoj posao najvise sto je moguce. GM je najteze biti.GameMaster takodjer ne smije iskoristavat komande i duty.GameMasterima mozete se obratit na /New ako vam nije nesto jasno ili upitajte na /pomoc [text].



Ostalo:

Na server su pozvani svi Srbi,Hrvati,Bosanci i ostali.Svi ste dobrodosli i kod nas nema nacionalizma.Zelimo vam ugodan boravak i ugodnu zabavu na nasem serveru i forumu.

Osnovne komande:

/help, /new, /pomoc, /report, /lideri, /admins, /gamemasters, /call 911.


                               SERVER PONOVO RADI!!!


Server Hosted by gamehosting.rs
Poslednja Izmena: Mart 04, 2010, 15:10:56 POSLE PODNE od N1n0


Correlli

Citat: N1n0 poslato Mart 01, 2010, 16:46:57 POSLE PODNENa server su pozvani svi Srbi,Hrvati,Bosanci,Srbi i ostali.

Nisam znao da postoje dvije Srpske nacije. =P



Citat: Don Correlli poslato Mart 01, 2010, 17:25:03 POSLE PODNE
Citat: N1n0 poslato Mart 01, 2010, 16:46:57 POSLE PODNENa server su pozvani svi Srbi,Hrvati,Bosanci,Srbi i ostali.

Nisam znao da postoje dvije Srpske nacije. =P

Hahah Corelli kud si to skuzio :P
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...


Mirisi na dobar server :P
Ponosan vlasnik CroSvere !

sretno sa serverom
Pazi šta pričaš okolo Mrer!!

By EvilEasy



Rob Puska ajde ne budi glup i makni taj potpsi imali ste jednom od nas vise igraca,a sta je sada? na dan imas 2 igraca naj vise ajde ljdu pogledjte mu server 78.46.50.165:7783 hahahha imaa 0/0 igraca a tu stavlja ovaj potpis nemoj da moram slikat igrace GGa i Pringlesa da te ne moram sramotiti covjece,jadan potpis...imam gdje mi imamo 31 igrac a GF 24 i jel se hvalim ne hvalim se,a ti se jos havalis da ste tu imali kao 2 igraca vise LOL ,a sada vas se ne moze skupiti 3 na serveru,cijeli dan 0/0  :D :D :D
Ispricavam se svima sto sam ovaj post ovdje postao!

nino sretno ti sa serverom,sve najbolje  ;)
Poslednja Izmena: Mart 04, 2010, 15:33:11 POSLE PODNE od [Genius]Filipo[GG]
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com

iYoko

Citat: [Genius]Filipo[GG] poslato Mart 04, 2010, 15:29:36 POSLE PODNE
Rob Puska ajde ne budi glup i makni taj potpsi imali ste jednom od nas vise igraca,a sta je sada? na dan imas 2 igraca naj vise ajde ljdu pogledjte mu server 78.46.50.165:7783 hahahha imaa 0/0 igraca a tu stavlja ovaj potpis nemoj da moram slikat igrace GGa i Pringlesa da te ne moram sramotiti covjece,jadan potpis...imam gdje mi imamo 31 igrac a GF 24 i jel se hvalim ne hvalim se,a ti se jos havalis da ste tu imali kao 2 igraca vise LOL ,a sada vas se ne moze skupiti 3 na serveru,cijeli dan 0/0  :D :D :D
Ispricavam se svima sto sam ovaj post ovdje postao!

nino sretno ti sa serverom,sve najbolje  ;)
Pa sta ako se hvali?


Vidim jos niste domenu kupili....

Nepoznati ne brini ti za nas,kupit cemo mi,malo je glupo da se tako hvali,to je na neki nacin ruganje po meni,a sada mi imamo 26 igraca ,a oni 0/0 mislim stvarno -.-
Poslednja Izmena: Mart 04, 2010, 19:49:24 POSLE PODNE od [Genius]Filipo[GG]
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com

iYoko

Citat: [Genius]Filipo[GG] poslato Mart 04, 2010, 19:49:04 POSLE PODNE
Nepoznati ne brini ti za nas,kupit cemo mi,malo je glupo da se tako hvali,to je na neki nacin ruganje po meni,a sada mi imamo 26 igraca ,a oni 0/0 mislim stvarno -.-
Hah... Drzi se topica... Nisam tebi rekao za domenu nego Nini.