Krada Moda DreamWorld RP Server

Započeo Mrer-Dete kreten, Mart 01, 2010, 10:17:11 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Sam poslato Mart 01, 2010, 11:57:19 PRE PODNE
ma ovaj server na ovom IP ni ne radi :S...

pa da...lol =)
stvarno ovaj server ni neradi! ::) ::) ???







Real-Life informacije



Ime : Antonio
Nadimak : Tony
Mjesto : Đakovo,Hrvatska
Pol : Musko
Godine : 15








Afrika Gaming Informacije



Rank : Mapper
Profil : Click
Nick : Jimmy_Lopez Status : Lider HPL-a Level : 1 Imovina : -





Ma to ste vi nekome dali mode, tj netko tko je jos imao mode ocito ga je dao nekome trecem pa je taj malo upalio svoj kompjuter, ali ga je ubrzo i ugasio...

jer sam mu reko da cu ga prijavit na balkan samp
Pazi šta pričaš okolo Mrer!!

By EvilEasy

Citat: [CT]MreR poslato Mart 01, 2010, 18:21:36 POSLE PODNE
jer sam mu reko da cu ga prijavit na balkan samp

Nemozes ga prijavit na Balkan SAMP... Ovdje ga mozes samo obrukati i dati do znanja balkanskim igracima kakav je server... Al nemogu oni nista poduzet...

Citat: [ST]Injection poslato Mart 01, 2010, 19:17:17 POSLE PODNE
Citat: [CT]MreR poslato Mart 01, 2010, 18:21:36 POSLE PODNE
jer sam mu reko da cu ga prijavit na balkan samp

Nemozes ga prijavit na Balkan SAMP... Ovdje ga mozes samo obrukati i dati do znanja balkanskim igracima kakav je server... Al nemogu oni nista poduzet...

Injection je inace ovdje admin, pa ce on onda reci u nase ime sto se moze a sto ne...

aha ok ja sam samo reko  da su ukrali il im je netko dao mode
Pazi šta pričaš okolo Mrer!!

By EvilEasy

kao prvo nismo mi ukrali nikakav mod a ovaj klinac od 10 godina moze da prica sta oce
dodzite na server pa se uverite dali smo mi ukrali mod

mod je GameZone
ja kao sto znam taj mode je praven za server valhala gaming ali posto vlasnici na valhala su ga prevarili lik koj je radio gamezone je objavio da ga svi imaju tako da mi smo poceli sa gamezone mod koj ga usovrsavamo i radimo na njega
a ovaj kilinac tu prica da smo ukrali mod jer je on dosao na server i neznam sta je pricao mislim da je on hteo biti sa nama head admin i da hostiramo zajedno tako nesto ali posto mi to nismo hteli dobio je ban na server i sad tu tuzi po forumima,bas me briga sta on radi nezanima me moze da prica sta oce to je njegov problem


EVO STA PISE NA POCETAK NA MOD


Just to begin with, i've never taken any credit of parts that were created by Astro (Denver) aka
Denver the creator of PEN1.
Valhalla Gaming Comunity has indeed paid me for this very script you are about to read, where they
only paid for the systems and parts that were created by me.
They received this script a few months ago, and their server owner is trying to rip me off.
Due to this fact + i'm not scripting anymore, i release this script so that everyone can use it.


Pa sad vi sami pogledate dali je mod ukraden ili nije
Poslednja Izmena: Mart 13, 2010, 18:58:55 POSLE PODNE od nikola1991

Citat: Soprano poslato Mart 01, 2010, 23:06:33 POSLE PODNE
Citat: [ST]Injection poslato Mart 01, 2010, 19:17:17 POSLE PODNE
Citat: [CT]MreR poslato Mart 01, 2010, 18:21:36 POSLE PODNE
jer sam mu reko da cu ga prijavit na balkan samp

Nemozes ga prijavit na Balkan SAMP... Ovdje ga mozes samo obrukati i dati do znanja balkanskim igracima kakav je server... Al nemogu oni nista poduzet...

Injection je inace ovdje admin, pa ce on onda reci u nase ime sto se moze a sto ne...

Hmm,sry al ako se nevaram sam ti si rekao da mi(Balkan SAMP) nemozemo ucinit nista kod takvih situacija ;).

Haha Randy kad si ti cui da se flooda  0.3a SA-MP
Nebudi smesan to  je samo za 0.2x   

0.3a se nemoze floodat zato sta ima dinamicki port

Citat: Miki_Milan poslato Mart 15, 2010, 20:41:35 POSLE PODNE
Haha Randy kad si ti cui da se flooda  0.3a SA-MP
Nebudi smesan to  je samo za 0.2x  

0.3a se nemoze floodat zato sta ima dinamicki port

:D kakve vi gluposti valjate  :D
jesi li ti svjestan kakvu si glupost izvalio: dinamicki port?  :D
daj ajde prvo nauci nesto o portovima, protokolima i slicno pa onda seri. ala si me nasmijao  :D
0.3a je itekako moguce floodati jer se ne radi kod floodanja o verziji SAMP-a nego o tome da posaljes toliko zahtjeva serveru koliko ne moze podnijeti(i posljedica je naravno rusenje) ili jako uspori rad servera
Poslednja Izmena: Mart 15, 2010, 20:52:26 POSLE PODNE od JoeBullet v2.1

iYoko

Hahah... Bas me zanima kako bi mi igrali kad bi bio na dinamickom portu.

turker_kc

mislim iskreno koga boli kurac za kradju LOSE editiranog GF moda  ::)

vjerojatno dodali 50 objekata i sad je to neki poseban mod da se radi tolka uzbuna -.-

rendi ne pricaj o flodu ajde
ti bar znas najbolje kad su flodali ST dali se moglo igrati budi srecan sto je to prestalo i budi malo zahvalan a ne tu na ovog klinca da picas da kupi star kompjuter pa da pocne da floda
i ne pricaj sad tu nesto flood  posto i ti si vlasnik servera i cuti bolje

Citat: dinkO14 poslato Mart 13, 2010, 19:00:14 POSLE PODNE
Hmm,sry al ako se nevaram sam ti si rekao da mi(Balkan SAMP) nemozemo ucinit nista kod takvih situacija ;).

Upravo tako... Šta pričaš ti sop? Kad sam ja tisuće puta tužio ostale servere da nam nešto rade, rekli ste da nemožete ništa napraviti... Sam si to govorio, ja samo prenosim ono što ti govoriš...

Ne lagati Benjamine, nije te mama tako učila  :D

Citat0.3a se nemoze floodat zato sta ima dinamicki port

hahahahahaha  :D

Citati bar znas najbolje kad su flodali ST dali se moglo igrati budi srecan sto je to prestalo i budi malo zahvalan a ne tu na ovog klinca da picas da kupi star kompjuter pa da pocne da floda
i ne pricaj sad tu nesto flood  posto i ti si vlasnik servera i cuti bolje

Kurac se moglo igrati... Å to god bi napisao na chat, pojavilo bi se nakon 5 min...

ZAHVALAN!?????? Hahahahahahahahahahahahaha AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA... A HA HA HA... Ovako se nisam nasmijao već mjesecima... HAHAHAHAHAHAHA.

Ja bi trebao netko biti zahvalan zato jer mi ne flooda!???? Ma odkad to!?? On je kao u pravu jer mi flooda!? On bi trebo biti zahvalan da netko od naÅ¡e ekipe mu zube nije prosuo na pod! Zahvalan!? Hahahaha... Za Å¡ta, molim te!? De ne pričaj gluposti... Sad ću se smijati cijelo jutro sutra i loÅ¡e napisati esej iz hrv  :(

A zašto sam pričao o floodu? Ja ću ćutit ako nije u pravu, ali JA SAM UVIJEK ZA PRAVDU! Ako ste vi njemu stvarno ukrali mod, čovjek se ima pravo žaliti i stati ću na njegovu stranu. Ja sam čovjek koji, kad je pravda u pitanju, neće šutjeti ni riječi. Samo neznam ovdje tko je u pravu... Nadam se da se on niije za ništa žalio.

Naravno da je to neki gotov mod, pa nije ga sam radio, al je neÅ¡to ureÄ'ivao i to i pustite ga da se igra na miru sa svojim modom a vi si editujte svoj.