Vort3x RolePlay [Vortex-samp.com] 9.3.2012 - 20:00

Započeo Steez, Mart 07, 2012, 22:22:29 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.




Forum:Klik
IP: samp.vortex-samp.info:7792
Kratki uvod: Na serveru nikada ali nikada neće biti nacionalizma ili neke druge mržnje.Svako ima pravo igrat i zabavit se,meni ne znači da mi server ima 100 igrača,puno viÅ¡e mi znači da se ti igrači zaista znaju igrati,i poÅ¡tovati jedni druge meÄ'usobno.Želio bih pozdraviti sve Balkan SAMP članove.I želim se zahvaliti Vort3x administraciji na pomoći.Dakle,da krenemo,radnja se odvija u Los Santosu,sa pojedinim stvarima u Las Venturasu i San Fierru.Na modu imamo puno zanimljivih stvari,stoga počnimo.


Informacije:
Owneri: Toni,Matej,Zlajo,Safet.
Mapperi: Matej.
Skripter: Toni.
WebMaster: Zlajo.


Registracija Accounta:

Na Registraciji možete staviti najviÅ¡e 12 simbola u Å¡ifru.VaÅ¡e  ime mora biti u formatu Ime_Prezime,te ne smije biti ime slavne osobe.


Na serveru ima oko 350 kuća i oko 50 bizova,koje se nalaze po cijelom Los Santosu.Na serveru imamo kuće od 25000$ do 3.000.000$,
te bizove od 80.000$ do 55000$.TakoÄ'er na serveru ima dosta vrsta kuća kao Å¡to su- mala kuća,vila itd.


U Los Santosu ima 4-5 auto salona.Uz aute,mogu se kupiti bicikli,motori,brodovi i avioni.Možete posjedovati najviše 3 vozila,naravno mješano naprimjer jedan bicikl,auto i neki motor.


Na serveru ima puno poslova,a neki od njih su:
Advokat
Detektiv
Prostitutka
Vozac Busa
Diler Droge
Kamiondzija
Raznosac pice
Radnik
Farmer
Farmer droge itd.


lspd fbi swat hitna yakuza salvatore family gradonacelnik hitman agencija novinarska agencija taxi balkan mafija grove mafia amsb
LSPD
Policija ili ti Police Department skraceno PD je tu da odrzi red u predivnom gradu Los Santosu.Oni vode racuna o sitnim kriminalcima koji narusavaju red sirom grada Los Santosa.Njihov posao je da paze na gradjane,da su uvek tu na svakom mestu u bilo koje vreme,da su vesti okretni i spremni da pomognu!
FBI
Federal birou of investigation cine visoko skolovani,brzi,efikasni cuvari reda,fbi-aj je tu da vodi racuna o teskim kriminalcima serijskim ubistvima,treba da rese najozloglasenije zlocine koji je svet ikada video.Clan fbi-aja treba da je hladne glave i brze ruke da moze da intervenise kada je to potrebno.
SWAT
Special Weapons and Tactitcs su visoko trenirana kvalitetna jedinica koja je uvek na terenu pri pucnjavi,oruzanom obracunu kada se podmetne bomba u slucaju taoca i slicnim situacijama.Njeni clanovi su profesionalni vojnici/policajci
TAXI
Sluzba koja omogucava siguran i brz prevoz ljudi sa jednog mesta na drugo naravno uz novcanu nadoknadu mislim da nema potrebe da vam pricam vise o taxistima
CNN
Novinari-clan novinara treba da je brz snalazljiv da ume da komunicira sa ljudima da poznaje svako mesto u gradu,takodje jedan novinar bi trebao uz sebe uvek imati fotoaparat ili kameru kako bi mogao uzivo da snima ili slika vesti iz raznih oblasti:sporta
Groove Street Families
Opasna banda,pripadnici GSF-a su lako prepoznatljivi cesto nose odecu zelene boje.GSF je izuzetno opasna banda odlikuju ih brzi i efikasni napadi i pogadaju pravo zacrtanu metu.Vole da voze starinska kola i nerazmecu se.
Balkan Mafia
je jedna od najozloglasenijih mafija.Izuzetno su organizovani i prezicni kod njih nema greske.Retko ostavljaju tragove za sobom tako da im je tesko uci u trag.Pocinili su nekoliko najvecih pljacki i ubistava za koja ste ikad culi


Otvorenje: 9.3.2012 u 20:00


Credits: [ET]..Pнιâ,,"â,,"ιρѕ.. - Uzeo sam njegov text za organizacije.

Edit: Dobili smo novi ip: samp.vortex-samp.info:7792
Poslednja Izmena: Mart 08, 2012, 22:38:21 POSLE PODNE od Steez



Lijep opis bravo svidja mi se ;)

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.

Lep opis srećno...
IP: 193.192.59.227:7785
Troll Or Be Trolled !
Hoce neko lol-a?!


Puma







Srecno sa serverom, dolazim :)  Forum mi se ne svidja!!