[pomoc]mjesaju mi se kupljena vozila sa ostalim vozilima na serveru npr od firmi

Započeo Aldin Begovic, Mart 06, 2012, 20:05:59 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

mod:GF mod
opis problema:Mjesaju mi se id od kupljeni vozila /v sa ostalim vozilima na serveru Kako to da rijesim ??
Cod://

Nisi definisao kada si dodavao vozila za organizacije, kada dodajes vozila za org definises na vrh gore new kolaorg[7]//uvek jedan auto vise  i onda ubacujes vozila kolaorg[1] = AddStaticVehicle(....

ili si brisao neka kola iz moda pa ti se pomesali ID-ovi :P
Respect: Gagi, Maki187, Phillips, TerminuS, Neno, Lepotic, [AL] K4[Я]!K3â,,¢, Gotti747

Gle brate ja neznam kako da resim to dodao sam nova kola huntly sve kako je bleaks rekao ali pise da je savana ??? moze tu pomoc pls
RESPECT FOR MILANCE !

 brisao neka kola iz moda pa ti se pomesali ID-ovi  tu ti nema spasa slab ti je pawno skill :S


Citat: mexo poslato Mart 06, 2012, 20:47:42 POSLE PODNE
brisao neka kola iz moda pa ti se pomesali ID-ovi  tu ti nema spasa slab ti je pawno skill :S


Dino Mehmeda Mujkic je za tebe rodjo Ajnstajn ;) Posjeti coekov server pa onda reci koliki mu je skill ;)
OTISAO SAM SA FORUMA!!!

zb  -samp .com

Citat: milan_95 poslato Mart 06, 2012, 21:17:03 POSLE PODNE
Citat: mexo poslato Mart 06, 2012, 20:47:42 POSLE PODNE
brisao neka kola iz moda pa ti se pomesali ID-ovi  tu ti nema spasa slab ti je pawno skill :S


Dino Mehmeda Mujkic je za tebe rodjo Ajnstajn ;) Posjeti coekov server pa onda reci koliki mu je skill ;)
Ma dzo pusti ga ! Znam i ja da su mi se pomjesali id i to neg kako da napravim ? jel ima neko rjesenje il da ponovo sva vozila dodam ?

Ako ti se mesaju kola sa prodaje, onda obrises sva kola sa servera i krenes ispocetka, drugi nacin ne postoji  :-\

Citat: lion.pwn poslato Mart 06, 2012, 23:03:42 POSLE PODNE
Pronadji u gm IsAtDealership tako nes i kad naidjes na neke idove tj od kojeg do kojeg ti tako zamenis sa svojim idovima od do

to nema kod mene u modu