Krada Moda DreamWorld RP Server

Započeo Mrer-Dete kreten, Mart 01, 2010, 10:17:11 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

evo ja sam najavio da su ovi idjoti ukrali mode od balkan gaming-a otidite i uvjerite se..sve je isto evo vam ip i soprano poduzmite protiv njih nesto



92.53.60.108:7777
Pazi šta pričaš okolo Mrer!!

By EvilEasy

Ako je ono RP server... I čiji su GM ukrali?

Balkan Gaming RP mode su ukrali
Pazi šta pričaš okolo Mrer!!

By EvilEasy


neam pojma al udi i uvjeri se da jesu
Pazi šta pričaš okolo Mrer!!

By EvilEasy

Baff

Citat: [CT]MreR poslato Mart 01, 2010, 10:46:27 PRE PODNE
neam pojma al udi i uvjeri se da jesu
mozda im je dao neko? :P
ili im je netko poslao a oni ga samo tako uzeli :P

kako god nemos ti tu nista osim da se mozda pozalis vlasniku tog servera i zamolis ga fino da uklone mod...drugo nista nemozes ;)

nece htjet :S ja mu reko kaze necu boli ga ona stvar :S
Pazi šta pričaš okolo Mrer!!

By EvilEasy

Prvo pripazi da nisi mu slučajno dao ili da nije netko od tvojih...

Zatim ga zamoliÅ¡ jedamput da makne. Ako neće, zamoliÅ¡ ga drugi put. Treći put, ruÅ¡i mu server i forum! Cilj opravdava sredstvo! Ja bi barem tako napravio jer nitko nema pravo kititi se tuÄ'im perjem i krasti tuÄ'i trud. NabaviÅ¡ jedan stari PC, pustiÅ¡ ga upaljeno 24/7 da mu flooda server, dok ne makne tvoj mod. ĆeÅ¡ vidjeti, nakon jedan dan Å¡to se ne bude moglo igrati, odustati će.

Å ta neide milom, ići će silom  :)

Drugi način je da ih brukaš okolo... Po gaming forumima otvaraš teme i pričaš šta su napravili, otvoriš nekoliko blogova i URL-ove staviš u svoje potpise na forumima i slično i neće više imati igraća... Ja sam tako bio napravio Balkan Life serveru kad su nas dvaput hakirali. Više nisu imali niti jednog jedinog igrača i vlasnik me preko MSN-a molio da sve o njima povućem, ispričavao se itd.
Poslednja Izmena: Mart 01, 2010, 10:59:42 PRE PODNE od [ST]Injection

Baff

Citat: [ST]Injection poslato Mart 01, 2010, 10:57:23 PRE PODNE
Prvo pripazi da nisi mu slučajno dao ili da nije netko od tvojih...

Zatim ga zamoliÅ¡ jedamput da makne. Ako neće, zamoliÅ¡ ga drugi put. Treći put, ruÅ¡i mu server i forum! Cilj opravdava sredstvo! Ja bi barem tako napravio jer nitko nema pravo kititi se tuÄ'im perjem i krasti tuÄ'i trud. NabaviÅ¡ jedan stari PC, pustiÅ¡ ga upaljeno 24/7 da mu flooda server, dok ne makne tvoj mod. ĆeÅ¡ vidjeti, nakon jedan dan Å¡to se ne bude moglo igrati, odustati će.

Å ta neide milom, ići će silom  :)
ti UPRAVO potices dijete od 10 godina na internet kriminal,jesi dobar ti?

Citat: Baff poslato Mart 01, 2010, 11:00:01 PRE PODNE
ti UPRAVO potices dijete od 10 godina na internet kriminal,jesi dobar ti?

Ja se ispričavam, al ja neznam tko ima koliko godina na ovom forumu...

Ali halo?? Nemože onaj vrtiti server sa tuÄ'im modom! NEMOŽE Hackanje SAMP servera nije po meni nikakav kriminal, jer to može svaka budala i nema zakona za to... Po meni je to viÅ¡e etičko pitanje, jer hackom uniÅ¡tavaÅ¡ tuÄ'i trud!! Al taj neki serojna uniÅ¡tava njegov trud tako Å¡to se kiti njegovim perjem! To je onda, ajmo reći, kao i hack. Å to može drugo poduzeti? Pa naravno da ovaj neće maknuti mod ako ga zamoli! MisliÅ¡ da je to slučajno napravio i da će se sad ispričat i maknut? Neće... A bogami, da meni to napravi, poduzeo bi sve Å¡to je potrebno al on nebi držao server sa mojim modom!

Mrer, probaj eventualno kontaktirati njegovog hostera i dokazati da je mod tvoj... Ako je hoster pošten, skinut će mu server pa ne moraš 'postati kriminalac'...

Ponekad pomislim da se isplati kupiti nekakvu licencu (copyright) na svoje radove... Skupo se plačaju, al ljepo bi bilo vidjeti kad ovima Å¡to kradu doÄ'e kazna doma  :)
Poslednja Izmena: Mart 01, 2010, 11:33:04 PRE PODNE od [ST]Injection

Baff

Citat: [ST]Injection poslato Mart 01, 2010, 11:26:04 PRE PODNE
Citat: Baff poslato Mart 01, 2010, 11:00:01 PRE PODNE
Citat: [ST]Injection poslato Mart 01, 2010, 10:57:23 PRE PODNE
Prvo pripazi da nisi mu slučajno dao ili da nije netko od tvojih...

Zatim ga zamoliÅ¡ jedamput da makne. Ako neće, zamoliÅ¡ ga drugi put. Treći put, ruÅ¡i mu server i forum! Cilj opravdava sredstvo! Ja bi barem tako napravio jer nitko nema pravo kititi se tuÄ'im perjem i krasti tuÄ'i trud. NabaviÅ¡ jedan stari PC, pustiÅ¡ ga upaljeno 24/7 da mu flooda server, dok ne makne tvoj mod. ĆeÅ¡ vidjeti, nakon jedan dan Å¡to se ne bude moglo igrati, odustati će.

Å ta neide milom, ići će silom  :)
ti UPRAVO potices dijete od 10 godina na internet kriminal,jesi dobar ti?

Halo, nemože on vrtiti server sa tuÄ'im modom! NEMOŽE Hackanje SAMP servera nije po meni nikakav kriminal, jer to može svaka budala i nema zakona za to... Po meni je to viÅ¡e etičko pitanje, jer hackom uniÅ¡tavaÅ¡ tuÄ'i trud!! Al taj neki serojna uniÅ¡tava njegov trud tako Å¡to se kiti njegovim perjem! To je onda, ajmo reći, kao i hack. Å to može drugo poduzeti? Pa naravno da ovaj neće maknuti mod ako ga zamoli! MisliÅ¡ da je to slučajno napravio i da će se sad ispričat i maknut? Neće... A bogami, da meni to napravi, poduzeo bi sve Å¡to je potrebno al on nebi držao server sa svojim modom.

Mrer, probaj eventualno kontaktirati njegovog hostera i dokazati da je mod tvoj... Ako je hoster pošten, skinut će mu server pa ne moraš 'postati kriminalac'...

Ponekad pomislim da se isplati kupiti nekakvu licencu (copyright) na svoje radove... Skupo se plačaju, al ljepo bi bilo vidjeti kad ovima Å¡to kradu doÄ'e kazna doma  :)
crvena boja ;)

ostalo > kako mu je ukrao mod? bar bi ti trebao znati da modovi nemogu samo tako ispariti i 'iskišiti' kod nekog drugog...


edit: ma probaj hackovati ako mogne hackuj sve ko ga jebe  :D i msn mu hackuj  :D i fejsbuk i farmville...
Poslednja Izmena: Mart 01, 2010, 11:30:46 PRE PODNE od Baff

Pa može biti da možda drže .pwn na hostu, a ovaj im je upao u host ili slično... Ili im je jedan skripter 'puknuo' i dao mod... Kao što je jedan naš igrač puknuo, i slikao sve secret podforume u kojima je bio aktivan i objavio po netu...

Baff

Citat: [ST]Injection poslato Mart 01, 2010, 11:35:07 PRE PODNE
Pa može biti da možda drže .pwn na hostu, a ovaj im je upao u host ili slično... Ili im je jedan skripter 'puknuo' i dao mod... Kao što je jedan naš igrač puknuo, i slikao sve secret podforume u kojima je bio aktivan i objavio po netu...
dobro  :)

iYoko

Citat: Baff poslato Mart 01, 2010, 11:37:25 PRE PODNE
Citat: [ST]Injection poslato Mart 01, 2010, 11:35:07 PRE PODNE
Pa može biti da možda drže .pwn na hostu, a ovaj im je upao u host ili slično... Ili im je jedan skripter 'puknuo' i dao mod... Kao što je jedan naš igrač puknuo, i slikao sve secret podforume u kojima je bio aktivan i objavio po netu...
dobro  :)
Neznam meni pise retreaving info?

ma ovaj server na ovom IP ni ne radi :S...