Krada Moda DreamWorld RP Server

Započeo Mrer-Dete kreten, Mart 01, 2010, 10:17:11 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Hah da trebas bit zahvalan
znas ti mene dobro na ST igram jos od pocetka Nikola_Ilievski poznato ti je zar ne ?
i poznavao sam oni koji su flodali i puno puta sam ih molio da ne flodaju i da puste server da igramo

I daj mi reci ovaj klinac od 10 godina da 10 godina ima prijavlja nas za kradzu GM????

klinac od 10 godina je sposoban da napravi Gamemode?? mora da je neki genijalac  :D :D

Tebi mozda, al kako da ja budem siguran da si ih ti molio? Njima svakako necu bit zahvalan, eventualno im opsovat zive i mrtve. Floodarima da budem zahvalan... HAHAHAHAHAHA

Sad mi je sinulo da je DW vas, da...

Sta ima veze koliko ima godina? Jesi vidio onog Makedonca od 9 godina? Radi za Microsoft i zna vise nego sto cemo ja i ti skupa ikad znati...

Citat: [ST]Injection poslato Mart 17, 2010, 19:34:21 POSLE PODNE
i zna vise nego sto cemo ja i ti skupa ikad znati...

Vise nego cijela ova zajednica ;).

Citat: [ST]Injection poslato Mart 17, 2010, 19:34:21 POSLE PODNE
Sta ima veze koliko ima godina? Jesi vidio onog Makedonca od 9 godina? Radi za Microsoft i zna vise nego sto cemo ja i ti skupa ikad znati...

Ajde mi daj neki link da i to vidim :S

Citat: °|Chris|° poslato Mart 17, 2010, 20:06:04 POSLE PODNE
Citat: [ST]Injection poslato Mart 17, 2010, 19:34:21 POSLE PODNE
Sta ima veze koliko ima godina? Jesi vidio onog Makedonca od 9 godina? Radi za Microsoft i zna vise nego sto cemo ja i ti skupa ikad znati...

Ajde mi daj neki link da i to vidim :S
POTPIS!!!



Citat: MreR poslato Mart 17, 2010, 20:11:17 POSLE PODNE
da malo gledas otkad je tema?

Jedno je kada netko refresha temu s razlogom i postom koji sadrzi nesto pametno,a drugo je kada netko refersha temu s postom koji nema veze s mozgom nego sluzi za post + ;).

Citat: [ST]Injection poslato Mart 17, 2010, 19:34:21 POSLE PODNE
Tebi mozda, al kako da ja budem siguran da si ih ti molio? Njima svakako necu bit zahvalan, eventualno im opsovat zive i mrtve. Floodarima da budem zahvalan... HAHAHAHAHAHA

Sad mi je sinulo da je DW vas, da...

Sta ima veze koliko ima godina? Jesi vidio onog Makedonca od 9 godina? Radi za Microsoft i zna vise nego sto cemo ja i ti skupa ikad znati...

a dobro to dete je ipak cudo od dete takvi se radzaju 1 od milijardu

Citat: nikola1991 poslato Mart 17, 2010, 22:32:55 POSLE PODNE
a dobro to dete je ipak cudo od dete takvi se radzaju 1 od milijardu

Al on stvarno puno zna, al imaš ti njih koji rade web stranice, dizajnove, svašta...


Samo da se izjasnim.

Ti mrer djete jedno... tvoj mod??? Ti si skinuo neki mod kao i svaka druga budala ili si dobio od nekoga pa sad kao fol "to je mod balkan-gaminga"... sad ispada da i JA imam tvoj mod??? Tako si me nazivcirao kad sam vidio one tvoje postove u "~ Edimax Gaming"... neznas ti sta znaci imat svoj mod i svoje stvari...NEMAS POJMA. I kad sam ja vidio taj tvoj "slavni" mod koji uopce nije tvoj, na vrhu skripte je pisalo

/*
Just to begin with, i've never taken any credit of parts that were created by Astro (Denver) aka
Denver the creator of PEN1.
Valhalla Gaming Comunity has indeed paid me for this very script you are about to read, where they
only paid for the systems and parts that were created by me.
They received this script a few months ago, and their server owner is trying to rip me off.
Due to this fact + i'm not scripting anymore, i release this script so that everyone can use it.

Credits to Astro.
Credits to Tratulla for his 2 .ini Functions.
Credits to the Fuel System creator on SA-MP forums.
Credits to Morph for the Name Showing timer.
*/

Ocito je rijec o obicnome GodFatheru.

Vjeruj da je pisalo "by Mrer".. ja bih uzeo lopatu i zakopao se u zemlju da kradem mod od takvog djeteta.
Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]